Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

anladım canım,benim yaşadığım ilçede de yürüyüş alanı yok malesef.daracık kaldırımlarda da yürünmüyo zatenben de evde koşu bandında yürüyorum o yüzden..
ama sen de evde yarım saat spor yapıyomuşsun,dediğin gibi hiç yapmamaktan iyidir
:112::112:

eşin kıskanıyo desene canımcımen azından sabahları yürüyomuş eşin seninle ne güzel

mercimeğe kıvam veren papates değil ki zaten.ben bugüne kadar hiç patatesli pişirmedim mercimeği.kıvamı da çok güzel oluyo hem de

Son düzenleme:
kıslaaar 10 puanlık uzmanlık sorusu:

mesela etli türlü yaptık patateslerini ayıklayıp da yesek olurmu yoksa patatesin bütün kalorisi falan yemeğin suyuna geçermi

canım ben patatesli pek birşey yapmıyorum bu aralar ama yapsamda patateslerini ayıklarım muhtemelen

canım sana şimdiden koccaman geçmiş olsun dileklerimi yolluyorum...

pek çoğumuzda o var canım yaa sıkma canını borçta geçer emeklilikte gelir kiloda verilir ama herşeyin başı sağlık

canım hoşgeldin ben ekmekle ilgili pek sıkıntı yaşamadım çünkü 4-5 yıl oldu bırakalı ama mideni bulandıracak diye düşünürsen belki içine karabiber eklesen biraz daha hoşlanabilirsin yada önceleri yağda falan yap geçiş dönemi gibi olsun :) cumaları kilo bildirimi,2 hafta düzenli menü bildiriminden sonra cumaları yapılan kilo bildiriminde listeye dahil olabilirsin canım
kızlar ya kahvaltıyı kaçta yapıyorsunuz?

ben en geç 8de yapmaya gayret ediyorum ama sarkabiliyor bazen

bu arada guzeller ya kilo bildirimi ne zaman yapiliyor. Bu arada bilmedigim icin kizmayin bana baktim baktim bulamadim

bu arada guzeller ya kilo bildirimi ne zaman yapiliyor. Bu arada bilmedigim icin kizmayin bana baktim baktim bulamadim

Bizler Dilemmcim hepimiz birbirimize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Kolay kolay da kızmayız

Ne istersen sorabilirsin

Hepimiz aynı sorunla mücadele verirken birbirimize burada çok da güzel destek oluyoruz. Ben Şubat ayından beri buradayım. Hala da buradayım seviyorum arkadaşları

cok sagol iyiniyetlim
cok samimisin. Umarim benim de bir faydam olur sizlere. Bende kitabi alip okudum ve benimsedim ama emzirdigim icin arada tatli krizlerim vuruyor ve istikrarim devam demiyor umarim ki umuyorum bu sefer basaracagim :)

canım eşinle birlikte niceee yıllara mutlulukla inşallah kalıcı değilsiniz ya orda tayin çıkcak elbet o zaman göynüyee göre bir kutlama yaparsın
onu da yemesem ana kız üstüme atlayabilirlerdi canım korktum valla ondan yedim
yaa arkadaş bende bu bir yere gidipte yemediğin zaman ev sahibinin halini tavrını sevmem beğenipte yemediğimizi zannediyorlar herhall neyse sen doğru olanı yapmışsın arkadaşım tebrikler
hoşgeldiniz canım hepbirlikte başaracağız inşallah
40 dk yürüyüş+100 tane mekik bugün de tamam

ooh maşallah canım bende mekik çekmek istiyorum ama hımbıllıktan nerdee ,hatta aleti bile var seni her okuduğumda tamam dolaptan çıkarıp kullancam diyorum kalıyor öyle yoook bu sefer çıkarcam
ayy bende öyleyim hiççç bişiy yapmıyorum bu aralarhoş daha öncesindede çok hamarat bişi değildimde bu aralar arttı mevsimsel diyelim arkadaşım kiloda üzülme vücut bazen duraklama dönemine giriveriyor birde bakmışın bi anda hoop gitmiş kilolar

menü bildirimi

sabah klasik kahvaltımız tereyağlı çift yumurta eşliğinde bu sabah 9 kalktım kahvaltı ancak 9.30da bitti
3 bardak su içtim ben pek çay sevmem aralarda içerim memleketteyken annem demlerdide içerdim ancaaa şimdiii nerde
saat 11 de 2 fincen türk kahvesi yanına2 adet çikolata ama bitter (nolcaksa oda çikolata:)

öğlen yemeğini erken yemek zorunda kaldım 11.30 gibi
bulgurlu kıymalı çorba-kıymalı kabak-yoğurt

3 gibi 1 fincan türk kahvesi(çok içiyor diye düşünmeyin ölçüde 1 fincana 2 çay kaşığı diyor ben 1 çay kaşığı koyuyorum)

aralarda su valla akşama napsam bilemedim kabaktan biraz kaldı ama bana ağır geldi mutemelen yumurta kıyıp yerim

bu arada dün akşam 7.30 gibi dışarı çıktık 1 adet dondurmalı tavukgöğsünü mideye indirdim acımadan sonra çok vicdan yaptım ama nafileee

arkadaşlar c.ertesi bana okuldan arkadaşlar gelcek kafamda menü oluşturdum ama 1 tatlı 1 tuzlu çeşidi daha eklemek istiyorum ve yapımı basit olsun istiyorum önerilerinize ihtiyacım varmenüm

su böreği(hazır)
patates salatası
makarna salatası

baklava

ooh maşallah canım bende mekik çekmek istiyorum ama hımbıllıktan nerdee ,hatta aleti bile var seni her okuduğumda tamam dolaptan çıkarıp kullancam diyorum kalıyor öyle yoook bu sefer çıkarcam

çıkar şekerim çıkar.ben de aleti yeni aldım sayılır,göbüşün inceldiğini gördükçe o gazla yapıyorum işte.
hem de eşim komutan gibi hergün soruyo kaç tane yaptın diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…