Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

tatlı konusunda çok iyi değilim genelde pek yapmam yaptığım zaman da öyle çok iyi olmaz

tuzlu olarak poğaça yapabilirsin

ya da ben minik ekmekler yapıyorum çay saatinde

üzerine kekliki peynirli domatesli harç yapıyorum ya da domates fesleğen ve sarımsaklı harç yapıyorum fırında pek güzel oluyo sıcak sıcak

basit ama lezzetli bi atıştırmalık

onun dışında kuru börülce salatası yapabilirsin taze soğan maydonoz ve domates doğruyorum haşlanmış börülcelerin içine bol limonlu güzel oluyo

bi de annem tuzlu kek yapardı peynirli dereotlu kek kalıbında ama tam tarifi bilmiyorum istersen annemden öğrenebilirim

şimdilik aklıma gelenler bunlar

patates yerine papates yazmışım

eheheh alemsin leylak

Evet canım sanırım biraz kıskanıyor

bence böyle kıskançlık hoş bişey

ben de az önce yedim akşam yemeğimi

bir kase bol limonlu anneciğimin yaptığı kırmızı pul biberli mercimek çorbası (sevgili leylak oldukça kıvamlıydı sayende )

haşlanmış tavuklu yeşillikli salata (yaklaşık yarım tavuk göğsü yedim sayılır)

yatana kadar bol su içerim

bi de hareket edersem yarın sabaha bir mucize görebilir miyim acaba :107:

Sersumcum nice guzel ve mutlu evlilik yildonumleri dilerim. Keyifle, huzurla kutlayacaginiz coookkkk yildonumleriniz olsun insallah canim

çıkar şekerim çıkar.ben de aleti yeni aldım sayılır,göbüşün inceldiğini gördükçe o gazla yapıyorum işte.
hem de eşim komutan gibi hergün soruyo kaç tane yaptın diye

ben gene çıkarmayı ertelemiştim sonra yaparım dedim mi kalıyor ama senin mesajdan sonra şindii çıkardım başlangıç olarak şöyle bi 25-30 çekecem hamlamıyım sonra aleti karı koca bi gazla 4 yıl önce aldık!! dolap bekliyordu ne güzel iştaha getirdin beni saol canım

oh oh,seni iştaha getirebildiysem ne mutlu bana canım

canım bende de tatlı olayı yok petibörlü pudingli pastayı saymazsak
şu ekmekli tarifin tost ekmeğimi yoksa kızartılmış ekmekle mi oluyor şekerim , salata fikride cazip gelmedi değil pratikte hem canım tuzlu kek yaptım bi önceki gelişlerinde hep aynı şeyi yapıyo demesinler ama bence çook lezzetli fikirler için saol tatlım

sen onlara bakma tatlım..böyle devam et..harikasın..takma kafana..

doğru yere geldin canım hoşgeldin...
bazen ben de es geçiyorum böyle yazanları canım.ama dün yapamadım malesef...he tabi bir de soru sorarlar,cevabını okumak için geri de dönmezler o da ayrı bi konu sersumcum

iyi yaptın tatlım..boşver..sinir olurum o tarzda konuşanlara..haketti..hem sen adabınca verdin cevabını

canım benim eşimde buğulama sevmez..onun için ben balık tavasına zeytinyağı sürüp üzerlerine hamsileri düzgünce diziyorum..çıtır çıtır oluyor..ah bi de actyfrayım gelsin onda deniycem..sonucunu yazarım..yarın gelir heralde..

aaa..noluyo bakiimm..topla kendini
hepberaber vericez bu kiloları.. yaza kaa çıtır olacaz kızımmm..

ben de bugün çarşıdan 2 kg alabalık aldım ..temizleyip buzluğa koydum..burada sürekli taze taze bulunuyormuş neyseki..

cok sagol iyiniyetlim
cok samimisin. Umarim benim de bir faydam olur sizlere. Bende kitabi alip okudum ve benimsedim ama emzirdigim icin arada tatli krizlerim vuruyor ve istikrarim devam demiyor umarim ki umuyorum bu sefer basaracagim :)
doğru yerdesin canım..hoşgeldin aramısa..

amin canım..sağol... sayılı gün hayırlısıyla bitecek..zaten bak 21 ay kaldı..şafak 21..

canım bence salatalarının yanına kısır veya mercimek köftesini de ekle ki sen de rahat rahat ye ve cıslara da dokunma..karnın da doysun gözün de..

