Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Merhaba ;
Uzun zamandan beri yazdıklarınızı takip ediyordum. Ben ve annemde yaklaşık bir haftadan beri Karatay beslenme düzenine geçtik Yirmi yıllık yaşam düzeni kolay değişmeyebilir ama azimliyiz inşaAllah. Beni de aranıza alırsanız çok memnun olurum. Dersler haftaya başlayacak ama ben yine de elimden geldiğince takip ve bildirimlerime yer vereceğim. Artık bu kilolardan kurtulmak istiyorum... Belki uzun ama kesinlikle sağlıklı bir süreçle sağlığımızı geri kazanıp , ince bir yaşam diliyorum hepimize

bazen ben de es geçiyorum böyle yazanları canım.ama dün yapamadım malesef...he tabi bir de soru sorarlar,cevabını okumak için geri de dönmezler o da ayrı bi konu sersumcum

aramıza hoşgeldin canım,annen de sen de en doğru kararı vermişsiniz.en kısa zamanda kilolarınızdan kurtulursunuz inşallah.burda menülerini de paylaşırsan kendini kontrol etmiş olursun

aramıza hoşgeldin canım,annen de sen de en doğru kararı vermişsiniz.en kısa zamanda kilolarınızdan kurtulursunuz inşallah.burda menülerini de paylaşırsan kendini kontrol etmiş olursun
Çok teşekkür ederim canım , inşaAllah :107: Yarın güzelce bir aç karnına tartıldıktan sonra menü bildirimime başlayacağım . Ne güzel erkenden sporunu da tamamlamışsın , darısı başıma

kızlar aklıma takılan bir soru var ne zamandır
malum balık sezonu açıldı balık bundan sonra
çoğalır artık hepimizin klasik sevdiği hamsi tavayı
biz nasıl yapıp yiycez şimdi bize kızartma yasak
peki biz nasıl yiycez buğulama dışında çünkü
kızartmanın yerini tutmuyorki o :44:

eşin tarafı nereli canım yaa çok merak ettim bu kadar hamur işi ile araları iyiymiş..

ben de spor yapmayan varsa senin gibi özenip spor yapsınlar diye yazıyorum ama,senin vaktin yok sanırım o yüzden üzüldüm şimdi:105::105::105:

aslında hem zamanım az hem de dışarıda yürüyemiyoruz burda hem tehlikeli hem de yürünebilecek bi yer yok

spor salonuna yazıldık eşimle ona gidiyoruz bi kaç haftadır iş çıkışı ama çalışma saatlerimiz biraz esnek o yüzden haftaiçi 2 kere gidersem şanslı sayıyorum kendimi

buraya gelirken bi oyun konsolu getirmiştim yanımda ismini veremiyorum galiba onda basit spor hareketleri ve yoga yapabiliyosun evde olduğum akşamlar en az yarım saat yapmaya çalışıyorum ama yürümek gibi olmuyo tabii yine de hiç yoktan iyidir

hoşgeldin geven

annenle birlikte sağlığınıza ve formunuza kavuşacaksınız bu diyetle inşallah :107:

ben -tabii hamsi balığı bulup yiyebiliyorken- fırın tepsisine pişirme kağıdı seriyodum (temizlemesi çok kolay oluyo) hamsilerin kılçıklarını fln güzelce ayıklayıp tuzlayıp yağlayıp (eğer balık yağlı mevsiminde değilse koyuyodum zeytinyağı, kar yağdıktan sonra yağ koymama gerek kalmıyodu hamsiye) fırında çıtır çıtır olana kadar pişiriyodum

tava gibi çok çıtır olmuyo tabii ama buğulama gibi sulu da değil

annemle babam halka soğan doğradığım zaman daha çok seviyolardı ama o zaman soğanın suyu çıtırlığını azaltıyo gibi biraz

umarım hoşuna gider böyle

evet nasıl olacak geçen pazar fırında levrek (balık adlarını tam bilemem) :26: yaptım yaniii zor yedik soğan falan vardı onları daha çok yedik

Canım ben de yazacaktım cevap ammmaaa sen gereken cevabı vermişsin
Ben bu topiğe ve karataya başlamadan önce topiğin ilk sayfasından itibaren bayağı bi okumuştum.. Hocanın programlarını izledim.. Sonra katıldım..
Yine de o tarzda sormasaydı sorun olmazdı...

