Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlar acıktım elimin altın da çam fıstığı,badem,fındık vardı 1 avuç çam fıstıgı,6 badem ve 3 fındık yedım akşam birsey yemeyecegım sizce çok mu çerez yemişim

Aydın didemcim babaannene Allah rahmet etsin inş. Başınız sağolsun canım.. Kayıplar zor olur ben 2 yıl önce anneannemi çookk seneler önce de babaannemi kaybetmiştim.. Anneannem 6 yıl kadar hastalıklarla boğuştu son 3 yılında altı bağlanıyordu.. Onun için çok zordu.. Senin babaannen en azından bu şekilde vefat etmemiş..

Öğle yemeğinde yediklerim
Yarım kase mercimek çorbası
herse
salata
yoğurt
sanırım 3 biber dolması
üzerine kahvemi de içtim

2. öğünümü de 15:30 gibi yaptım 3-4 taze ceviz 2 fındık
Şimdi de içiyorum yineeeee

cvp gelene kdr uplıcam

Selamun aleykum ;
Dün menü bildirimi yapamadım . Hastaydım , boğaz enfeksiyonum bir türlü tam olarak geçmedi . Durum böyle olunca sabah kahvaltımı geç yaptım .
Sabahki menüm :
Aç karnına ılık su+ elma sirkesi
1 yumurta
7 zeytin
domates- birber-salatalık
kavrulmuş biberli peynir

Akşam birşey yiyesim pek yok. Ama yine de yesem iyi olacak sanırım.
Bir güzel haber tartı her gün minnak minnak azalıyor

ankaradan geldim we tartıldım 3 günün sonunda kılo almadan hatta tok karnıma tartıldığım halde gr wermiş oldugumu görünce çok sewindim :)))) yarından itibaren yürüyüşe de başlıcam kaldıgım yerden

Rabbim en tez zamanda şifa versin inşaAllah . Küçüklükten beri bende hep boğaz enfeksiyonu geçirir dururum. Doktor , antibiyotik derken yıllarım geçti. Rabbim bugünümüzü aratmasın . Hastaladığımda akşamları birkaç sarımsak yutmaya başladım , adaçayı ile birlikte oldukça rahatlatıyor beni Kesinlikle öneririm.

Allah babanneciğine rahmet eylesin mekanı cennet olsun derecesi artsın inş. sizlerede Allah tan sabır diliyorum. ama canım unutmaki beterin beteri var benimde babam rahatsız hemde çok ciddi. hergün telefonda konuşuyorum. hemen hemen her telefondan sonra ağlıyorum kaybetme korkusuyla. birdaha sesini duyamazsam neyaparım diye düşünüyorum. resimlerine uzun uzun bakıyorum. ben sivaslıyım arada mesafeler olduğu için göremiyorum . en acısıda ney biliyormusun son zamanı geldiği zaman çok acı çekmemesi için hergün Allah a yalvarıyorum. babamın hastalığının haberini illk aldığım dönem çok üzgündüm kimseyle telefonda görüşmez görüştüklerimede kendimi tutamaz ağlardım. birgün annem bana kızım topla kendini her acının bir büyüğü vardır Allah başka acı verir unutturur babanı dedi. bende bu sözden bir hafta kadar sonra rüyamda oğlum gözümün önünde elimin içinden kayıp suya düştüğünü ne yapsamda bulamadığımı gördüm. o bekleyişi o acıyı anlatamam. işte bu rüya bana büyük bir ders oldu. şimdi eskiye nazaran daha metanetliyim Allah kazanamayacağımız imtihanlarla karşılaştırmasın inş.
çok uzun oldu biliyorum ama bir teselli olsun istedim. tekrar başınız sağolsun

ben bütün yolları denemiş biri olarak ( diyetisyen,akupunktur hatta internetten kilo bekçiliği) şunu belirtmek isterim ki en aklıma yatan beni en iyi hissettiren kıstlanmış gibi görmeden yemek yediğim tek yöntem. bende sanki tam tersi gibi görüyorum buradaki arkadaşlara baktığımda verdiği kilolar sanki normal diyetlere göre daha çok gibi. bikere yağ yediriyor kadın daha ne istiyorsun:)) yemek derdin yok ne yapıcam nasıl yapıcam diye. bana sorarsan karatay derim ben.

