Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

17 gün bildirim yaptım canım. Nasip artık gelecek hafta gireriz listeye.

Selam kızlar iki gündür pek giremedim annemlerdeydim. Çok fazla kaçamak yaptım sayılmaz bir çikolata ve kahvaltıda yediğim simiti saymazsak :)

bugün yediklerim
kahvaltı klasik karatay+simit
ara bir fıstıklı çikolata :p
akşam iskender

bugün kaçamak var bendeeeeeeeee:KK36::KK36::KK36:ne yediğimi yazmayayım,ama hep kociş yüzünden:84::84::84:
arkadaşımın nikahına 2 hafta kaldı,bu 2 haftada çok dikkat etmeliyim,yürüyüşümü arttırıyorum yarından itibaren:KK53::KK53::KK53:biraz daha incelmenin hiçbir zararı olmaz dimi ama:KK9::KK9::KK9:

Leylakım bugün bende de bi sürü kaçamak var yazmıycim:KK53:
akşam yemeyecektim herkeslere yemeğini hazırladım salonda ne güzel oturuyodum(saat 7:00).. :emir_bebek::emir_bebek: durmayınca eşim yemek sırasında beni çağırdı ve accuk daha yedim:KK19: neyse h. içi yapmayayım kaçamak inş. da diyeyim de:KK1::KK1:

Biraz önce kahvemi de içtim sizlere de afiyet olsun:nazar::nazar::nazar:

çok sevindim canım:KK52::KK52::KK52:bak gördün mü boşuna sıkmışsın canını:KK34::KK34::KK34:
evet canım sağolun:KK16::KK16:
Çok sevindim, hem seni böyle moralli gördüğüme, hem de kızının daha iyi olmasına...

Dün yürümemiştim. Bugün salmayayım kendimi dedim. 2 gün üstüste yürümesem üşenmeye başlıyorum.
:
sizin sayenizde moralim zaten düzelmişti tatlım..iyi ki varsınız..:KK19::KK19::KK16::KK16:

hahh şöyle işte boşuna üzdün kendini
kızınada çok geçmiş olsun canım acil şifalar diliyorum :KK19:
turşunuda güle güle ye canım benimkiler oldu yemeğe başladık bile

kolay gelsin canım :KK19::KK19:
sağol tatlım :KK54::KK16::KK16: size de afiyet olsun :KK16::KK16:

günaydın kızlar 10 kg verince şımardım herkez ooo nolmuşsun deyince bir havalara girdim. kendime geleceğim en baştan başlayacağım karatayı yeniden okuyup kendimi yeniden programlayacağım 2 günde 1 kg almışım hoş kabızlıkda var ama öneki gibi veremiyorum nedenide benim . tickerimi değiştirdim yniden başlıyorum bu gün 2 ögün yapacağım
sabah : klasik karatay kahvaltısı yaptım
kaneell neredesin ben dağıldım toplanmaya ugraşıyorum birazda geçmişi okuyayım
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK16::KK16:
Sersumum sagol canim,bir akrabamiz hasta idi,o vefat etmis,sabah uyandiktan sonra bu haberi aldim,Allahim tum hastalara sifalar versin
üzüldüm canım:26: başınız sağolsun..:KK5::KK5:

benimde kabızlık sorununm var nasıl çözdün canımcım evde kayısı konservesi var ama onu yemek istemiyorum başka fiki olan varmı

kabızlık formülünü bekliyorummr

ben şalgam suyu içince wc sorunum hiç kalmıyor..işlenmiş gıda biliyorum ama..çok seviyorum.:KK53::KK53:.bu hafta hiç içmemiştim sanırım ondan kabız oldum:KK37::KK37:..vücudum alışıyor mu nee:26::26:

Bak gördün mü ; tadelleler de yanına kar kaldı , iyi ki yemişsin :)

evet canım..:KK9::KK9::KK9::KK16:

Herkese merhaba ve iyi Pazarlar;
O kadar çok ev işi yaptım ki bu saat oldu ancak oturdum bilgisayarın başına.
Arkadaşlar biliyorsunuz (bu kısmı benim sorunumu yaşayanlar için tekrar ediyorum)benim kilom yok ama karın yağlarım var."Acaba işe yarar mı ki" deyip Karatay'a başlamıştım ve bugün 15. günüm.İlk 10 günün sonunda 100 gr vermiştim şimdi 15. gün sonuçları :

Başlangıç kilosu : 43
Boy : 1.50m (evet , yanlış okumadınız)
Yağ oranı : %19

15. gün
Kilo : 42.4
Boy : 1.50 , Uzama olmamış
Yağ : 18.4

Yorumum : Benim gibi düşük kilodaki bir insan için mucizevi bir kilo kaybı , hem de sadece 15 günde.Karnımdaki yağda bir azalma hissediyorum ve kalan yağlar da tuhaf bir şekilde yumuşadı.Acaba bana "biz de gidiciyiz" mi diyorlar?Spor haftada 6 gün/günde 30 dak. devam.Diyeti hiç bozmadım.Hala hiç bulgur pilavı bile yemedim.Gidişata göre belki haftada bir-iki kere yerim , henüz karar vermedim.Yalnız dikkatimi çeken birşey var : 2 gün önce tartıldığımda kilo 42.5 - yağ %18.3 idi.Bu durumda kilo 42.4 iken yağın 18.4 olması beni biraz düşündürdü.Bu farkın kas kaybından kaynaklandığını düşünüyorum.Normalde her spor sonrası protein tozu içiyordum ama içinde tatlandırıcı var diye bu hafta içmemiştim.Kas kaybı isteyeceğim son şey o yüzden bugün tekrar protein tozuna başladım.Buradan bir arkadaşım (ismini hatırlayamadım , özür dilerim canım) "mezura ile ölçerek farkı takip et" demişti ki süper fikir! Bugün ölçümleri de yaptım.Haftaya tekrar ölçüp farkı bildiricem.Kobaylık deneyimime devam...
Herkese sevgiler...
yağlı bölgelerin yumuşaması eridiğine işaret diye biliyorum canım..hadi bakalım hayırlısı:KK34::KK34::KK76::KK76:

leylak

Bu alandaki Çizelge yazılımınız öngörülen Formatta değildir. Lütfen bu alanın açıklamasını okuyun.

yukardaki msaj çikdi çizelgeyi eklemek isteyince
nerde hata yaptim acaba
seninde ba$ini agritiyom valla :KK43:

canım bir de bunu dene bakalım..[/img] dışındakileri kopyala yapıştır..

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/w1yBptq/weight.png[/img]

Leylakım bugün bende de bi sürü kaçamak var yazmıycim:KK53:
akşam yemeyecektim herkeslere yemeğini hazırladım salonda ne güzel oturuyodum(saat 7:00).. :emir_bebek::emir_bebek: durmayınca eşim yemek sırasında beni çağırdı ve accuk daha yedim:KK19: neyse h. içi yapmayayım kaçamak inş. da diyeyim de:KK1::KK1:

Biraz önce kahvemi de içtim sizlere de afiyet olsun:nazar::nazar::nazar:

datluumm..kankitomm..naber:KK19::KK19::KK19::KK19:

kahveler de içilmiş afiyet olsun bebeemmm...:KK19:

bugün tüm o ++ ların wc yüzünden olduğunu anladım:KK30::KK30:..79 u görmedim ama 81.3 de değilim.:KK9::KK9: 80.2 kg geldim ki hala şişkinim.:KK76::KK76:. yarın daha iyi olacak eminim:KK24::KK24:

birdaha böyle boşuna üzmiycem kendimi:KK20::KK20:..cumaya hedefim belli 79 ....küsuratı kaç olursa kabulüm..:KK60::KK60:

bugün kızım da daha iyi çok şükür.ama ilaçlara devam..:21::21:

menümü yazıp kaçiyim..evi süpürmem lazım..:KK24::KK24:

sabah..:KK56::KK56:

peynirli salçalı omlet
maydanoz
peynir zeytin
domates
çay çay..

kuruyemişi unuttum..

:KK56::KK56::KK56:

Sersumum ohh sevindim rahatladığına:112::KK19::KK19::KK19:
Ben de turşu yaptım.. Biber turşum inş. güzel olur:KK34: sen de afiyetle ye canım:KK34:

gelelim 2. öğünümee..:KK56::KK56::KK56:

4-5 lahana sarması(bulgurlu)
5-6 mercimek köftesi
çay çay...

:KK56::KK56::KK56:

bu sıralar bulguru fazla alıyorum sanırım kilo vermemi yavaşlatıyor yarından itibaren kesicem bakalım noolucak..:KK34::KK34:

4 km yürüdüm geldim..:KK76::KK76::KK76:

bugün evi de süpürdüm..yeter garii :KK23::KK23:

şimdi de iyiniyetlimden özendim kahve yapıp içicem..:nazar::nazar:

bugünde çıkamadım wc ye:)
geçen hafta gayet iyiydim noldu anlamadım...sabah karatay kahvaltımı yaptım ama 2 .öğünümde cıssss yedim azöncede 1 tane haşlanmış mısır yedim.
suya incir ıslattım yatarken yiyip üstünede su içicem wc için yardımcı oluyor..

Sersum, iyiniyetlim

Nasılsınız kızlar?

Akşam balık, helva, kahve üçlemesiyle günü kapattım. Müthiş trio!

Plates zamanı:KK8::KK8::KK8::21::21::21: geçmişi sonra okurum:112:

Ficansım başınız sağolsun

Sağol iyiniyetlim

başınız sağolsun canım......

güle güle kullan canım ne demek:KK16::KK16::KK16:çek tabi,65 i görünce 60 a çekersin hedefini...
sen daha iyiymişsin asyam maşallah
:nazar::nazar:ben daha tek seferde 40 tane yapamıyorum.ama kociş 100-150 yapıyo:KK53::KK53:

:KK9::KK9::KK9:

sağol leylağım

evet canım sağolun:KK16::KK16:

sizin sayenizde moralim zaten düzelmişti tatlım..iyi ki varsınız..:KK19::KK19::KK16::KK16:

sağol tatlım :KK54::KK16::KK16: size de afiyet olsun :KK16::KK16:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK16::KK16:

üzüldüm canım:26: başınız sağolsun..:KK5::KK5:

ben şalgam suyu içince wc sorunum hiç kalmıyor..işlenmiş gıda biliyorum ama..çok seviyorum.:KK53::KK53:.bu hafta hiç içmemiştim sanırım ondan kabız oldum:KK37::KK37:..vücudum alışıyor mu nee:26::26:

evet canım..:KK9::KK9::KK9::KK16:

yağlı bölgelerin yumuşaması eridiğine işaret diye biliyorum canım..hadi bakalım hayırlısı:KK34::KK34::KK76::KK76:

sersumum sağolasın

X