Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

iyi akşamlar kızlar ............ Nasilsiniz ??

bugun çalışmadım ama tum gun faaldim .. Hic durmadım.

gec bi kahvaltı yaptım.

kahvaltimda ;

1 kase kabuklu fistik
biraz zeytin
biraz peynir
biraz kendi mayaladigim yoğurdun kaymağı
bir sasalatalik
bir fincan kahve

Jahvaltidan hemen sonra bir saat yürüdüm eve geldim ev islerini yaptım sonra yine çarşıya çıktık uç saat durmadan yürüdük çarşıda da hır kahve biraz fıstık yedim.

eve geldim 2. Öğünüm 18.30 gibiydi
biraz kuzu
biraz yogurt
cay
bol dü
optum kızlar sizi uyu geceler biraz sizi okuyacağım :KK1:

Hiiç üzülme beybi.... İnan o bacakların incecik kalçan taş gibi olacak . Tipsizmiş ... Seni beğenmeyen ölsün ... Yalnız yürümeyi ihmal etme lütfen. Bir de vucudunu sürekli yokla, yağla falan bak yani. Mesela ben azcık dişimi sıkayım hemen fark ediyorum. Tempolu yürüsen baldırların incelir ve kalcan yukarı kalkar. Biraz sabır tatlım.

ölsün kiz ölsün :)) töbe töbe..

insallah, cok ümitli ve azimliyim..ama nedense yinede kacamaklar oluyor..

bol yürüyorum, step aleti aldim oynamayida seviyorum, ama bacaklarda tik yok.. :KK43:
benim oldu bitti hep kalin bacaklarim vardi ama bileklerim gercekten berbat, bir kere bayan havuzda bi bayan gördü dediki, cokmu yürüdün, bacaklarin sismis :KK43:( bende hmm dedim, herzamanki halleri bu diyemedim.. insallah orasi normallesir.

sersumum,canım geçmiş olsun demeyi unutmuşum..inşallah bir an önce iyileşirsin:KK16::KK16::KK16:

10 sayfa geçmişi okudum geldim,kile veren veremeyen herkesi tebrik ediyorum
:KK16:
ben neler yaptım bugün:KK24::KK24:çok cısssslı bi gündü.....yanımda;dışı zayıf ama içinde bir obez taşıyan ablam varken zararlı şeyler yememem mümkün değildi:KK9::KK9:ama çarşıda 2,5 saat yürüdük:KK52::KK52::KK52:umarım biraz da olsa telafi edebilmişizdir:KK53::KK53::KK53:

leylakiiiim buralarda pek boy gösteriyorsun kizzz..

kilonu, aldigini verdigini söylede bizi eccük motive et :-)

bişey değil canım :KK16::KK16: uğur böcüğünü ben de o niyetle seçtim canım.:KK34:.maşallahın var 2 kg kalmış hedefine..uğurun olsun:KK19::38:

Evet çok az kaldı:KK34:
O da gider bu beslenmeyle ..
Sersum canım seni 65 lerde görmek istiyoruz artık:KK16:
64 tüm 58 oldum çok iyi bi sonuç bana göre çünkü hiç aç kalmadım:KK34:

Selam Beybiler,

Bugün ben de biraz kaçırdım. Hatta inanılmaz spor bile yapmadım... Hemen bantın üzerine çıkıyorum. 1 saat sonra burdayım.

***Mantar aldım da -Genelde ızgarada üzerinde kaşar eritiyordum da sıkıldım- Karatay'a uygun nasıl pişiririm? Tarifleriniz varsa cok sevinirim.

Selam Beybiler,

Bugün ben de biraz kaçırdım. Hatta inanılmaz spor bile yapmadım... Hemen bantın üzerine çıkıyorum. 1 saat sonra burdayım.

***Mantar aldım da -Genelde ızgarada üzerinde kaşar eritiyordum da sıkıldım- Karatay'a uygun nasıl pişiririm? Tarifleriniz varsa cok sevinirim.

mantarli bulgur pilaviiiii - bayilirim..

ya da et sote: et, mantar, domates, biber ve soganli mikemmel bi yemek..

leylakiiiim buralarda pek boy gösteriyorsun kizzz..

