Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Sabah 06:00-07:00 arası ve akşam üstü 5:20-6:25 arası yürüdük

Kahvaltım
2 haşlanmış yımırta
yarımı geçgince simitten tost
domates salatalık kırmızı-yeşil biber
çay
ceviz
üzerine kahvem
3 omega 3

Öğleyin
barbunya salata 4-5 kaju

Okuldan dönünce
kabak çekirdeği birkaç kaju birkaç antep fıstığı
az da nohut yidim..

Son düzenleme:

yürüdüm kıss yürümem mii.. çok rahatlar valla

amanın merak ettim ben de saçını kıss..yıka bakalım nasıl oldu..

güle güle kullan bebeemm..

teşekkür ederim Reyhancım

İyi geceler tatlılar..bugün tartıda 500 gr fazla çıktım ...sınır bozucu bı durum..aksam yemeği için anneme keşkek yaptırdım..yanındada yoğurt yedim bugunum böyle bitti..

sen yine de iyisin temizlikleri yapmışsın son rötüşlarda havlu atmaya kalkmışsın neyse ki... beni fena vurdu yorgunluk bıkkınlık depresyonbelirtileri var bende size geri döndüm yaşasın karatay kızları hepinizin maşallahı var hepiniz yürüyüş yapmışsınız sen temizlik yapıyosun iyiniyetlim halaaa atom karınca sizi okudukça sıyrılırım bu miskinlikten bana da bulaşır canlılığınız

Iyi geceler kislaaarrrr,

Feci yogun bi gundu, maalesef ancak girebildim topige. Herkeslerin keyfi yerindedir umarim

Bu Istanbul o kadar yorucu bi sehir ki! Ben de bugun sacimi boyattim ve kestirdim (galiba bu aralar herkesler saclariyla ugrasiyo) ve de resmen mecbur oldugum icin yaptim (malum, beyazlar kapatilicak ve de maalesef benim hic elimden gelmiyo sacimi boyamak, cok beceriksizim bu konuda). Isten azicik erken cikmayi becerdim. Kuafore gidisim 1 saat 15 dk surdu (yolda kaza vardi) ve eve donusum de 1 saat 25 dk (is cikisi trafigi). Yani kuafor isini halledip eve dondugumde canimdan bezmistim. Sacimi falan unutup sinir topu haline donmustum. Hata esim ve oglum "sacin guzel olmus" dediklerinde bi anlik sasirdim tabii yemek isi de 8.30'a kaldi

Amaaaaannn, bissuru dert anlattim. Gelelim menulerime:

Sabah: klasik Karatay
Ogle: haslanmis karnibahar, karisik salata, cacik, 2 kasik zeytinyagli pirasa
Aksam: nohutlu corba, taze fasulye, zeytinyagli turlu

Iyi geceler herkeslere

Ne ettin sen iyi niyetlim.bizi çatır çatır çatlattın.valla çok kıskandım

ben de senin gibiydim nazfiliz.gecen haftalarda yüzüm olmuyordu ama böyle olunca daha cok kacamak yapıyorsun.kaçamaklı da olsa buraya girince az çok motive oluyorsun

sağol canım daha sık buralarda olmaya çalışıcam kilolardan geçtim ruhum için burda olmam gerekiyo bu sohbetler iyi geliyo insana

Eki Görüntüle 521765

işte bizim ruh..isteyene gönderilir..

bana lazım bu ruh istiyoruuuuuum...canım yaa sende mi etkileniyosun sonbahardan neler yapıyosunuz canlanmak için

iyi geceler kızlar, Leptininiz bol bol olsun .. Her dileğimiz gercek olsun .. Herkeze tatlı rüyalar .. Allah rahatlık huzur versin

yürüdüm kıss yürümem mii.. çok rahatlar valla

amanın merak ettim ben de saçını kıss..yıka bakalım nasıl oldu..

güle güle kullan bebeemm..

Sağol canımcım siyaha yakın olmuş biraz koyu oldu sanırsam

Bu arada sen topiğin muhtarlığını devralmışsın hayırlısı olsun

Güle güle eskit datlum ayakkabılarını

aboooovvv 1 ay mıallah kolaylık versin iyiniyetlim

sağol canısı valla en az bir ay kalırlar.. Herşeye de karışırlar:26: kayınbabam sıkıldıkça eksik gedik arar:26:
Allahtan çalışıyorum hafazanallah napardım
Annem börek çörek yapar durmadan bise esas bu yüzden yandım

Hoşgeldin Filizim geçmiş olsun.. Biz de seni özledik canım.. Burda kal kaçamakların azalır
Yürümediğim zamanlar ve geç kalktığımda ben de uyuşuk olurum

Leylakım dişin için geçmiş olsun datlum

Temizliğinde bitmiiişşş ohhh keyif yaparsın yarında:112:

Saçını da güle güle kullan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…