Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Canım arkadaşına üzüldüm ama yediğimiz şeyler o kadar sağlıklı ki.. yiyecekler bozuksa ya da alerjimiz varsa o zaman dokunur.. Arkadaşın daha önce yumurta yemiştir muhtemelen alerjisi yoktur.. Bence yumurta bozuk olabilir sen hiç üzülme:112:

Bak ben pazar günü karatay dışına çıktım midem ööle bozuldu Sabah hazır börek (bolca)-öğleyin hamsi köfte yağda kızarmış-akşam çiğ köfte
Ertesi sabah 6:00 itibarıyla yürüyüşe çıktık yarıyoldan eve zor geldim. Knedimi WC ye zor attım. Eşim bana güldüydü sonra o da ööle olmuş o da karatay yapıyor ya mide sağlıklı yiyeceklere alışık tabisii

Son düzenleme:

Kolay gelsin canısı.. Tabii yapman gerek sabahtan haber verip sadece kahve içmeye gelmez onlar..yazdıkların yeterli..

Sersumum Ne diyeyim canım eşine de sana da zor keşke elimizden bişi gelse:26:

Miniş ayaklarından öğleyin eve gidince öperim canım

dün akşamki menümü yazamamıştım: menemen, tulum peynir, 10 kadar zeytin, 3 dilim kavun
dün misafirliğe gittik minik milföy böreği yedim:26:

kahvaltım: peynirli sahanda yumurta, domates, 2 bardak süt

kızlar yaa ben sabahları yürüyüş yapmak istiyorum ama yapamıyorum erken kalkamıyorum evde yürüyüş bandı var ama kalkamıyorum yaa erkende yatıyorum erken dediğim 11:30-12 civarı sabahları sadece 15 dk yürüyorum .

öğlen yemeğim salata, ıspanak ve yoğurt

akşam doğum günü var çok yakın arkadaşımın napcam ben yaaa pasta yemesem olmaz yesem hiç olmazzz (( çıkış yolu bulmak istiyorum yardımcı olun bana yaaa napcam ben. dün akşam 2 kez makarna yaptılar iş yerinde makarnaya bayılırım en sevdiğim yemek desem yeridir ben 1 çatal bıle tadına bakmadım bu benım için süper bşey bid eyeşil çay falan alsam iyi olcak galıbaa

kızlar selam sabhtan beri bişey yemedim hastane işlerim vardı kan tahlili yapıldı şeker yüklemesi bide...düşük şekerden şüphelendi doktor bakalım sonuçlar yarın çıkacak inşallah herşey yolundadır.bizde arkadaşlarla birazdan yemeger çıkıcaz dün spora gittim yemeklerim pek düzenli degildi hepinizi öpüyorum

naaber kızlar,geçen sene bu zamanlar diyete başlamıştım,spor yapaömamıştım,şimdi de hayatıma zorunlu olarak giren spor var(çocuğu hergün dimdik bir yokuşun tepesinden alıp geliyorum,hele ilk günler sabah bırakıp akşam alıyordum,sabah kısmını babasına devrettim)şimdi de diyete nazlanıyorum,Allah beni ıslah etsin,gevşeğin önde gideniyim,sabah yediklerimi yazıyim belki utanırım
2 tane sigara böreği (kıymalı,fırında):125:
iri bir elma:125:
ekmek-bal-yağ:125::125::125:
çay
:78::125:

bugün daha giremem nete izmire gidiyoruz gece geç döneriz, umuyorum diyeti dün yaptığım gibi delmem

bende bu günden itibaren yediklerimi yazayım
02.10.2012
kahvaltı ; 09,30
2 haşlanmış yumurta
5 adet siyah zeytin
1 adet domates
1 adet biber
bir avuç beyaz peynir
5 minik salatalık
bir avuç maydanoz

ceviz badem olmdığı için yemedim bu gün alcam yarın onuda yerim

nasıl olmuş yediklerim sizler bana yanlış yaptığımda söylersinşiz olurmu ben acemiyim nede olsa:)) hepinize bol bol kalori harcamalar

allah kolaylık ve bol sabırlar versin iyiniyetlim
hatırladım şimdi,en son geldiklerinde sen topiğe yeni gelmiştin,hatta kayınvaliden lahmacun yapıyodu sürekli.doğru mu hatırlıyorum acep recep:26::26:

Son düzenleme:
Leylakım dişin için geçmiş olsun datlum

Temizliğinde bitmiiişşş ohhh keyif yaparsın yarında:112:

Saçını da güle güle kullan

sağol canımmmmvalla evde yürüyüş bile yapmıycam bugün,o derece temizliğin keyfini çıkarıcam iyiniyetlim
sen de saçlarını güle güle kullan canımcım....

Son düzenleme:

allah sizi ve orda olan tüm masumları bütün kötülüklerden korusun sersumum

Merhaba kızlar ,
1. Ogunum

isteyim yanıma aldıklarımı yaziyorum
1 muz
biraz peynir
biraz badem ve fındık
bir iki kuru kayisi
kahve
bol su omega 3
d vitamini

kahvaltım bugün cısslıydı hiç yazmayayım
yürüyüşümü de dışarda yapmayı düşünüyorum

msjdan nasl alıntı yapıyoruz bilemedim :)

leylak84 ay cok sevindm cnm msjn ii motive etti beni

sabah kahvaltım 2 yumurtadan omlet azcık sucuk dogradım bıktm sade yumurtadn sanrm. tad versn die :)

domates, salatalık, peynir, bikac zeytn ,ceviz, bi tane kırmızı közlenmiş biber yedim biraz gec yaptm aksama yerim artkk ii gunlerr

arkadaşlar 2 gündür izinliydimm evde.int de sorun vardıı.bugün işteyimm.dünki menüm sabah karatay klasik,öğlen bir tabak bezelye ve yoğurt ,akşama da türlü yedim bir tabak.3 öğün 1 çaybardağı yerfıstığıı
bugünse sabah yine klasik kahvaltı.öğlene de bezelye yiycem yineee.akşama allah kerim.arkadaşlar ben ne zaman gircem listeye acepppp bir bilen var mıdırrr

kimse bana cvp yazmamış ((

selam canlarrr,

nasilsiniz? ben dün aksam cooook büyük cislar yedigim icin yazmiyim, bide akliniza felan girerim :)

sabah vaktim olmadigi icin bi elma yiyebildim birazda kuruyemis aldim yanima.

aksama ne pisirsem diye düsünüyorum? et cikardim sabah sebzede var, yardimci olurverseniz??!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…