Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

aynen ya diyetisyenlerin farkli farkli onermelernden cogu seyi yemeye korkak olduk valla amann ohh iyi gitmis sen ne kadar surede verdin kilolarini ?

Ben bol tereyağı ve zeytinyağı tüketerek tüm fazlalık yağlarımdan kurtulduysam doğrusu nedir sence Ayrıca verdiğim kiloları almamak için karataya devam ediyorum ve yasak olanlardan da yiyerek (akşam 8 den sonra hiç yemiyoruz birkaç ana kural var genelde uyuyorum bunlara)kilomu korumaktayım ve de 36 bedenim

biz kalori hesabı yapmıyoruz kesinlikle.. Glisemik indeksi düşük gıdalarla besleniyoruz..

Son düzenleme:

Bunu bende deneyebilirim bence iyi fikir Papişimm süpersin kandırıkçı seniii

Ben de demin bayram çikolatalarından yidim öncesinde de çiğ köfte..
Bayram da kaçamaksız olmuyo di mi Annem de tatlı yapmış getirmiş 1 tepsi daha tatmadım sevmiyorum tatlıyı Ama yarın sabah cıss bişi yapçak gene ondan da yiyciimmm.. sabah yürüsem iyi olacak

Seninkiler çabuk gitmiş gözünaydın benimkiler 1 ay burda

İyi de ben şekeri ve çikolatayı bugün yedim cuma günü değil ekmeğim Ben hasta hasta temizliği abartınca oldu oh olsun bana midem bulanıyordu hafiften hafiften öğleyin kızartma yiyince (normalde dokunmaz) fena mı fena oldum sorma
Hımmm sana da geçmiş olsun çok şeker yemişsin zannımca

İyi geceler kızlar ,

bayram nedeni ile nete giremiyorum ama hep aklimdasiniz .. Kararaya tan gaz devam ..

hepinizi cok optum iyi geceler
leptininiz bol olsun ..

kızlar karatayda 8.günüm ve iki gün önce tartıldığımda 3 kilom gitmişti:)))))
2 gündr tartılmadım
ekstradan 2 gündür kalori hesabıda yapıyorum ki karatay disiplinine uyarsak buna bence gerek yok cünkü kalorili yiyecekler zaten yemiyoruz,benim kisi sadece merak yakın arkadasım kalori hesabıyla 95den 61 e düştü cünkü
ayrıca gene ekstradan ben alkali su içmeye calısıyorum, günde 2-3 bardak limonlu su içiyorum

sersumummm bayramlaşmada mısın:112:
evet datlum bayramlaşmadaydım.. geldim ..pijamalarımı giydim..ben bilmem eşim biliri seyrediyorum

benim de tatlıdan içim bayıldı göresim yok..:120::120::120:

bayram kaçamaksız imkansız..

ne yapçak kıss kaynanan merak ettim

ben de 2 gündür yürümüyorum..:18::18:

aynen ya diyetisyenlerin farkli farkli onermelernden cogu seyi yemeye korkak olduk valla amann ohh iyi gitmis sen ne kadar surede verdin kilolarini ?
Yağmurcum 5 ayda verdim ben fazla kilo yoktu zaten
Yine süper konuşuyorsun iyiniyetlim öperim

Ev baklavası yedim cırcır oldum

Sabah:karatay klasik kahvaltı. Akşam: 1buçuk lüfer ( küçüktü) roka ve marul salatası ,kibrit kutusu kadar fıstıklı helva. Sıvı 3 buçuk lt su

kahvaltı:
4zeytin
1kk peynir
5adet roka
3adet maydonoz
5fıstık

öğle:
3içli köfte
tursu
yarım yeşil soğan

ara:
2adet ev baklavası( dayanamadım
1kuru kayısı
1/3 muz

bolsu,limonlu su

1saat tempolu yürüyüş

dün
kahvaltı:
3zeytin
1kkpeynir

öğle:
4köfte
tursu

aksam:
80gr kadar brokoli ve karnıbahar haslaması
yulaf ezmeli naneli yoğurt

bol su0

kızlar bugün yediklerimi versem mi vermesem mi biraz bozdum hatta bugün bozdum:) dövmeyin beni aslolaln dürüstlük yazıyorum. bir de hepimizden daha dikkatli olması gereken benim. gram versem benim için süper.:) çünkü metabolizman çok yavaş kilo vermem bile mucize aslında.

sabah:
2 kk yumurta
peynir
domatets salatalık

öğlen:
yoğurt ( keten tohumu karıştırılmış)
5 tane sarma
2 köfte

akşam:
lavaş arası döner
ayran

3 bira

bugün karatay yalan oldu

kahvaltı ( saat 12 gibi)

bikaç tane domates
7-8 tane çizik yeşil zeytin
avuç içi kadar tam yağlı beyaz peynir
bir çay tabağı fındık-ceviz karışımı
çeyrek simit(cevizli-kepekli simitlerden)
1 bardak su

öğlen uyandığım için 2 öğün yedim bugün
akşamüstü 4-5 gbi bir iki tane badem yedim çok acıktım ve aralarda su içmek gene gelmedi içimden su içemedim

akşam
(7-7buçuk arası)
dolu dolu bir tabak pirinç pilavı
4-5 yemek kaşığı bezelye yemeği
2 yemek kaşığı patlıcan yemeği
salatalık-domates bikaç tane
bir kase yoğurt
1 fincan şekersiz çay
ve işin nirvanası olarak 1 tane bol şerbetli fıstıklı dolama :/

aradan bir saat geçtikten snra 1 fincan daha şekersiz siyah çay ve az önce yediğim çilekli prebiyotik yoğurt

gün itibariyle aç karna 52,4 üm 55 kilodan başladım ve 8.günümdü

İyi geceler kızlar ,

bayram nedeni ile nete giremiyorum ama hep aklimdasiniz .. Kararaya tan gaz devam ..

hepinizi cok optum iyi geceler
leptininiz bol olsun ..

bayılıyorumn böyle 13 kg verenlere. öyle moral oluyor ki bana anlatamam. hep yazın foruma o çizelgeyi bile görmek acayip heyecanlandırıyor beni. sizden boıl bol öneriler almak istiyorum. diyetin yanında extra neler yapmalıyız? mesela c vitamini ve omega 3 desteği aldınız mı? ben henüz spor yapmıyorum. sizler yapıyor musunuz?

herkes sabah mı tartılıyor ? kg bildirimizlerinizi sabah kalkar kalkmaz mı yapıyorsunuz? ben sabah 70 akşam 72 çıkıyoum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…