Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

hoşgeldin..topiğin ilk sayfalarını okursan çok yardımcı olur sana

Çok teşekkürler.. Foruma girmeyeli uzun zaman olmuştu herzaman konu ile ilgili bilgilerin ilk sayfalarda daha ayrıntılı olduğunu unutmuşum :) Bu bayram hiç baklava yemedim ama ev baklavası olsaydı dayanamazdım heralde...

Son düzenleme:
2.öğün : 15 :30
1 tabak yeşil fasulye
4 içli köfte
2 kaşık bulgur pilavı
salata
1 ufak dilim baklava ( güya yemiyecektim ama teyzem çokkkk ısrar edince indi mideye )

3.öğün : 18 : 00
1 avuç badem

su: 3 lt' den fazladır
yürüyüş : yok

Son düzenleme:
aynen canım yarından itibaren 0 kaçamak

anladım canım zaten okumadan direk yazdığını öyle bi espri yaptım..
iyi başlamışsın bence ama tek öğünle nasıl dayanacaksın güçten düşme sonra..:26::26: biz minimum 2 öğün yapıyoruz..

baklava yemediğin için

ben çok kaçamak yaptım maalesef..

Bugun arkadaslarla bulustuk deli gibi yedik hic saymayayim canimiz cekmesin bugun de karatay yalan ama yarindan itibaren fire yok kesinlikle, bi iddiaya girdim 50 kiloya duserim ben diye, gun itibariyle 52.7 yim,,,,, inşallah veririrz su kilolari hizlicana ve bi daha hiiic geri almayizz

e canım 52 kilo ile ne diyeti yapıyorsun sen, ben senin yerinde olsam bende yer içerdim zaten

aksam:
6 adet torteliini makarna peynirli,soslu
2salatalık
yarım tavuk but
20gr brokoli haslama

gene 1dlim baklava(

bu aksam saldım biraz,ama bugün 2saat yürüyüş yaptım,15dk kostum

Ah kızlar ahh ben ağlamıyım da kimler ağlasın
9 gün tatilin ardından memleketten döndüm belimde can simidimle.resmen göbek yapmışım.tatilde anca yedim sıfır spor
böyle olacagını bile bile saldım kendimi yedim tatlı,ekmek,zararlı ne varsa fazlasıyla.pişman placagımı bile bile.hiç bu kadar salmamıstım kendimi bu zamana kadar.yasaklara karsı zaafım var nedense.kendimi toparlamam lazım.yarından itibaren düzgünce bildirim yapacagım.
şu tavan yapmış kan şekerimi düşürmem çok zor olacak.bakalım iradem galip gelmeli.

üzülme datlum hepimiz aynı durumdayız..yarın yeni bir başlangıç yapalım hepberaber..

merhabalar canlarım.
bayram bitmeden yetiştim.
hepinizin bayramını kutluyorum

arkadaşlar bir süre aranızda olamadım.pc bozuldu.hemde ikisi birden.
tam arife günü akşamı geldi tamirden.
o yüzden geçmişi okuyorum şimdi.epey birikmiş
:18:
bende annemdeydim bayramda.
çok güzel geçti.dün akşam döndük.
hepinizi çooook

Sabah 08:00)2 yumurta, peynir, fındık,biber,çay. Öğlen 13:00) : avuç ici kadar et kavurma,keten tohumlu 1tabak yoğurt Arada süt Aksam 19:00)1lufer ,az salata :))

hoşgeldin
canım zaten biz hepimiz karataycıyız.. aramıza yeni gelen sensin
yoksa ben yanlış topiktemiyim.
tekrar hoşgeldin ve başarılar..

ah kısslar yaa o baklavalar hepimizi yaktı

bakalım tartıda noolcak..:18::18:

neyse ki bayram bitti

Neyse ki bayram sadece 4 gündü:))

Yeşillik yenerek zayıflansa, koyunlar, inekler, hepsi incecik olurdu kızzz

üzülme datlum hepimiz aynı durumdayız..yarın yeni bir başlangıç yapalım hepberaber..

Ben de aynı durumdayım. Bayramda koyverdim gitti... Yaz tatili, Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı... Hepsi bitti. Daha da bahane kalmadı. Yarın itibarıyla 0 kaçamakla başlıyorum ben de... Yardımınıza, desteğinize çok ihtiyacım olacak. Epeydir pek sıkı tutmuyorum işi çünkü. İlk başladığım zamanlar yemeğin tadına baksam yutmayıp tükürüyordum. O kadar sıkı tutuyordum işi. Yine öyle olmalıyım!

canım benim üzülme ..dediğin gibi artık bahanemiz kalmadı(yılbaşına neyse ki 2 ay var)
tam gaz başlayalım yarın

lojmanlar evim ve güzel bayrağım..(altında rakamlar olan cam kızımın odası)
burada bayrağımızı bile ancak evimizde görebiliyoruz arkadaşlar..oraların kıymetini bilin

Cumhuriyetimizin 89. Yılı Kutlu Olsun

Eklentiler

• $400291_3807485311330_78133702_n.jpg
    30 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:
merhaba can kizlar , kiz kardesler . . . Nasilsiniz ?

Umarim hersey yolunda .. keyifler yerindedir ..

Unutmadan Herbirinizin tek tek Cumhuriyet Bayramini Kutlar .. Guzel bir gun gecirmenizi dilerim ..

Ben eskisi gibi sik giremiyorum nete fakat hep aklimdasiniz ..

Bu gun yediklerim :

sabah ; klasik karatay kahvaltisi

kahvaltidan sonra ev isleri daha sonrada 2 saat yuruyus

aksam; kiymali kabak mucveri , yogurt ve salata

Kizlar ben Ocak ayina kadar 63 leri gormek istiyorum .. 60 olduktan sonrada hayirlisi ile bir bebis istiyorum.. fakat aylardir ayni kilomdayim ve bu beni cok gerdi .. Yanlis bisey yapmiyorum .. ama neden durdum kaldim anlamadim..

her gun yuruyorum .. bol su iciyorum .. wc ye cikabilmek icin cesitli caylar iciyorum ( bazen yariyor bazen yaramiyor ) ama ugrasiyorum .. beklemekten baska carem yok mu kizlar ??
ne yapmaliyim ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…