Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

çookk şanslıydım aslında yemek çok cıslı değildi..ben cıssladım birazz..:18::18:

önce yemediklerimi yaziimmm

pizza
şekerpare

vee yediklerim

domates çorbasıı
5 tane içli köfte
4 kaşık taze fasulye
2 biber kızarmışş
yarım bardak kola

sersum kaçarr..eşim yarın yine nöbetçii..yarın yine ev sahipliği yapabilirimm..

bugünkü menüm
kahvaltı: az ceviz, az peynir, 1 sahanda yumurta, 2 gün kurusu
öğle yemeği: tavuklu bulgur pilavı, yoğurt
akşam: köfte ve salata

canım sıkma canını ya toparlarsın sen merak etme
ayy insallah bebiş geliyordur

aynısı bana da oluyor sersumcum
insan afallıyor yahu neyse 2 ileri 1 geri gidiyor kilolar işte

hos geldin canım
inşallah asyam bebeiş olmasını cok ıstıyorummm
oh ohh sende bendensinnn bende daha depresif cırkın pörtlemiş yaglı, karnım şişken mutlu degılm ya acken daha mutluyummm

biri daha

gecmıs olsun canımm evet cok ıstıyoruz 2 bebeısımızı bakalım adetım 2 gun gecıktı amam bu normal bakalım haiş miyimmmm

Yani kilo yapmadı bende
aç karnına mı alınıyor kullanan başka arkadaşlar yazsa
ac karna alınca geyirdıkçe :120::120:agzımdan koku gelıyor sevmıyorum o nedenle tok içtim hep ve gayet guzel verdım kılo

Kislar iyi geceler herkeslere,

Bu aralar istedigim kadar cok giremiyorum topige ama aklim hep sizlerde. Vakit olursa hizli sekilde girip okuyorum, guzel muhabbetlerinizi tekip ediyorum. Cok iyi geliyo bana yazdiklarinizi okumak ve de bazi konularda yalniz olmadigimi bilmek.

Bu aralar kilo verme hizi ve miktari herkes icin yavaslamis gibi gorunuyo, di mi? Bende de ayni durum soz konusu. 1 ay once 79'u gordum diye cok ama cok mutlu olmustum ama bu kiloda resmen takili kaldim. 78,8 ile 79,5 arasinda gidip geliyorum. Arzu ettigim kadar yuruyus de yapamiyorum. Acikcasi biraz moralim bozuldu. Oyle aman aman bozdugumu da soyleyemiycem. Ogunlerde belki miktar olarak fazla yiyorum ama hocamiz zaten izin verilenlerden doyuncaya kadar diyo, oyle di mi? Herhalde bunyem bu kiloda biraz inat edicek ama insallah bu da gecicek diye umuyorum. Belki de gene ay'in buyume donemi ile ilgili bi seydir. Daha once de birileri bahsetmisti ay buyurken kilo zor verilir diye. Neyse ki bu gece dolunay. Demek ki bundan sonraki 2 hafta boyunca daha rahat kilo verebilicez artik, oyle umalim, ne dersiniz?

Bugunku ogunlerim:
Sabah: klasik Karatay
Ogle: Karatay usulu bulgurli ic kofte, salata, yogurt (Karatayci yaptigimiz arkadaslarimizin evindeydik)
Aksam: Izgara tavuk ve salata

Bollll bollllll leptinler, huzurlu uykular hepinize

Ben cok kalorili oldugunu duymstm bezelyenin diyette önerilmiooo

Ben çikolata canavarı olarak 4.günümüde tatlısız ve karbonhidratsız bitirdim hala inanamıyorm kendime demekki tamamen artık benimsedim bu diyeti ve beynmde bitirdim :) market alısverısınde deli gibi çikolatalar biskuviler dondurmalar alırdım yedik yedik şiştik :) bu aksam gittim hiç birsey almadım sadece genel ihtyclar şaka gibi kendımden boyle bir performans beklemiordum dogrusu :) herkese iyi geceler iyiki bulmusum burayııııı cok sagolun arkdslar

Gunaydınnnn Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum ...... 1.ogun(sabah): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (13 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao .......2. Öğün (ıkındı)bulgur pılavı,domates yemegı*ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor: az ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ramazan harıcı tabıkı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze [/

Gunaydınnnn Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum ...[/

arada neler yediklerinize bakmak için geliyorum bana da örnek olsun diye

ama size yazmadan duramadım maşallah ne kadar güzel kilo vermişsiniz

inşallah en kısa zamanda geri kalan kilolarınızı da verirsiniz

günaydin kizlarrrr,

son iki gün misafirlerden dolayi bol bol kacamak yaptim, ve hic spor yapamadim

cuma:
kahvalti - pastirmali yumurta, zeytin, domates, peynir
aksam - mercimek köftesi, 3 kasik iskender ve 2 sekerpare

cumartesi:
kahvalti - kasarli yumurta, peynir, zeytin, biber, salatalik
aksam - tavuklu corba, et ve yine sekerpare

bugün spor ve yemeyi insallah düzene sokarim.

