Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

sabah menüm

4-5 tane bulgurlu yaprak sarma
biber kavurma
salçalı yumurta
peynir zeytin
2 gün kurusu
sucuk pastırma

[sıze=3][ı]iyiyim tatlım sağol sen de iyisindir umarım Artık hep aramızdasın di mi[/ı][/sıze]
teşekkür canım iyiyim bende.evet hep burdayım kaldığım yerden devammm.bu gün sabah bİşey yemedim sadece bol su ve ıhlamur öğlende yumurta+salata yani yanında bol yeşillik yicem bide regl olucam yaa acayip fazla çıktım tartıda onları telafiye uğraşıyorum.düzenli bildirim yapıp listeye gireyim diyorum artık çünkü 4.aydan beri burdayımmm

Son düzenleme:
günaydın kızlarr ben de bugün itibariyle karatay diyetine başlamış bulunmaktayımmm gazam mübarek olaaa

ben de ++ lardayım canım.. işi sıkı tutmalıyız artık bence..ben zaten çok yavaş kilo verebiliyorum bir de kaçamaklar olunca yerimde sayıp duruyorum

kızlar size bişey sorcamm benn: Bu diyette tavuk ciğeri ve sakatatlar serbest mi? :44::44:

serbest canım..hoşgeldin aramıza

teşekkür ederim canımm, hoşbuldummm siz ne kadar süredir yapıorsnz ve kaç kg verdiniz merak ettim dee bnm kg vermem durdu iki haftadır, sanırım kgma göre çok azalttım yemek yemeyi. metabolizmam da iyice yavaşladı. 13. takımda yarışmacıyım, kızlarla karataya başlamaya karar verdik. inşallah yeniden kg vermeye başlarım, ne dersiniz

ben bir istisnayım beni örnek alma canım
metabolizmam daha önce aldığım hormonlar nedeniyle çok yavaş ..ama yine de azar azar veriyorum kilo..diğer arkadaşlardan haftada 1 -2 kg bile verenler var..
önemli olan sağlıklı ve doğru besleniyoruz..gerisi de yavaş ta olsa oluyor..başarılar dilerim..burada da vücut alışana kadar bir durgunluk dönemin olabilir..topiğin ilk sayfalarını okursan sana faydası olur..tabii karatay hocanın 2. kitabını da alırsan iyi olur..

tmm canım teşekkür ederimm iki kitabını da almayı düşünüyorum.

evet arkadaşlar bayram bitti ve bende katıldım aranıza.
sabah:tereyağnda az pişmiş 2 yumurta 1 dilim yulaflı çavdarlı ekmek,küçük kase yoğurt,maydonoz salatalık,bir çay bardağı ceviz,bitki çayı.ne çok şey yemişim yaz yaz bitmedi:) ben kahfaltıda ekmek yicem ekmeksizde kahfaltı olmaz yaniii

ooo asyaateş burdaymış hoşgeldin canım.görüşmeyeli nasılsın karatay nasıl gidiyor.sen de benim gibi almamışsındır umarım kiloşları

Herkese merhabalar Limpida arkadaşımız gibi bende 13. takım cuma zayıflama yarışmasındayım ve karataya bugün itibari ile başladım. Ben sadace kahvaltıda ekmek tüketmeyi düşünüyorum sizce sorun olur mu? Hep beraber sağlıklı birşekilde kilo vereceğimiz bol paylaşımla günler dilerim

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…