Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

selam kızlar 2 gündür giremedim,kayınvalidemler geldi.
2 gün giremeyince de kaçamak yapmaya basladım maleseffff.tam sopalıgım yani.
1.ögün
1 dilim ekmek,2 zeytin,1 yumurta,1 dilim peynir,bögürtlen reçeli,tereyağı bal(miktarını belirtmiyorum :KK17:),2 salkım kara üzüm

dünkü menüm

sabah
2 kaşarlı tost,domates,badem,1 omega3 kapsül,açık şekersiz çay

öğle
kıymalı patlican,yoğurt,bol acı biberli salata

ara
1 küçük tost,yarım simit,sade soda

akşam
yok

spor:120 dk yürüyüş
su:3 litre
kitap:duy beni sevgili eşim

akşam acaip yağmur yağdı burda tam mutfağı toparlarken elektrik de gitti..mumu ışığında yağmuru seyrettik ööle romantik romantik:KK31:

Selam güzeller hayırlı günleriniz olsun :)

kahvaltımı bildireyim

beyaz peynir
zeytin
domates
salatalık
haşlanmış 1 yumurta
5 gün kurusu
ceviz

merhaba kızlarr 1. öğün

1 haşlanmış yumurta
2 avuç içi kadar keçi peyniri
domates-salatalık
1 elma
3 ceviz
bol bol şekersiz çay

saat 11.00 da bitti

bugün çok kasık ağrım var,regl yaklaştı ondan sanırım.o yüzden canım yürümek istemedi fazla,30 dk yürüdüm ben de.100 tane de mekik çektim:KK8::KK8:

Selam kızlar ben geldim, gitmeden kıbrısa bir selam verip gideyim dedim. Tatildeyim :)) hak ettim yani. Yazdan beri evde oturdum kukumav kuşları gibi. Eşimin iş yoğunluğundan burnumuzu çıkaramadık tatile :KK70: bol bol yüzeyim kalori harcayayım. Otele gidiyorum diye karatayımı bozmaya niyetim yok kızlar cevizimi hazırladım kırdım bir poşet hazır valizimdee. sabah,öğlen,akşam neyse o. Aşcı ne yaptıysa,umarım ızgaralar vardır. Kendinize cici bakın özlücem sizi :'(

iyi tatiller canım :KK3:

merhaba arkadaşlar,sizi canı gönülden kutluyorum.bazı arkadaşlar hatırlar belki bir ara 1 ay kadar burada sizinleydim,sonra da sınavlar falan derken ipin ucu kaçtı:KK17: ama denemek isteyen arkadaşlara hiç uymadıgım halde verdiğim kiloları geri almadım.ne kadar yesemde aynı kilodayım.şimdi tekrardan başlamak istiyorum.kilo bildirim gününüz hangi gün?bende o gün başlamak istiyorum.sevgiyle kalın.bol leptinli günler :)))

merhaba hoşgeldin aramıza tekrar, kilo bildirim günlerimiz cuma günleri iki hafta menü
bildirimi paylaştıktan sonra listemize girebilirsin :KK34:

herkese merhaba :KK3:

1 kase domates çorbası
akşam tavuk sote yedim

sabah kahvaltım

1 b.süt
1 ç.b. ceviz
domates-salatalık-y.biber
peynir
3 s.zeytin (tuzu alınmış zeytinim kalmamıştı)
2 k.k. yumurta

Merhaba kızlar ,
kahvaltimi yazıyorum
( isteyim .. Yanıma aldıklarımı yazıyorum )