Sersumcum nice guzel ve mutlu evlilik yildonumleri dilerim. Keyifle, huzurla kutlayacaginiz coookkkk yildonumleriniz olsun insallah canim
sağol canım..amiinn ..

arkadaşım sen bunlardan hiçbirini yiyemezsin cısss
kendin için kısır börülce salatası kuru kayısı dolması karatay keki felan yapsana

kıskanççç kocişş..tabii çıtır hatunsun maşallah.. böyle tatlı kıskançlıklar güzeldir tatlım..hem bak ceremesini de çekip seninle sabah yürüyor..

ayynen katılıyorum sana canım ..inşallah siz buralara gelene kadar daha iyi olur herşey..

pek umutlu değilim ama

ine yürüyüşler yapılmış Sabah erkenden yürüyünce kendimi süper hissediyorum.. Ben de bugün eşimle yürüdüm..
Aslında akşam üstü de yürüyüş harika olur.. Biz statta yürüyoruz o saatte stad kalabalık oluyor futbolcular antrenman filan yapıyor eşim beni götürmüyor kendi koşup geliyor Ben de beni akşam götürmüyosun sabah kalkacaksın diyorum ona kızıyorum sabahın köründe gidiyos
Ama erken kalkmak ve güne başlamak iyi geliyor en azından eşim sabahları yürüyor benimle...[/QUOTE]

kıskanççç kocişş..tabii çıtır hatunsun maşallah.. böyle tatlı kıskançlıklar güzeldir tatlım..hem bak ceremesini de çekip seninle sabah yürüyor..

ayynen katılıyorum sana canım ..inşallah siz buralara gelene kadar daha iyi olur herşey..

pek umutlu değilim ama

bu arada kızlar hayatı biraz yoluna oymaa çalıştım haleğitimin giyim kursuna yazıldım okulda öğleden sonraları için egzersiz açmaya karar v erdim
böylece mecburen hareket etmek zorunda kalacağım:)

canlarım..bugün kızım ilk defa hakkari merkeze indi..zoorrlaa...

neyse ki gidince okaa hüsrana uğramadı..level dergisini alınca sustu

2. öğünüm..
dışarda yedik:60
sabah dediğim gibi çadırda değidik..
burda güzel bi lokanta var orda yedik

adana..
accuk pidesinden
ayran..
şimdi de çayy ve 1 dilim pasta ..
yıldönümümüz için aldıydık yedim valla..

2.öğün :
3 ceviz

3.öğün 30 da bitti

4 kaşık bulgur pilavı
4-5 kaşık yoğurt
semizotu salatası
4 badem
yarım kase nohutlu dövme çorbası ( bitemedi bi türlü bu çorba )

su:3.5 lt
spor : 10 dk cık yürüyüş

afiyet olsun canım,bugün yemiyceksin de ne zaman yiyeceksin...yıldönümü hatırına kilo yapmaz o 1 dilimcik pasta:112::112:

Son düzenleme:

afiyet bal şeker olsun ama yağ olmasın

bende sabah 1 yumurta 8 zeytin 1 peynir ceviz
öğlen: kurufasülye yoğurt
akşam: 8 tavuk keebeği salata kelebek çok yağlı ama ne yapayım kocişko almış

afiyet olsun canım,bugün yemiyceksin de ne zaman yiyeceksin...yıldönümü hatırına kilo yapmaz o 1 dilimcik pasta:112::112:
sağol canım..yarısını yedim çok tatlı geldi valla..
yapmaz di mi

afiyet bal şeker olsun ama yağ olmasın

bende sabah 1 yumurta 8 zeytin 1 peynir ceviz
öğlen: kurufasülye yoğurt
akşam: 8 tavuk keebeği salata kelebek çok yağlı ama ne yapayım kocişko almış

sağol tatlım..

canım tavuk kelebeği ne :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…