Arada çıkıyor böyle arkadaşlar

Yine yürüyüşler yapılmış Sabah erkenden yürüyünce kendimi süper hissediyorum.. Ben de bugün eşimle yürüdüm..
Aslında akşam üstü de yürüyüş harika olur.. Biz statta yürüyoruz o saatte stad kalabalık oluyor futbolcular antrenman filan yapıyor eşim beni götürmüyor kendi koşup geliyor Ben de beni akşam götürmüyosun sabah kalkacaksın diyorum ona kızıyorum sabahın köründe gidiyos
Ama erken kalkmak ve güne başlamak iyi geliyor en azından eşim sabahları yürüyor benimle...

Sersumum Fuzuli ne güzel demiş.. Ama susmak istemiyorum artık.. O kadar çok şehit var ki..
Bence artık kimse susmak istemiyor.. Neyse canımcım bizim de 3-4 sene sonra doğu görevimiz var daha vakit var ama şimdiden düşünceliyim:18: Allah sizlerin yanında olsun

Son düzenleme:
Slm kızlar hepinizi özledim bu aralar sık giremiyorum
yanlız söylebir durum var ya topike takılmadığım için kilo veremiyorum ya da kilo veremediğim için topike girmiyorum. Yani bu durumda kesin psikolojik birşeyler var. 86:900 de kaldım bu hafta hiç içimden spor yapmak gelmyor tekkarım okula yürüyerek gidip geliyorum okulda 12 dakikalık mesafede canım evişi yapmakda istemiyor. Hele bu gün okulda nöbetçiydim ayaklarıma kara sular indi sabah 6 da uyanıyorum ama gündüz uymuyorum bütün öğleden sonrası bana ait ama hiçbirşey yapmıyorum uyumuyorum yatmıyorumtemizlik yapmıyorum yürüyüş yapmıyorum spor yok anca varsa yoksa nete girip tv izliyorum. Kendime bir program yapmalıyım eskiden (2 yıl önce) kendim 10 maddelik yapılacaklar listesi yapardım ve hepsini akşama kadar yapmış olurdum şimdi listeden 2 tanesini bile yapamıyorum . Ne oldu bana ya zayıflayınca tembellik çöktü. Bu arada topği günlük gibi yapmış neler yazmışım anlaşılan bu aralar fazla mızmızım kendimi şikayet etmiş durmuşum. Elinizde fala çanta varsa atında kendime geleyim bari

evet nasıl olacak geçen pazar fırında levrek (balık adlarını tam bilemem) :26: yaptım yaniii zor yedik soğan falan vardı onları daha çok yedik

annem levrek çok yapar ben de çok severim ama onu tepsiye değil fırın ızgarasına koyup pişiriyodu eğer tepside pişirdiysen belki tepside çok güzel olmuyo olabilir mi acep :44:

böyle mangalda gibi oluyodu pek lezzetli geliyodu bana

ben de bu hafta bi balık pişireyim bari canım istedi sizin yüzünüzden :130:

ben de bir şey sorabilir miyim?

ben normalde mercimek çorbası yaparken içine 1 tane patates atıyorum pişince de el blendırından geçiriyorum daha kıvamlı oluyo

e artık patates atmamam gerektiğine göre çorbam çok sulu olur mu dersiniz?

zaman azlığından dolayı düdüklüde pişiriyorum hep, şimdi nasıl pişireyim var mı önerisi olan :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…