Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

1.öğün : 12:00
maydanoz
roka
domates
salatalık
yarım dilim börek:26:
8 zyetin
2 kk yumurta
çökelek
az terayağ
1 bardak ceviz+fındık
3 gün kurusu
1 incir
adaçayı

Son düzenleme:
kahvaltı

12:00

2 bardak çay şekersiz
dayanamadan yenmiş olan 2 tane baklava
2 kk yumurta
domates salatalık( üzerine keten tohumu serptim)
3 adet zeytin

15:00

yeşil çay

kızlar bu diyet beni kabız yaptı, ne yapmam lazım kabızlığın geçmesi için. bilgilendirir misiniz?

bayram nasıl gidiyor bakalım valla ben yorgunluktan ölüyorum
bu arada bende 18 kg verdim daha da vericem insallah yaklasık bir sene oldu bazen bozdum bazen güzel devam ettim
benım için bi ugras oldu artık

bir yılda mı 18 kg verdin? benim 3 gün oldu bir kilo bile vermedim normal di mi? haftada bir kilo verilir

selam kızlar.herkesin bayramı kutlu olsun.ben fena bozdum:18:hem ben hem de midem bayram yapıyor.bayramdan sonra gorün beni bin pişman ağlarım.

Gunaydın Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum ...... 1.ogun(sabah): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (13 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao .......2. Öğün (aksam)patlican yemegı,bulgur pılavı,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor: 9 saatev ısı yaptım ,40 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum. Ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

ilk başlarda 3 öğün yapabilirsin alışana kadar ama öğünlerin arası en az 4 -5 saat olmalı..öğle ve akşamın arasını kısa tutmuşsun.bu karataya uymaz canım..ilk sayfaları okursan yardımcı olur sana..
acaba bende kilo verebilir miyim? veremezsem motivasyonum çok bozulcak,
verebilirsin tabii..burda örnek olacak o kadar çok arkadaşımız var ki..motive ediyorlar bizi..
o çizelgeden istiyorummmmm. nasıl buldunuz onu((((((((((((((((

tickerfactory.com sitesinden yapabilirsin..

2. öğün yok..bayram kaçamakları var..inşallah çok kötü sonuçlanmaz..

yarın son ziyaretler yapılıp bitecek inşallah..yediklerimi yazmayayım..
yemediklerim

2 şekerpare
kurabiye
4 evdeki poğaçalar

yine ziyarete gidiyoruz..

Sabah 11:30 : 3 yumurtadan peyniri omlet,kuru kayısı 1, kuru incir 2, 8 zeytin,çay Öğlen 15:45 : 4 tavuk budu, 4 kasık yoğurt ,salata (dayanamadım küçük Bayram çikolatalarından 1 tane ) ((((( Aksam 20:00 : acıkmadım (ceza olarak ) keten tohumlu yoğurt Gün boyu: 3 buçuk Lt su ,1 kupa Yeşilay, 1 turkkahvesi

Merhaba,

Öncelikle herkesin mübarek kurban bayramını kutlarım. Karatay diyeti ile ilgili merak ettiğim bir konu var. Kuruyemiş, sızma zeytin yağı ve tereyağı sanırım ölçülü olmak şartı ile bu diyette yasak değil. Ama bu besinlerin kalorisi oldukça yüksek. Vücuda alınan fazla yağ atıldığı için mi bu besinler yasak değil acaba? Birde hazmedilemeyen yağlar depolanıyor vücutta diye biliyorum. Karatay diyeti ile ilgili ayrıntılı bilgiye nereden ulaşabilirim? :)

kızlar bu diyet beni kabız yaptı, ne yapmam lazım kabızlığın geçmesi için. bilgilendirir misiniz?
Su içmen gerekiyor bol bol
sabah k.valtıda gün kurusu yemen gerekiyor
keten tohumu kullanabilirsin
ve z.yağı salatalara katman gerekiyor

bir ayda mı 6 kg verdin ne kadar zamanda verdin?

Yok 1 ay değil 5 ay da

şimdik kızlar öğlen ve akşam menum:) biraz abarttım ben bugün, ceza vercem kendime:)

öğlen
3 dilim baklava

akşam
4 adet köfte
patates kızartması
salatalık
amerikan salatası

sanırım verdiğim 100 gr ı da 1 kg olarak geri aldım bugün

selam kızlar hepınıze hayırlı bayramlar allah kurbanlarınızı ve ıbadetlerınızı kabul etsın.bayram seyran demeyıp dun de bugun de 1,5 saat yurudum

ziyaretler bugünlük bitti..
yarın devam son 3 kişi kaldı

tüm gün yediklerim
sabah klasik karatay

sonrası

2 mercimek köfte
8-10 tane yaprak sarma
1 şekerpare
az pilav üstü kavurma
2 küçük ev baklavası
1 kadayıf muhallebili
:18::18::18: Allahım sana geliyorum.

yemediklerim

2 şekerpare
3 hazır baklava
3 poğaça
2 kek
2 sigara böreği
ve tüm çikolatalar..

işte günüm böyle kapandıı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…