Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

iğneoyammm hoşgeldin bebeemmm..bak yine ben burdayım..kocişim nöbetçi olunca yalnız kalmaktansa sizlerleyim

Aurora ve jelby,

Gerçi sersum ve kuzu çok güzel anlatmış ama ben de 1-2 şey söylemek istiyorum.

Ben İstanbul'da oturuyorum. İnan bana İst.un belki de tüm meşhur diyetisyenlerine gittim. Eşim de şişman olduğu için 2 kişi, milyarlar harcadık bu işe... Kilo da verdik diyetleri yaparken ama kolumuzu kaldıracak halimiz kalmadı, enerjimiz sıfırdı, habire kavga ediyorduk, sinirliydik ve açtık! Bir de sürekli ne pişirsem derdi vardı. Eşime ayrı, kendime ayrı, çocuklara ayrı... Tad yok, tuz yok.
Sonra da 1-2 yıl içinde verdiğimiz kiloları, fazlasıyla geri aldık hep. Zaten diyetisyenler işe yarasa, şimdi burada olmazdım...

Şimdi eşim de, ben de enerjik ve mutluyuz. Yorulmadan zayıflıyoruz. Dahası kan değerlerimiz gittikçe daha iyiye gidiyor. Bence Karatay'a inan ve devam et. Biraz ordan, biraz burdan yapayım dersen bence hüsran olur.

iğneoyammm hoşgeldin bebeemmm..bak yine ben burdayım..kocişim nöbetçi olunca yalnız kalmaktansa sizlerleyim

Hoşbulduk datluuummm Bugün sana çok da eşlik edemeyeceğim çünkü akşama yemekli misafirim var. Evi sildim, süpürdüm. Bir kahve molası vereyim, keyif yapayım dedim. Kahvemi içip, bir taraftan da okuyorum. Sen nasılsın?

heyyoooo kahvaltımı yaptım evi ttoparladım anneme yardım ettim geldimm :) çarsamba gunu basladım 90 kilo ile bu sabah 88.2 cıktım kalktgmda ,hergun tartılasım var :) birde regl donemımdeyım ..kuzenim dogum kılolarını bu diyetle verdi tıg gibi şimdiii bende sonunda basladım inanıyorum bende zayıflayacagım cok mutlu hissedıyrm kendımı tatlıya yanasmak bile gelmıo icimden.bakalm yegenımın persembe aksamı dogum gunu var tutabılecekmym kendımıı :)))

sabah kahvaltım
1haslanms yumurta (omlette 2 tane kırıyrm ama haslanms 1 tane yetıo )
2 bardak çay şekersiz
1domts salatalık
5 siyah zeytn
5 yesıl zeytn
peynir
2 adet kırılms ceviz 3 badem

Her çeşit peynir yiyebiliyormuyz

İyiniyetlimi bugünkü planlarını okuyunca ben yoruldum be... Biraz dinleneyim

Ondan sonra küçüğüme banyo yaptırıcam, yürüyücem, kızı dersaneye götürücem ve yemek yapıcam inş.

Asyam da gelmiş. İkinizi de öpüyorum. Maalesef kaçmak zorundayım. Menülerimi gece yazarım artık.

kolay gelsin bebeemmm..sen işine bak ben buralardayımm

doğru yerdesin canım hoşgeldin..

sizleri okuyunca bugün daha bir motive oldumm kızımın yaptığı nefis kurabiyeye bile hayır dedim. inşallah kaçamaksız devam edeceğim. öğle yemeğimi biraz önce yedim. birazdan bağ evine pikniğe gideceğiz. oradada cıslara dokunmam. akşama menümü yazarım sağlıcakla kalın

iyi eğlenceler..

asyamm çıtırım nerdesin kıss sen.. özlettin kendini bebişim.hoşgeldinn...
iğneoyam ile sersumun gözünden kaçmadım
hoşbuldum canlarım
aslında geliyorum ama yazmıyorum bir süredir.
derslerim başladı, topiğe girmek için anca geceleri uygun oluyorum. okuyabildiğim kadar sizi okuyup sızıyorum bilgisayar karşısında
hepinizi çok çok özledim, sizle birlikte sohbet etmeyi özledim

Son düzenleme:
inşallah canım zayıflarsın.herçesit peyniri yiyebiliyoruz ama light olmayacak.

gezdim dolaştım geldim.çarşı çok kalabalıktı.yarım saat park yeri aradım,gerim gerim gerildim.alacaklarımı aldım.ama bir işimi halledemedim dükkan kapalıydı yarın tekrar giderim belki.ciğerimi de aldım geldim şimdi pişirip yiyecegim

merhaba kıslarr geçmişi okudum geldim pazar olmasına rağmen yinede hareketliymiş
tabii bunda en büyük katkı sersuma ait eşi işinde kendiside burda nöbet tutmuş valla
harikasın sersum topiğe girince gözlerim hemen senin mesajlarını arıyor
herkese yetişmeye çalışıyorsun Allah senden razı olsun

hemen öğünlerimi yazayım
kahvaltım klasik karatay

akşamki yemeğimde şimdi hazırlıyacam
fırında tavuk
fırınlanmış sebzeler
ayran

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…