her ikinize de geçmiş olsun tatlım...

canım tahlille vertigo belli olmaz..kbb uzmanına görünmelisin..ortakulakla ilgili..o seni gözlerini kulağını muayene edecek ve beyinde bi problem olup olmadığını anlamak için de mr ya da tomo isteyecek..sen mr ı tercih et hamilelik riski için , mr radyasyon içermiyor çekilebilirsin..ben hamile kalmak istiyorum ve radyasyon almak istemiyorum mr çekilsem dersen kabul ederler.. tomografi çekilme..acildekiler vertigo teşhisi koyamaz canım ihmal etme..

sayılı gün geçer tatlım şunun şurasın da kaç gün..ben ailemi ve batıyı ağustosa kadar göremiyeceğim ..sen şanslısın ..
geçmiş olsun canım allah şifa versin .uff ben bu gün bunalımdayım yaaa canım sıkılıyo canım ha bire bişeyler yemek istiyoooo regl e 5 gün var ondanmıdır nedi
aynen benim de regl min 4. günü tatlı krizine girdim.:18::18::18:.ama 1 tatlı kaşığı diyet sarelleyle frenledim kendimi ancak..buzlukta künefe var..nerdeyse çıkarıp yapacaktım ..ucuz yırttım..

Allah rahmet eylesin canım..ben de çok üzüldüm..:26::26:
başınız sağolsun tatlım..Allah sabır versin..ne kadar doğru söylemişsin..sürünmeden kimseye yük olmadan kavuşmuş Rabbine..Allah hepimize böyle ölüm nasip etsin..ölümün bile hayırlısı maalesef..benim annanem de 5 yıl yatalaktı canım..annem baktı..çok acılar çekti her ikisi de..birebir yaşayan biri olarak ben herkes için Allahım yatmadan temiz ölüm nasip etsin diye dua ederim hep..Allah sabır versin..

çok zor evet tatlım biz de aynı şeyleri yaşadık maalesef..
size de geçmiş olsun canım..Allah yardımcınız olsun ve metanetini korumana yardım etsin..

hayirli aksamlar kizlarrr!!!

sabah kavaltim:
2 yumurta
3 dilim kasar peyniri
1 salatalik
1 domates
10 zeytin
yesil cay

ögle:
kuru kurtlu incir :)) (bilmeyerek yedim)
kuru kayisi
findik
1 kasik yulaf kepekli bardak süt (bagirsak sorunum icin)

aksam:
2 incik
3 kasik bulgur pilavi
salata
limonlu su ve yesil cay

2. öğünüm

2 lahmacun
ayran ve şalgam suyu

kıslarr çarşıya gittim biraz alışveriş
veee saçlarımı kestirdim..ensem kısa önler uzun ..çok rahat kullanım için bana da gidiyor..kızım kısa saçı sevmez burun kıvırdı..eşim beğendi önemli olan bu
saçım uzun olsa da hep işim gereği salamıyorum hep topuz olarak kullanıyorum..hiçbir anlamı yok..böylece rahat rahat toka takmadan kullanabileceğim..