kilonu, aldigini verdigini söylede bizi eccük motive et :-)

evet çünkü buranın en eski karataycılarından sayılırım canım:KK9::KK9:
kızlar okumaktan sıkıldı ama bi daha yazayım:KK1::KK1:91,5 kiloyla başladım,10 ayda 60 kiloya indim.şuan da korumaya devam işte
:KK76::KK76:

evet çünkü buranın en eski karataycılarından sayılırım canım:KK9::KK9:
kızlar okumaktan sıkıldı ama bi daha yazayım:KK1::KK1:91,5 kiloyla başladım,10 ayda 60 kiloya indim.şuan da korumaya devam işte
:KK76::KK76:

masallah caniiiiim, darisi basimiza insallah :-))

sen ama pek kacamak yapiyorsuun kiz, almiyormusun geri kilolari?

verirkende cok kacamak yapiyormuydun? mesela kacamak yapinca nasil telafi ediyordun?

iyi geceler kıslar
bugünkü hezimetten sonra ders aldım mı hayırrr akşam yemeğini hırsla fast food yiyerek kapattım ama stratejimi değiştirmeye karar verdim sabahları tamam karatay kahvaltısı öğlen ona uygun yemek akşamda sütlü gevreklerden yiycem aldım bugün hatta biliyorum işlenmiş gıda sağlıksız ama istediğim kiloya inene kadar denemek istiyorum 1 aydan çok oldu başlayalı ama 1,5 kilo ancak verdim artık yeni kıyafetler almak istiyorum:KK14::KK14:

bugünüm:
kahvaltı: az domates az salatalık 1 yumurta çok peynir 6-7 kadar zeytin ve ceviz
öğle: -
akşam: hamsi tava bir bardak acılı şalgam
üstüne cümbürcemaat pastaneye gittik herkes kazandibi yedi ben de yedim ama porsiyonu bitirmedim yarısını fln yedim
bugünün iyi yanı yarım saat kadar yürüyebilmiş olmam:)
benim kilo bildirmeme 1 hafta kaldı, bişey vermedim gibi geliyo korkuyorum cuma gelecek diye:KK53:

Herkese kilo vermele dileğiyle iyi geceler kizlar..mesajları okumadan hemen raporumu vereyim sonra okurum..of bu hafta canım sıkkın çok kilodan yana..vermesem dert değildi bide 1 kilo aldım ..kızlar en ufak bir kacamagim yok en az 1 saat tempolu yürüyüşüm omega takviyem ve en az 2 litre suyum var..bugün ve dün kahvaltımı geç yaptigm için tek ogunle bitirdim..bu 1 kilo fazlalık sizce nerden yapıştı üstüme lütfen bı yorum yapın ozellkle tecrubeliler benm gibi kilo artısı yasadınız mı bU kadar dikkatliyken? offfff benim yolum çok uzun ..umarım bugün güzel bir kilo bildirimi yasamissinizdir..

İyi geceler beybiler;

Sözümü tuttum bugünkü kaçamakların bedelini yeni güne geçmeden ödedim...

Ortalama 4.8km hızda ; 67 dakika ;5km 200 metre ... Tempolu Yürüdüm

Sonracıma güzel bir duş aldım.Mis gibin parfümlerimi sıktım. Ohh yarın da tatilim sizi güzelce okucam ...

** İnceyim,incesin inceeeeeeeeeeee

mantarli bulgur pilaviiiii - bayilirim..

ya da et sote: et, mantar, domates, biber ve soganli mikemmel bi yemek..

Sağ ol beybim yarına mantarlı bulgur pilavı yapcam.

ölsün kiz ölsün :)) töbe töbe..

insallah, cok ümitli ve azimliyim..ama nedense yinede kacamaklar oluyor..

bol yürüyorum, step aleti aldim oynamayida seviyorum, ama bacaklarda tik yok.. :KK43:
benim oldu bitti hep kalin bacaklarim vardi ama bileklerim gercekten berbat, bir kere bayan havuzda bi bayan gördü dediki, cokmu yürüdün, bacaklarin sismis :KK43:( bende hmm dedim, herzamanki halleri bu diyemedim.. insallah orasi normallesir.

Kızzzzzz hemen o step zırıltısını geri ver bacakları hem şişiriyor, kaslandırıyor hem de dizlerde sıkıntıya neden oluyor ... Aman canım yaa.. Step bir bisiklet iki bunlardan uzak durcan.... Bisiklet de ayak bilekleirni kalınlaştırır bir de çok topuklu ayakkabı giymek.