1 dilim unsuz tohumlu ekmek arasına çeşitli peynirler
2 hurma

Oglene doğru;
1 muz

2 fincan kahve
2 fincan çay
bol su
bol haraket

omega 3
d vitamini
demir tableti

dün sabah: 1 dilim ev pizzası,
tavada yumurta
1 dilim peynir
domates

öğlen: 1 tabak nohut, yarım tabak ıspanak, yarım kase yoğurt

ara: çekirdek çıt çıt

akşam: hamsi tava, 2 kepçe çorba, soğan salatası

ara: çay, fındık

bu sabah:
1 dilim peynir, 2 form bisküvi, 10 fıstık

öğlen: etli ekmek:18:, ayran

ara: çekirdek (bu sefer 1 avuç , dün patlayana kadar yemiştim)

.....
diyet listeme bakınca iyiki diyetteymişim bi de olmasaydım kim bilir neler yiyecektim diye düşünüyorum:KK67:

selamlar herkese...

ilk defa sabah yürüyüse ciktim bugün, cok keyifliydi..
kahvaltim:
kiymali yumurta ve beyaz peynir ve bir dilim ekmek :KK43:(

aksamada salata, yogurt ve etli kabak dolmasi yapicagim insallah..

bir kilo vermisim bir haftada cok mutluyum :)))

yaa kizlar bide ben cok tipsizim :KK43:(

altim 42 üst 36, bacalarimin bilege kadar masallahi var, ama oradan pek ümitli degilim.
sizce bacaklarim normallesirmi, yani ordaki yaglarda gidermi? bileklerim gercekten cok kalin..

selamlar naslsnz ben bugun ablamdayım yegenımn dogum gunu var hazırlık yapıoruz bu hazırlıklara dayanılması zor :))). cıssslardan azcık yicem napimm:)))))

kahvaltım 3 zeytn 3 4 catal menemen 3 ceviz biraz peynir.kahvaltı yapmak gelmıo icimden hc ama az az yemeye calısıyorm ..iyi günlerr

selamlar naslsnz ben bugun ablamdayım yegenımn dogum gunu var hazırlık yapıoruz bu hazırlıklara dayanılması zor :))). cıssslardan azcık yicem napimm:)))))

kahvaltım 3 zeytn 3 4 catal menemen 3 ceviz biraz peynir.kahvaltı yapmak gelmıo icimden hc ama az az yemeye calısıyorm ..iyi günlerr

Allah yardimcin olsun, umarim azicikta kalir :))

yaa kizlar bide ben cok tipsizim :KK43:(

altim 42 üst 36, bacalarimin bilege kadar masallahi var, ama oradan pek ümitli degilim.
sizce bacaklarim normallesirmi, yani ordaki yaglarda gidermi? bileklerim gercekten cok kalin..

yürüyüş yaparsan bacaklarının nasıl inceldiğini göreceksin canım:KK34::KK34:benim ilk oralar inceldi:KK1::KK1:

30 dk yürüdüm diye üzülüyodum,dışarı çıktım ve 1 saat tempolu yürüdüm:KK8::KK8::KK8:
döndüğümde regl olduğumu gördüm.yani bu ay da bebiş yok:97::97::97:

30 dk yürüdüm diye üzülüyodum,dışarı çıktım ve 1 saat tempolu yürüdüm:KK8::KK8::KK8:

yürüyüş için :KK9::KK9::KK9::KK9:
üzme kendini senin elinde olan bişe deilki YÜCE ALLAHIM en yakın zamanda sana ve tüm istiyenlere nasip eder inşallah :KK19::KK19:

şimdi yemek yapma ve sonrada yürüyüşe :KK55::KK55::KK55::KK55:

üzülme canım benim herşeyin vakti zamanı vardır kayın validemler evlendkten 9 yıl sonra eşm doğmuş sabretmelisin ve stres yapmamalısın gerçi her zaman söylemek yapmaktan daha kolaydır.

sabah:
1 yumurta yarım domates 7 zetin 1 peynir ceviz saat 06:30 da yedim
öğlen :
yarım porsyon pizza patates kızartması kola saat: 11:30
bu gün dkkanı kapattım akşam en fazla yoğur yerim
hepinizi öptüm yarın tartılar yüzümüzü güldürür inşallah

X