Herkese merhaba!!

bugün inanılmaz yoğun bir gündü devamlı koşturdum dişçiye gittim geldim patron sağolsun canımı çıkardı

daha henüz okuyabildim yazdıklarınızı hemen ne yediğimi yazayım sonra unutuyorum

sabah 1 bardak süt 1 muz ve 1 tane omega 3 kapsülü tükettim

öğlen 1 kase soğuk domates çorbası (çiğ domatesten gazpacho deniyo galiba) ve tavuklu peynirli salata

akşam 8'de (bayaa geç biliyorum ama iyi bi nedenim var) bir kase kırmızı lahanalı turplu az peynirli salata

geç yedik bugün çünkü spora gittik eşimle yarım saat yürüdüm yarım saat hani şu bi alet var ya elliptik mi diyolar ne böyle hem klların hem bacakların çalışıyo ondan 10 dakika da kürek aletinde çalıştım

spora gitmeden önce de canım istedi 8 tane siyah üzüm yedim

çay içerim herhalde birazdan kapattım bu günü böylece

benim için de her zaman organik gıda bulmak mümkün olmuyo bulsam da almak pek bu bütçeyle mümkğn olmuyo ama napalım bulduğumuzu yiyoruz buna da şükür..yine de bunun kilo vermeye bi etkisi olduğunu düşünmüyorum ben

çok geçmiş olsun akrep hem sana hem de minik kızına umarım en kısa sürede iyileşirsiniz

çok geçmiş olsum menevsehulya Allah acil şifalar versin ihmal etme her türlü testi yaptır

1.öğünüm
sabah büyükce bir yogurt bir çorba k bal ( bal yemeyecegim artık )
2.öğünüm:yogurt,türlü yemegi,yarım elma
su içmeye çalışıyorum am çok içemiyorum

öğünlerine daha çok protein eklersen ve daha az şekerli şeyler tüketirsen hem daha tok kalacağını hem de daha hızlı kilo vereceğini düşünüyorum:44:

kızlar kayınvalidem bana bir torba kayısı çekirdeği yollamış sevdiğimi bildiği için.ben sabahları badem yerine bundan yesem olurmu acaba?nedersiniz??

bence gayet yenir..hem ne iyi kayınvalideymiş o öyle maşallah

yaaa ne güzel gidiyodun nooldu da vazgeçtin? hemen azıcık yoldan çıkınca bırakmak yok azıcık dondurmadan bişicik olmaz geçti bitti zaten kaldığın yerden devam haydi

Allah kavuştursun Allah babacığına gani gani rahmet eylesin

kizlaaarrrrrrr

kuru incirlerim arasindan kurt cikti, en az bitanede yedim (

midem cok kötü bulaniyor. bisey olurmu ??

olmaz olmaz hem diğerlerine bişey olmamıştır yeniyse..içine sinmezse sıcak suya koy yemeden varsa bişey belli olur

merhaba Aydın_Didem,

Başınız sağolsun Allah rahmet eylesin..ben de çok yakın zamanda dedemi kaybettim ben de onun elinde büyüdüm yeri çok ayrıydı benim için..ne hissettiğini anlıyorum ama haberi ilk aldığım anda bile içimden şükürler olsun dedim çünkü elden ayaktan düşmeden, çekmeden, torununu çoçuğunu dünya gözüyle görüp öyle vefat etti...üzüntüm hep var ama mutsuz değilim... Allah böyle sıralı ölümler versin daha büyük üzüntüler yaşatmasın inşallah

En kısa zamanda aramıza katılmanı bekliyoruz

Kızlar motivasyonum düştü kaçamaklar çoğaldı spor azaldı nasıl toparlıcam eski motivasyona nasıl dönücem desteğe ihtiyacım var

hemmen bir çanta dayağı kaçamak yapmamak için ilk önce evdeki cısslardan kurtul..bana da regl döneminden önce öyle oluyo bi bıkkınlık geliyo her şeyi bırakıyorum belki sana da öyle olmuştur? hemen bırakmaz azıcık ittir bakalım

bence karatay diyetiyle daha hızlı veriliyor şimdiye kadar hiç bir diyetisyen bu kadar hızlı kilo vermemi sağlamamıştı...1.5 ayda 10 kilo çok fazla bence hem de bebişin varmış bu kadar hızlı kilo vermemelisin diye düşünüyorum :44:

sana da geçmiş olsun geven ama tartı haberin güzelmiş devamı da olsun inşallah

hepinizi öpüyorum iyi geceleeer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…