Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bebek sahibi olmak isteyen biri olarak
Ne gibi bir faydası oluyor canim merak ettim
Bak şimdi

merhaba arkadaşlar

bu haftasonu yoğunduk misafirliğe gittim ,gezdim :) uzun zamandır yapamamıştım karatayı deldim biraz ama olsun
menüm
sabah 9 klasik karatay kahvaltım

öğlen 13.30 döner ama ekmek arası bi iki içim gazoz

akşam 19.30 dolu bir kase ton balıklı salata içine çörek otu falan attım iyi oldu,2 tabak buğday çorbası

birazdanda türk kahvem sütlü ama şekersiz

evet kısslar ..3.5 km 45 dk yürüdüm geldim..kızımın mp4 ünü takmıştım kulağıma ..öyele daldırmışım ki..o parça da güzel bunu da dinleyeyim derken 3.5 km yürümüşüm.ben 2 -2.5 km anca yürürdüm..iyi oldu bahaneyle şekerpareyi eritmişimdir heralde

Ara ogun süt ictm birde cerez atıstrdm biraz fndık ceviz

aksamda kısır vardı ondan yedım bi kase cok canım cekti napim yanlıs mı yaptm bılmyrm
kısırdan 1 saat sonrada biraz kurufasulye yedim midemi kapatmm :)

bu kacamak yapan arkadaslar sanrm bellı bi kilo verdıkten sonra yapıolar heralde beni hiç cekmıo sımdılık kacamaklar tutuorm kendimi..

güle güle otur canım evinde misler gibi

sağol canım,evet hafif yaptım ama şu an kendimi öyle tok hissediyorum ki,

ben de uzun saçı çok severim,ama eskisi gibi uzatamıyorum,dökülmeye başlıyor,:26:

canım sen de güle güle kullan saçını,biraz geç oldu ama

7 gün kalcaklar canım ya.Allahtan calışıyorum sabahtan aksama kadar yanlarında oturmak daha zor,uzanamıyorsunda.napalım eşimizin gönlü olsun.elimden geldiği kadar güler yüzle ağırlayacagım

bebek sahibi olmak isteyen biri olarak
Ne gibi bir faydası oluyor canim merak ettim
Bak şimdi
yumurtaları olgunlastırıyor canım,bir ara çok incir kürü yapmıştım.yumurta olgunlastıran ilaçların doğal versiyonu yani.ama nafile hamile kalamadım.ama bir arkadasımın tek yumurtalığı vardı öbürü alınmıştı.inatla bu kürü yaptı ve şuan doğurdu
yumurtlamada sıkıntın varsa bu kürü yap derim,eşinde sıkıntı varsa o başka tabi.
sıhhatler olsun canım benim.kısa günün karı

asyaateş bu ara kaçamak yapıyo galiba,çaktırmadan girip çıkıyo.benim gecen hafta yaptıgım gibi

ruhun işi bittiğinde bize gönder canım
oldu şekerim..

7 gün kalcaklar canım ya.Allahtan calışıyorum sabahtan aksama kadar yanlarında oturmak daha zor,uzanamıyorsunda.napalım eşimizin gönlü olsun.elimden geldiği kadar güler yüzle ağırlayacagım

çokmuş yine de ama naaparsın eşlerin hatrına çekiliyor zaten.. dediğin gibi evde olsan hiç çekilmez canım..Allah kolaylık versin

Güle güle uzat arada radikal değişim şart Leylak

2. öğün :
dondurma

3.öğün : 18 :30 da bitti
3-4 adet pirzola
bol sağon
domates
1 avuç bedem
omega 3

su:3.5 lt
yürüyüş : yok

kulaklarım çınladı geldim hemen afiyet olsun canım
ye kız ye sabahta ye, yumurta gibi tok tutuyor hem

Son düzenleme:
asyacım nasılsın canım,okulun da başlamış,hayırlı olsun tatlım
iyiyim ficansım okul başladı evet, sizi çok özlüyorum.
Daha ilk haftadan hafta sonu ders çalıştık, pazartesiye teslim varanla halimi
Sen neler yapıyorsun, çocuklarda başlamıştır okula.Koşturmacalıdır şimdi senin hayat malum defter kalem alışverişi var

geçmiş olsun canım.ben de yıllarca sacımı omuzlarımda kullandım.ama gecen seneden beri uzatıyorum.uzun saçı kendime cok yakıstırıyorum.ama düzleştirmek yordu beni.

sağol canım
aynen bende canım,eşim uzun seviyo diye yıllardır böyleydi...ama yıka kurut düzleştir yorulmuştum iyi oldu.10 dk sürmüyo artık düzleştirmem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…