Kilo veren arkadaşlarımı tebrik ediyorum Veremeyenlerin de canı sağolsun:KK16:

Arkadaşlar 1 haftadır uyguladığım ve olumlu sonuç aldığım bir şey var bunun sonucunda 500 gr gitmiş her şeye rağmen
1 hafta yaptıklarım ;
1-omega 3 lerimi akşam almaya başladım
2- akşam 1.5 lt suyun içine 1 tam limon sıkıp bitiriyordum
3- sabahları meyve tüketmeye başladım ( meyve çeşidini önemsemiyordum ağırlıklı olarak şeftali,elma armut, üzüm, muz)
4- her sabah taze maydanoz tüketmek ( vücuttaki tüm suyu atıyor )
5- 1 hafta da toplam 3 günde dondurma bile yedim hatta 3 öğün yaptım.
6- Semizotunu bol bol yedim

Böyle yaparak 500 gr vermişim.

Helal olsun beybi sanaaaaa... Kız ben limon değil de taze nane yaprağı atıyorum suya fresh bir tat veriyor.Onu da dene mutlaka. Maydonozu denicem.Evet Omegaları akşam almak lazım. Hımm şekeri sabah alıyorum diyorsun. Sağ ol beybi önerilerin için denicem..

bugun de 1 saat yurudum kızlar:KK8::KK8::KK8::KK8:

Aferin sanaaaaaaaaaa :) İnceyim,incesin ,inceeeeeeeeeeeee:p

kızzlarr..benim moralim çok bozuldu bugün.:KK5::KK5:.biliyorum çok saçma oldu ve şimdi çok pişmanım ama 2 tadelle ve 1 tane kek yedim.:KK43::KK43::KK43:.
veremiyorum işte veremiyorum diye..:KK43::KK43:eşim de nöbetçi bugün..naapçam şimdi..yarın da ++ larıma ++ ekledim:KK19::KK19:
nekadar iradesizim değil mi...offff...........:KK14::KK14::KK14:

Hiç üzülme beybi hemen yarın güzel bir yürüyüş ya da spor yapar atarsın sana güveniyorum: ) Çok çok geçmiş olsun ...

ayyyy canım ya,çok duygulandım yazdııklarını okuyunca:KK5::KK5:çok çok haklısın asla ümidimi kaybetmiyorum.daha önce de yazmıştım buraya.ben 4 yıllık evliyim ama bunun 3 yılı vajinismusla geçti:KK50::KK50:bu rahatsızlıkla mücadele ettim,kurtulmak için paraya ihtiyacımız vardı ve bu 3 yılın sonunda oldu.yani çok bekledim,yoruldum bu süreçte.şimdi de olmayınca korkuyorum,bebek için de olsa yeni bir tedavi sürecini,bekleyişini kaldıracak gücüm yok:KK14::KK14:tek korkum bu...
aynen öyle,ben de bunun bi imtihan olduğunu düşünüyorum.bi sebebi var ki şimdi olmuyo.her zaman böyle düşünüyorum....
güzel dileklerin için çok teşekkür ederim canım.allah senin de çocuklarına uzun,güzel,sağlıklı ömürler versin inşallah
:KK16::KK16:

Canm benim..uzerinden çok konu gecmis ama yazmak istedim..sen sorunun önemli kısmını zaten bitirmissin..tedaviye 1 yıl boyunca korunmamana ve düzenli iliskiyle gebe kalamama durumunda basliyorlar..bu süreç için bekleme donemndesindir belki hala..hiç uzme kendini ...ins gerek kalmayacak ama tedaviyide gözünde büyütme .bu kadar kilo vermeyi başaran bir hatun neler başarmaz Allah'in izniyle...:KK17:

pozitif şeylere odaklanalım bari:) çok güzel bir mercimek çorbası yaptım öğle ve akşam için. hem lezzetli hem doyurucu oldu, normalde pirinç atarım içine ama bulgur attım bu sefer, havuç, kereviz yaprağı ve mısırla da mükemmel oldu :)

günaydın kısslar güne yarım tabak sütlşü gevreklen başladım üstünede menemen yiyip çayımı içerim sonra dışarda işlerimiz var çıkıp halletçez ö.yemeği dışarda olcak yani ama kafamda döner yada iskender var:KK16: ekmeklerini yimiycem tabiikide:KK1: sabah sabah netten alışveriş yaptım çok mutluyum dün sondan 2. oldum ya kendimi mükafatlandırdım:KK53:pırlanta küpe istiyordum baktım div.s diye bir markada 600den 250ye düşmüş beyaz altın değil gümüş ama olsun ben öylede takarım dedim aldım :KK16:

X