Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Sersumum sagol canim,bir akrabamiz hasta idi,o vefat etmis,sabah uyandiktan sonra bu haberi aldim,Allahim tum hastalara sifalar versin

başınız sağolsun canım......

leylakım cok cok saol canım hedefe ulasırsam asagı cekmeyi düşünüyorum insallah..
tickerim cok güzel eline saglık..

bende aralaıksız 40 tane cekebiliyorum

güle güle kullan canım ne demekçek tabi,65 i görünce 60 a çekersin hedefini...
sen daha iyiymişsin asyam maşallah
ben daha tek seferde 40 tane yapamıyorum.ama kociş 100-150 yapıyo
Plates zamanı geçmişi sonra okurum:112:

h$geldin leylak
bende alabilirmiyim imzadann

62.5 dan 58.6 ya du$tum, hedefim 55:26:

çok saol canim
glysemik yazan $eymi oluyor ki deger
yani3 mu ?
ingilizcem yok da tam anlayamadim

Canım kusura bakma unuttum yazmayı.Önce sana yazının orjinalini de copyleyim :
"Pumpkin (GI 75; GL 3): You can safely include pumpkin in your glycemic index diet thanks to its low glycemic load of 3. This food is an excellent source of vitamins A and C as well as fiber. It’s also wonderfully sweet and can be used in everything from soups to healthy desserts."

Şöyle ki : Glisemik indexi 75 ancak glisemik yükü 3 .Her GI ı yüksek gıda kan şekerini fırlatmaz.Bu da onlardan biri.Karbonhidrattan fakir , lif-mineral ve vitaminlerden çok zengin olduğu için kan şekerini dengede tutar.Şimdi yukarıdaki yazıyı tercüme edeyim : "Glisemik yükü 3 olan balkabağını güvenle glisemik diyetinize dahil edebilirsiniz.BU yiyecek A&C vitaminleri ve lif açısından mükemmel bir kaynaktır.Kendisi tatlı olduğu için çorbalardan tutun da sağlıklı tatlılara kadar herşeyin içine koyabilirsiniz".
İşte böyle.Zaten hocanız da koymuş kitaba.Şekerleyip pişirmediğin sürece güvenle yiyebilirsin.
Sevgiler...

ayy harikaa :)
çok ama çok saol canim yaaa
yok yemem $ekerlee, 1 eylulden beri kararay yapiyorum
bi kere kizimin dogum gunu pastasini yedim $ekerli oalrak baydi beni
uste para verseler yememm

bugün kaçamak var bendeeeeeeeeene yediğimi yazmayayım,ama hep kociş yüzünden:84::84::84:
arkadaşımın nikahına 2 hafta kaldı,bu 2 haftada çok dikkat etmeliyim,yürüyüşümü arttırıyorum yarından itibarenbiraz daha incelmenin hiçbir zararı olmaz dimi ama

ayy harikaa :)
çok ama çok saol canim yaaa
yok yemem $ekerlee, 1 eylulden beri kararay yapiyorum
bi kere kizimin dogum gunu pastasini yedim $ekerli oalrak baydi beni
uste para verseler yememm

Rica ederim şekerim.Afiyetle ye , bol bol ye :)

Leylakımmm plates bana nasıl iyi geldi çok mutluyum sırtım özellikle çok rahatladı.. Bundan sonra kocacım akşamüstü koşmaya gittiğinde ben de plates yapıciim inş.

Ohhh harika valla

Karatay beslenmesiyle ilk giden yağlar karın ve göbek yağlarıdır zaten ;

2. ve son öğün : 18:00 da bitti
1.5 kase bamya ( şu bamyayı çok seviyorum ben ya)
turp
semizotu salatası
badem
az çekirdek

su:3.5 lt
yürüyüş : yokkk

Leylakımmm plates bana nasıl iyi geldi çok mutluyum sırtım özellikle çok rahatladı.. Bundan sonra kocacım akşamüstü koşmaya gittiğinde ben de plates yapıciim inş.

oh ne güzel yapmışsın canım,sabahları bende ebru bacıyla yapsam mı diye düşünüyorum valla

ben bunu direk boylece profilmde imza yerinemi kopyaliyorum canim
ellerine saglikk :)

canım profiline gir,orda çizelge seçeneğinin yanındaki kaleme tıkla ve oraya yapıştır
Sabah yürüyüş + akşam plates

Ohhh harika valla

leylak

Bu alandaki Çizelge yazılımınız öngörülen Formatta değildir. Lütfen bu alanın açıklamasını okuyun.

yukardaki msaj çikdi çizelgeyi eklemek isteyince
nerde hata yaptim acaba
seninde ba$ini agritiyom valla

Canım sabah saat 10:00 da sanırım biliyosun da evde olsaydım o saatte yapardım bende.. Sıkılaşmak da gerekiyor yap leylakım sen de:112: teşekkürler canısı

Kızlar yürüyüş sonrası streching yapın mutlaka diyor şallı:112: bundan sonra sabah yürüyüşünden sonra yapıciim ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…