günaydın arkadaşlar, keyifli bir gün geçirmenizi diliyorum
bugün kendimi yeniden toparlayıp başladım, klasik yumurtalı kahvaltımı yaptım. öğle ve akşam yemeğimide planladım

hadi bakalım canım...inşallah bebiştir..

evet tatlım herkeste bi durgunluk var.:44::44: sonbahardan mıdır nedir...:44: geçicek inşallah.

günaydın arkadaşlar, keyifli bir gün geçirmenizi diliyorum
bugün kendimi yeniden toparlayıp başladım, klasik yumurtalı kahvaltımı yaptım. öğle ve akşam yemeğimide planladım

günaydın tatlım...helal sana..ben de şimdi eşimi yolcu ettim kahvaltımı hazırlıyacam..

iyi pazarlar diliyorum.
.bugün yine eşim yok..izin dönüşü olunca üstüste yazmışlar nöbetlerini..
bugün yine bol bol sizleyim..geleni ağırlarım artık. gerçi bugün pazar olduğundan genelde sessiz olur topiğimiz ama olanlarla idare ederiz artık..

sabah çamaşırlarımı yerleştirdim..bazadan montlarımızı ve uzun kollularımızı çıkardım..çamaşırların geri kalanını da makineye atıp çalıştırdım ..kızım kalkınca kahvaltımızı da yaptık mı tamamdır..valla bugün de iş miş yapacak halim yok..
bukaa yeter

Selam bayanlar... Karatay diyetine başlamıştım bir ara ama bırakmıştım...Şimdi Karatay diyeti içeriği gibi yediklerime dikkat ederek kilo vermeye çalışıyorum... Balık yağını öğünlerde iki tane mi almak gerek acaba...:26::26:

Son düzenleme:

Günaydın datlum.. Sana da iyi pazarlar
Dinlen sen de bugün:112:

Ben dünkü yorgunluğun üstüne yürüyüşe gidemedim akşama uyursa gideriz eşimle inş.
Sabahın köründe gene kalktık ama uyandı baba diye ağlıyor rüyasında çikolata görmüş sabah sabah eşim de gidip ona çikolata aldı 7:00 da
Bahçemi suladım.. Aynı zamanda mahsullerimi topladım Taze fasulye salatalık biber..
Şimcik taze fasulyelerimi ayıklayıp yıkadım.. Barbunyalar da ayıklandı.. yemek olmaya hazır kendileri.. Çilek reçelimi kaynattımm. Tepsiye koyuciimm güneşlenecek.. Kızılcığımı da koydum o da reçel oluyu
Mutfağımı toparlayacağım bamyalarımı ayıklayacağım.. Bahçemden topladığım biriktirdiğim biberlerimi eşime doğratıp buzluğa atacağım ohhhh kaçayım ben

Sabah börek yedim ben yürümem lazım eşim de sağolsun 750 gr almış bol bol yidim yani yakmam lazım

Dün iki saat yürüdüm ama m.gnumu da götürdüm hani

Sağol sersumummmm Kıss 7 den 8 e kaa yürüdüm ama sulama kanalı kıyısında (deniz hayal)
Büyüleyici bir de manzara vardı DOLUNAY süpperdii yaw çocukluğumdaki çizgi filmler aklıma geldi peynirden yapılmış ay dede

Sabah börek yedim ben yürümem lazım eşim de sağolsun 750 gr almış bol bol yidim yani yakmam lazım

Dün iki saat yürüdüm ama m.gnumu da götürdüm hani

olsun datlumm..yakarsın sen onlarıı..afiyet olsun bebemmm

ohh maşallah diye diye bi hal oluyom kıss sana
senin bu yaptıklarına hayranım

..burda bizim lojmanların haricinde birde benim hastanemin yanında prefabrik bahçeli lojmanlar var..bayıldım onlara..herkesler senin gibi sebzelerini ekmiş,çocuklarına salıncağını kurmuşş..harika yanii.ama biz maalesef onlardan almadık
..çünkü kışın çok soğuk oluyormuş,fareler çokmuş,olaylar olunca da ki bu lojmanlara yakında oluyormuş gaz bombaları yüzünden evde oturulamıyormuş..en önemli sebebimiz tabii kızımın okulu uzaktı servisle gidecekti.şimdi okul dibimizde..ona rağmen teleşlanıyorum..

servisle geçerken o lojmanların önünden hep sen aklıma geliyosun bebeemmm gözüm var hala ama şartlar daha önemli tabii..
emekliliğe kaa bahçeli eve hasret kalıcam ben yawww.

aydedeee evin nerde..akgöbekte ..evlensen yaaa..param yokk..cebim delik..anam oluk babam tuluukkk.. çok severdim bu tekerlemeyi çocukken..

acıktım yawww..kısım halaaa uyuyor sıpa..kalkıp hazırlayayım ben kahvaltımı bariii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…