Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

hosgeldın canım gorunce hemen hatırladım senı mattıkım, bebısını gule gule buyut bence erken degıl karataya tam uyarsan hıcbır sıkıntı yasamazsın dıye dusunuyorum

canımm süper kilo vermişsin maşallah...
darısı bizim başımıza

hepsini karatayla mı verdin? bi de ne kadar zamanda verdinnn

tsk ederım canım..hepsını karatayla ve yaklasık 1 senede verdım sanada kolay gelsın canım karataya sadık kal olanlara ınanamıycaksın yeterkı 0 kacamak ve yuruyus kuralını ıhlal etme

merhabalar arkadaşlar.
dünki menüm şöyle.
SABAH
klasik karatay kahvaltısı
AKŞAM
çorba,salata,süzme yoğurt
GECE
süt 5adet hurma
spor-yok maalesef.
Bende günah çıkarayım arkadaşlarım gibi.
fazla kaçamak yapmadım bayramda.sadece biryerde 3minik dilim baklava yedim.
annem,ablam şeker hastası evde baklava yapmıyoruz oyüzden.dayanamayıp yiyorlar çünkü.
annemde toplandık ailecek.giden gelende çok olunca evin küçüğü olarak oturmak kısmet olmadı bana.
geldikten sonra tartıldım,1kilo eksideyim.şok oldum tabii.
acaba ne yaptım farklı olarak diye düşünmeye başladım.
tek fark hergün yaptığım spor yoktu.
sanırım sporu gün aşırı yapmaya başlıycam.
çünkü spor tartıya artı olarak yansıyor maalesef.
bu arada ablamda karataya başladı .çok mutluyum.
çünkü şeker,kolestrol ,birsürü hastalığı var.
bu diyet tam sana göre diyodum.bayramda kendi elimle hazırladım ona karataya uygun yemekleri.
hiç açlık hissetmedim akşama kadar dedi

menü ve sporumu erkenden paylaşıiim dedim

Kahvaltı: 1 haşlanmış yumurta, bir avuçiçi peynir, 7 zeytin, birer domates-salatalık, 2 küçük kırmızı biber közleme, 1 dilim kepek ekmeği (cevizim olmadığı için yedim ama öğlen aldım bütün kuruyemişlerden), 1 brdk yeşil çay

Öğle: yarım tabak tavuk ciğeri, 2 yk havuç-turp salatası, 2 yk yoğurt

Ara: Beşi bir arada çay, 1 avuç badem

Akşam: 1 adet fırında palamut, salata

bitki çayı

Su: 3 lt

SPOR: 1 saat yürüyüş + leslie 1 mil + 200 twist + 50 mekik + 50 yan mekik + 25 alt karın çalıştırma + 150 arka bacak egzersizi + 2kgluk dumbellarla kol çalıştırma

hosgeldın canım gorunce hemen hatırladım senı mattıkım, bebısını gule gule buyut bence erken degıl karataya tam uyarsan hıcbır sıkıntı yasamazsın dıye dusunuyorum
sağol canım tşk ederim, sen nasılsın?
tek sıkıntı düzenli yemek yapmam gerekicek, bebekle uğraşırken zorda kalınca ekmek arası fln yiyorum. sıkıntı da değil üşengeçlik aslında

diğer kızlara da selamlar bu arada
bikaç gün alışma sürem olucak sanırım tam motive olmam için, sonrasında tam gaz burdayım

hoşgeldin canım,hatırlıyorum seni
bebeğini sağlıkla büyüt canım
kiloları takma,karatayla kolayca ve aç kalmadan verirsin,sen de deneyimledin daha önce
benim ablam da bebeğini emzirirken karataya başlamıştı ve sütü çok çok fazlaydı

Kızlar ben sanırım gruba pat diye girdimde grubunuzda kurallarınız var mı? Bugün Karataya başladım sayılır.Menülerime yapacağınız yorumlar benim için önemli.Siz bu konuda deneyimlisiniz.

Merhaba kızlar ,
hala okuldayim .. Okula yürüyerek geldim tempolu tam 40 dakika sürdü

Cok erken kalkıp geldiğim icin yanıma aldıklarımı yazıyorum :

1elma
bir çay bardağı kadar badem fındık ceviz karışımı
biraz keçi peyniri
kahve

Biradan evime gidip aksam yemeğimi alacağım

Kızlar ben sanırım gruba pat diye girdimde grubunuzda kurallarınız var mı? Bugün Karataya başladım sayılır.Menülerime yapacağınız yorumlar benim için önemli.Siz bu konuda deneyimlisiniz.

aramıza hoşgeldin canım,tabi ki elimizden geldiğince yardımcı oluruz

MENÜM
SABAH
Haşlanmış 2 yumurta
Peynir,domates
2 dilim çavdar ekmeği
Birkaç kaşık yoğurt
1 ceviz

AKŞAM
Haşlanmış baharatlı tavuk göğsü
1 kase yoğurt
Közlenmiş 1 biber,az turşu

Sporumu birazdan yapacağım

hemen yorumlayayım menünü
sabah 2 dilim ekmek yemişsin,ekmek karatayda yasak biliyosun.yemezsen daha iyi kilo verirsin kesinlikle
bir de zeytin yemelisin kahvaltıda.çünkü hocamız zeytinin en sağlıklı meyve olduğunu söylüyo.hem de tok tutar seni

akşam yemeğin iyi...ama tavuğun üzerine zeytinyağı gezdirebilirsin.yağı az yersen kabız olabilirsin

Ekmek konusunda haklısın yememem gerekiyordu.Yarından itibaren ekmek yok. Zeytin ve zeytinyağı uyarılarınıda göz önüne alacağım.Teşekkürler Bu arada ben Hatice. Aynı zamanda limpida ile 13. takımdayız.

Canım dün sabah ve bugün sabah 50 dakika artı dün akşam da 1 saat yürüdük eşimle amaaaaa demin bi sürü çikoleta yedim biri beni durdursunnn
Ben sabah tartılıp göreceğim hasarı
senin çikolatalar hala duruyor mu iyi niyetlim .ben bayramdan 3 gün önce basladım bayramın 2.günü bitmişti.çikolata güzel olunca bi de bayram olunca yemeye doyum olmuyor.ama sonunda göbekte şeker yağları

hoşgeldin limpida.ama ciger yağssız olmazki yanar,biraz sıvıyağ ile nefis olur hani.

maşşalllah.sporunu okurken gözüm yoruldu.bir girdin pir girdin ha

hoşgeldin sefalar getirdin.

türk kahvesi ve 2 ceviz eşliğinde geçmişi okuyorum.bu arada bugün 30 dk pilates ve 30 dk yürüyüş yaptım,tatilden sonra biraz hamlamısım ama.

Hoşbuldum

ben de gülden...tekrar hoşgeldiniz ikiniz de aramıza
umarım istediğiniz kiloya en yakın zamanda ulaşırsınız

türk kahvesi ve 2 ceviz eşliğinde geçmişi okuyorum.bu arada bugün 30 dk pilates ve 30 dk yürüyüş yaptım,tatilden sonra biraz hamlamısım ama.
Güzel spor olmuş.Bende yediklerimi biraz sindireyim sporumu yapıp paylaşacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…