Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Gunaydınnnn Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum ...... 1.ogun(sabah): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (13 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao .......2. Öğün (ıkındı)lahmacun.ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor: az ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ramazan harıcı tabıkı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

Selam kizlar hepinize

Nasilsiniz

Bu aralar giremedim,dun aksam da annemlere geldim

Saat 5 den beri de uyuyamadim,cok karisik ruyalar gordum ve cok agladim ruyamda ,Allahim hayir olsun,ben de sizleri okuyum dedim

Aksam yemegim iyiydi ama sonu.......

Annecim serbetli hamur tatlisi yapmis,cok guzeldi,yedim,yemesem olmazdi,ama su an resmen agzimin ici zehir gibi,aksam kesinlikle yemiycem bir daha,

gunaydinn
dun çok limonlu su içmi$timmm
bugun -600 gordum :))
ben bekleyemem haftada bir tartilmayi yaaa

kahvaltimi yapmaya gidiyrum $imdi

Günaydın canlar,

Sabah klasik karatay kahvaltımı yapıp üstüne de ballı yoğurt yedim. Fena alıştım buna...

Dün ve önceki akşam biraz biraz ekmek yemiştim. 2 sabahtır kalktığımda ellerim şiş oluyor. Sanırım ekmek yüzünden.

Dün yürüyüş de yapmadım Bugün kesin yapmalıyım.

Hepinize güzel bir hsonu diliyorum.

günaydın güzel bir gün geçirmenizi diliyorum.klasik karatay kahvaltımı yaptım. bugün 0 kaçamak ve sporumla geliyorumm:119:

klasik kahvaltimin uzerine 35 dk kadar yurudum
1 lt suya limon SIKDIM gidip gelip içiyorum

sabah kahvaltida hem ceviz kirdim hem solgar i aldim, ben bugun acikmam :))

Son düzenleme:

halana ve büyükannene acil şifalar dilerim..

canım aynı dert bende de var 2 gün wc olmayınca ++ çıktım..boşuna üzülmüşüm..

hayırdır inşallah canım..iyi düşün iyi olsun..

yürü bugün canımcım..ben bir gün yürümedim hastalıktan suçluluk duydum valla:26:.yürüyelim eriyelim şekerim

bugün tüm o ++ ların wc yüzünden olduğunu anladım..79 u görmedim ama 81.3 de değilim. 80.2 kg geldim ki hala şişkinim.. yarın daha iyi olacak eminim

birdaha böyle boşuna üzmiycem kendimi..cumaya hedefim belli 79 ....küsuratı kaç olursa kabulüm..

bugün kızım da daha iyi çok şükür.ama ilaçlara devam..

menümü yazıp kaçiyim..evi süpürmem lazım..

sabah..

peynirli salçalı omlet
maydanoz
peynir zeytin
domates
çay çay..

kuruyemişi unuttum..

bende artık anladım şekerin tatlının zehir olduğunu.geç saatte yersem sabaha ağzımın içi zehir gibi uyanıyorum..

çok sevindim canımbak gördün mü boşuna sıkmışsın canını

Çok sevindim, hem seni böyle moralli gördüğüme, hem de kızının daha iyi olmasına...

Dün yürümemiştim. Bugün salmayayım kendimi dedim. 2 gün üstüste yürümesem üşenmeye başlıyorum.

4km/45 dakika yürüyüş

30 mekik

Leylak, ben de mekik aletiyle çekiyorum mekiği ama 30 tane anca yapabiliyorum. 100 tane nasıl çekiyorsun kızzz???

canım ben 20 tane çekip 5 saniye dinleniyorum.böyle böyle 100-150 ye tamamlıyorum

iyi pazarlar kızlar bu sabah 10da kalktım çok yorgundum dünden çünkü kalkarkalkmaz 2 haşlanmış yumurta-zeytin-peynir-yarım sosis!! yedim ceviz badem bitti alcam bugün inşallah tabii ceviz falan olmadığı için kendimi aç hissetim 1 avuç gevrek bol sütle öğünü tamamladım şuan saate bakıyorum 14 e geliyor 11 gibi kahvaltıtmın bittiğini hesaplayıp14.30 da mantarlı bulgur pilavı 2 yemek kaşığı-et ve ayran dan oluşan bir menü var bi tanede elma yerim üstüne heralde .Artık akşam öğünlerimi yazmıycam çünkü karatayla örtüşmüycek beni mazur görün lütfen kötü örnek olmak istemem 2 hafta birde böyle deniycem sonuçları beraber görücez akşamları 1 kase gevrek bol süt düşünüyorum

hahh şöyle işte boşuna üzdün kendini
kızınada çok geçmiş olsun canım acil şifalar diliyorum
turşunuda güle güle ye canım benimkiler oldu yemeğe başladık bile

kolay gelsin canım

kahvaltımıda yazayım
1 haşlanmış yumurta
1 domates
avuç içinden fazla keçi peyniri
5 zeytin
2 ceviz
10 fındık
şekersiz çay

iyi pazarlar

günaydın kızlar 10 kg verince şımardım herkez ooo nolmuşsun deyince bir havalara girdim. kendime geleceğim en baştan başlayacağım karatayı yeniden okuyup kendimi yeniden programlayacağım 2 günde 1 kg almışım hoş kabızlıkda var ama öneki gibi veremiyorum nedenide benim . tickerimi değiştirdim yniden başlıyorum bu gün 2 ögün yapacağım
sabah : klasik karatay kahvaltısı yaptım
kaneell neredesin ben dağıldım toplanmaya ugraşıyorum birazda geçmişi okuyayım

Günaydın gençler

1.öğün : 11 :00 da bitti
1 bardak ceviz+fındık+kara üzüm
menemen
2 dilim keçi peyniri
8 zeytin
3 gün kurusu
1 kuru incir
adaçayı

Son düzenleme:

Sersumum sagol canim,bir akrabamiz hasta idi,o vefat etmis,sabah uyandiktan sonra bu haberi aldim,Allahim tum hastalara sifalar versin

bende artık anladım şekerin tatlının zehir olduğunu.geç saatte yersem sabaha ağzımın içi zehir gibi uyanıyorum..

Evet canim,kesinlikle oyle,uzak duralim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…