Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Evet çok az kaldı
O da gider bu beslenmeyle ..
Sersum canım seni 65 lerde görmek istiyoruz artık
64 tüm 58 oldum çok iyi bi sonuç bana göre çünkü hiç aç kalmadım

inşallah canım benimsenin adına çok sevindim

sen de benim gibisin canım..aynen ben de 2 kilo verdim durdu..sonrası 1 ileri 2 geri..ama bırakmıycam bu işi.sonuna kadar..diğer arkadaşlar nasıl verdiyse ben de vericem..başka yolu yok..onlar 10 ayda verdiyse ben 13 ayda vericem ama vericem..sen de ümitsizliğe kapılma

aha bi dene daha vericez canım vericez sabır diyorum

Hiç üzülme beybi hemen yarın güzel bir yürüyüş ya da spor yapar atarsın sana güveniyorum: ) Çok çok geçmiş olsun ...

sağol canım.. umutsuzluğu bırakıyorum,bi daha yok..devam durmak yok

güle güle kullan canım küpelerini

gunaydin ,liste varmi
benide alabilirmisiniz araniza ? :)

tabii katılabilirsin canım.. 2 hafta düzenli menü bildirimi yaptıktan sonra cuma günleri yaptığımız listeye girebilirsin..başarılar.

güzel hafta sonları diliyorum hepinize..

eşim nöbetten geldi kahvaltımızı yaptık..o uykuya daldı ben de buraya geldim..

dün akşam saat 10 da sızmışım iğneoyam geldiysen konuşamadık kusurabakma bebeemm...

bugün daha iyiyim çok şükür..ama kızım da hasta oldu:26:..ona da ilaç başladım..kaloriferler yanana kadar böyle üşümeye devam..daha çok hasta olmayız inşallah..:26::26:

menümü yazayım.

peynirli omlet
sucuk
salata maydanoz
biber kavurması yoğurt
peynir zeytin
ceviz badem

günaydın kızlar hepinize iyi hafta sonları diliyorum akşam misafirim geleceği için 60 dk yürüyüş yapabıldım 100 mekık çektim :))
sabah 20 dk yürüyüş 50 mekık çektim kahvaltı her zamankı gibi ceviz badem karışımı peynir 1yumurta domates salatalık 1 haftada 600 gram gitti kendımı hafıflamıs hissediyorum :)

Tamam ben naneyi de ekliyecem

Günaydın ;

1 .öğün : 10 :30 da bitti
1 bardak ceviz+fındık+kara üzüm
1 kuru incir
4 gün kurusu
2 dilim peynir
8 zeytin
maydanoz
domates
yeşil biber
1 yumurta
1 muz
ada çayı

evet çünkü buranın en eski karataycılarından sayılırım canım
kızlar okumaktan sıkıldı ama bi daha yazayım91,5 kiloyla başladım,10 ayda 60 kiloya indim.şuan da korumaya devam işte

Her okuduğumda,,hem seninle gurur duyuyorum, hem de bana umut oluyorsun. O yüzden ben okumaktan keyif duyuyorum Leylakım.

teşekkür ederim canım dr.gittim ilaç kullanıyorum ama şimdi daha iyiyim

Geçmiş olsun Funda. İnşallah evdekilere bulaşmamıştır.

Budur! Hep böyle görmek istiyoruz seni.

Geldim akşam ama tahmin ettim zaten yatmış olacağını. Kızına da geçmiş olsun. Hsonu dinlenip anne şefkati görünce düzelir inş:)

Son düzenleme:
Kahvaltımı da yazayım:

Klasik Karatay+ ballı süzme yoğurt

Şimdi de günü en sevdiğim saati. Kahvemi içerken sizi okuyorum.

Dün düğünde milleti izledim. Zayıf zayıf kadınlar ve hatta gençler berbat kıyafetler giyinmişler! Yazık yani... Mundar etmişler:))

Bir de bugün ömrümde ilk defa Ferrari kullanan bir hatun gördüm. Kızımı kursa bıraktım dönüyordum. Bir baktım, kırmızı, üstü açık bir Ferrari içinde Burburry başörtüsü ile genç bir kadın. Yakışmıştı valla... Kendimi hayal ettim. Bana da yakışırdı ama 10 kilo daha vermem lazım

Son düzenleme:
canımsın çok teşekkür ederim daha iyiyim şimdi sağol .kimseye bulaşmadı allaha şükğr :)))

Canım mısır ve havucun(havuç pişince) Gİ si yüksek.. Ben de patates havuç atardım artık bol domates biber atıyorum içine misler gibi oluyor

Canımsın Papişiiimmm harikasın bu sabah eşimle 7:30-8:30 arası tam bi saat yürüdük:112:

canımsın çok teşekkür ederin sen nasılsın işler bittimi Evde kış hazırlıkları v.s

Şükür canım iyiyim sağol.. Bugün pazarıydı burasının ben de 2 kilo olgunca kızılcık aldım.. Marmelat yapıciizz.. 2 kiloda barbunya aldım dolaba atacağım artık bitti sayılır. Bir de 2 kilo siyah erik aldım a meyve suyu konzerve yapacağım Bir de bahçemdeki biberlerden turşu yapacağım

kahvaltımmm
saat00
bolca menemen kaşarlı
çeçil peyniri
2 zeytin
domates yeşil ve kırmızı biber(biberler bahçemden)
ceviz + fındık
çay
3 minik güvem reçeli
4 omega 3
üzerine kahvem

2. öğünümde birazdan yerim.. Kıymayla kendi hazırladığımız harçı pideciye götürdü eşim pide yiyeceğim Yanına ayran ve salata ile

Sonra da çiğ köfte yapacakmış eşim.. ondan yerin 4-5 tane tamamdır.. Bugün 3 öğün olacak yani

oohh afiyet olsun canım ellerine sağlık

iyiniyetlim sen omega 3 m..cap mı kullanıyodun yanında antioksidan kullanıyomusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…