Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

[/B]

:))) çok güldüm buna

:))

4 km yürüdüm geldim kısslarr..

Bir sütten, bir de bezden kesmek çok gözümde büyür benim. Gözün aydın İyiniyetlim.

Etekler mus çoraplarla idare etmez mi biraz daha?

Burada balık özellikle palamut çok bol artık, bugün aldım akşam için ama kızarttım aralarda da ekşi elma yedim 2 tane. açlık sandığım şey susuzlukmuş onu farkettim. su içmeye çok üşeniyorum nedense :S

slm kızlar
geçmişi okudum çocukların tuvalet eğitimi beni benden alıyor o yüzden seneye deneyeceğim

kendime yeni uğraş buldum artık dikiş dikiyorum kendime ciciler dikeceğim malum aynı dert bende de var eskiler olmuyor yeniler cebimi yakıyor bende kendim dikeceim
sabah: 1 umurta 1 peynir domates çay 8 zeytin ceviz
öğlen: az yoğurtlu ıspanak
akşm: 5 pirxzola 4 köfte 1 tavuk budu salata
bu gün sporda yaptım
aferim bannnaaa

ama u aralar öneki gibi dikkat etmiyorum kaçamaklar ve düzensizlikler arttı bu arada galiba bayrama ev taşıyacağım ana süper spor olacak:)

Beybim iyi tatilller.... İnşallah hayırlı haberlere vesile olsun... Kız fındığı kırmadığın iyi olmuş onu da Kıbrıs'ta kırarsınız : ) Özlicem tatlımı...:)

selam kızlaar muhabbetler süper yine.
Yürüyüş yapan arkadaşlarımızı ayakta alkışlıyorum. Tebrikler güzeller maşallah :)

akşam menüm

bir kase çorba
mantar sote
tavuk biftek

bol su.

Çayın yanında gün kurusu ceviz
bu aralar canım çok tatlı istiyor tam helva yapıyordum son anda vazgeçtim. Kuru kayısıyla bastırdım bu isteğimi :) cuma ilk bildirimi mi sabırsızlıkla bekliyorum.

gunaydın kızlarr

kahvaltımı yaptım cayımı ıcıyorum

2 yumurtadan peynırlı tereyaglı omlet
dereotu,nane,roka,maydanoz,fındık
zeytın,helva,1dılım kek,kırmızı bıber
omega3,cay,

günaydın arkadaşlar.
dünki menümü yazayım hemen.akşam fırsat olmadı.
SABAH
klasik karatay kahvaltısı
ÖĞLE
2küçük muz,süt
AKŞAM
ızgara tavuk,1tabak zeytinyağlı türlü,maydanoz salatası,yoğurt
gecede hürremi izlerken 1küçük kase kabak çekirdeği,limonlu soda
SPOR
45 dak.bisiklet
30 dak. yürüyüş

Alkış isterim : )

Sabah tam 50 dk yürüdüm. Hem de açık havada hem de miss gibi çimen kokuları eşliğinde : ) Darısı hepimizin başına : )

** gencim , güzelim, gezerim...

Sonracıma geldim;

2 tane miss kokulu devasa domatesi kocaman kocaman doğradım
bir avuçtan biraz fazlaca peynir
İkisini haşlanmış mercimeğin içine boca ettim
azcık zeytinyağı, minnacık tuz attım
hepsini karıstırdım ve bayıla bayıla yedim. Nefis oldu : )

*** Nefisim, nefissin, nefis...

günaydın kızlar akşam mercimek çorbası içtim 1kase 1 bardak ayran içtim 60 dk yürüdüm :))) 100 mekık çektım

sabah 30 dk yürüdüm 30 mekik çektim kahvaltı domates,salata,zeytin,ceviz :))

eşin haklı canımcım,lcw nin kalitesi bozuldu çok,ben de ordan hiçbişey almıyorum artık.evet yeni sezon da çok pahalıdır şimdiinşallah güzel güzel ciciler bulursunuz iyiniyetlim

hürremi izlerken kabak çekirdeği miiiii leptin gitti desene canım

günaydın kızlar akşam mercimek çorbası içtim 1kase 1 bardak ayran içtim 60 dk yürüdüm :))) 100 mekık çektım

sabah 30 dk yürüdüm 30 mekik çektim kahvaltı domates,salata,zeytin,ceviz :))

mekikler çekilmiş canım:112::112:tebrik ederim

topikte kimse yok kendi kendime konuşuyorum heeee
neyse kahvaltımı yazayım ben

2 yumurtadan omlet
zeytin
peynir
salam
2 tane profiterol
:26:

Günaydın kızlar ... İsteyim kızlar henüz kahvaltı yapamadımyapamadım

merhaba arkadaşlar,sizi canı gönülden kutluyorum.bazı arkadaşlar hatırlar belki bir ara 1 ay kadar burada sizinleydim,sonra da sınavlar falan derken ipin ucu kaçtı ama denemek isteyen arkadaşlara hiç uymadıgım halde verdiğim kiloları geri almadım.ne kadar yesemde aynı kilodayım.şimdi tekrardan başlamak istiyorum.kilo bildirim gününüz hangi gün?bende o gün başlamak istiyorum.sevgiyle kalın.bol leptinli günler :)))

Ya Halim Bana sert davrananlardan, sinirli davrananlardan beni koru, ben sinirlendiğimde sakinlik ver huzur ver.. Yanlış davranışlar yapmamı engelle
AMİN

1 .öğün : 10 :30 da bitti
2 kk yumurta
1 bardak ceviz+fındık+kara üzüm
1 şeftali 2 ufak armut
1 ufak elma
peynir
8 zeytin
bol maydanoz
salatalık
yeşil biber

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…