Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

günaydın fıstıklarr...

sersum yine karga kahvaltısını yemeden kalktı

1 film bitti ikinciye başladım uyku yok bari kızlara bakiimm dedim..ama herkesler maşallah mışıl mışıl uyuyor..bol leptinler olsun hepinize... ben kaçırdım benim ki de size gelsin yarasın çıtırlar...

2. filmde uykumun gelmesini umuyorum..sabaha görüşürüz...

aaaa...bu arada bizim bugün 15. evlilik yıldönümümüz..offf..ne hayallerim vardı izmirde olsaydık..geçen yıl eşim bana sürpriz yapıp beni crowne plazanın en üst katında muhteşem bir yemeğe götürmüştü..güyaa ben de bu yıl ona müthiş bir sürpriz yapacaktım orda kalsaydık..kısmet işte..

ben de yarın sümbül dağına çadır kurup yemek mi ısmarlasam ne yemekte kebap ya da lahmacun olur heralde
portakallı ördek ya da istakoz falan olcek değilya hakkaride

işte böyle kısslar...yarın çarşıya gidip bi pasta alırım..bi de güsel bi yemek yaparım..malzeme bu napalım..

öpüldünüzz....

ben 15 dakika önce 20 günlük rejimimi bulgur köftesiyle bozdum :S o kadar yedim ki gollum gibiydim. çatlamak üzereyim ama 20 günde sadece 1 kilo verilir mi ya karatay diyeti de yapamıyorum

günaydın herkese
dün kaçamak oldu hep ya eşim 7 de balık almış gelmiş hadi kızart da yiyelim dedi barbun balığına dayanamam. yedim ya saat 8 gibi yanında salatası mezesi meywesi ( yürüyüş de yalan oldu 2 gündür. bugunde yapamam sanırım cuma akşamı ankaraya gitcez kayımwaldemlere valiz hazırla derken zamanım olmayacak. pzt sıkı şekilde başlıcam zaten gececiyim 2 öğün yerim artık

Herkese günaydın,
Çok güzel mutlu ve huzurlu bir gün olsun inşallah..

Dün akşam yemeği menüm;

Kaşar paneli salata ve ayran

Bu sabah ki kahvaltı menüm

1 yumurta, beyaz peynir, 8 yeşil zeytin, 1 çarliston biber, biraz badem

Bu arada sabah 600 gr vermişim. 3 günüm. Ancak bu giden tabi ki su sanırım. keşke kilo olsa gerçek:)

Haklısın iyiniyetli Allah canımıza sağlık versin inşallah biter bu borçlar da isyan etmemem lazım aslında herkes sağ sağlıklı daha ne olsun

evet çok cıss bişi yidim yazmayacağım O cısslardan çok yiyorum hareket de edince kilo almıyorum ama 1 kilo vermeyi hedeflesem kaçamaklarım azalacak sanırım kızıyorum kendime

yimeee yimeee azıcık kaldı hedefine sabret

arii yazdığını okudum okudum ne güzel menü diyip tammm beğene basıcaktım ki ne göreyim çikolatalar mısırlar olsun canın sağolsun arada oluyo öyle

hepimizin bi kaçası var bu aralar anlaşılan

hoşgeldin pinar

ben de çok ağır bir vaka olmamakla birlikte hipoglisemiğim

senelerce sık sık az az beslendim ama sokak ortalarında bayılmalarım meşhurdu

bu şekilde beslenmeye başladığımdan beri bir sıkıntım kalmadı çünkü artık kan şekerimi dalgaladıracak şeyler tüketmiyorum

benim tavsiyem çok uzun süre aç kalmadan yeterince doyacağın şekilde karatay diyetine uygun beslenmen bu şekilde daha rahat edersin diye düşünüyorum

eğer arada kriz geliyorum diyosa ufak ufak için bayılıyosa hemen bir bardak süt ya da ayran iç ya da ben badem fln yiyorum rahat ediyorum

ama bunlar kişisel tavsiye sen yine de doktoruna danış

kolay gelsin

doğru söze ne denir hamdolsun verdiği sağlığa ve afiyete napalım borçsuz olmuyo

Maşallah sersum Allah nazardan saklasın nice nice yıldönümleriniz olsun inşallah

yine gevezelikten ne yediğimi yazmayı unuttum

bu sabah 1 bardak süt 2 minik muz ve 4 adet badem yedim

öğlen yine yoğurt var yollar kapalı maalesef

akşama da tavuk göğsü haşlamıştım önceden, onu bol yeşillikli haşlanmış maş fasülyeli salatanın üzerine diderim diye düşünüyorum

eşimin isyan bayrağını çekmesine az kaldı ama napalım hem onun da kilo vermeye ihtiyacı var dayansın azıcık

Sersumum kıss sen ne zaman uyuyosun Leptinler kaçıyo bak ona göre

Canım daha nice evlilik yıldönümleriniz olur inş. canım benim Gidersiniz datlum bu tarafa dönünce yersiniz inş yemeklerinizi:112:

Borç yiğidin kamçısıymış yahu ödenir Sersumum Siyahmiyah di mi

Sersumum Magnumları yememe rağmen hala fitim deermişiiim bu başka bi sürü cıss yiyom ben Hedefinize ulaşın benim gibi siz de yiyip yiyip fazla kilo da almazsınız..
Bilemedin bu sefer ki katmerli cıss patates cipisi
Kızım hadi cips al gel deyince sahi miiii diye çığlık attı dün.. bi senedir yemiyoduk diyo Bu beni bi sene daha götürür ama başka yok
Oğlum cipsi hiç görmedi (bebekti daha doğrusu hatırlamıyo) bu ne annecim didim "çikolata" diyo Bilmemesi hayrımıza

☼ Günaydın diyerek başlayan bu güzel güne
☼ Yeni gün, size umutlarınızı, huzurunuzu,
☼ Yüreğinizin hak ettiği güzellikleri getirsin..
☼ Güneşin bereketiyle, çiçeklerin
mis kokusuyla,
☼ Coşkuyla..Aydınlık sabahlara keyifle,
☼ Huzurla,özlemlerinize kavuşmanız
☼ Dileğiyle... Gününüz Aydın
☼ Herşey Gönlünüzce Olsun..
”˜˜”*°•. ˜”*°••°*”˜ .•°*”˜˜”*°•.”˜˜”*°•
█▀░█▀░█░█░█▀▀░▀░█░░█▀▀░█▀█
▀█░█▀░█░█░█░█░█░█░░█▀▀░█▀▄
▀▀░▀▀░░▀░░▀▀▀░▀░▀▀░▀▀▀░▀░▀
”˜˜”*°•. ˜”*°••°*”˜ .•°*”˜˜”*°•.”˜˜”*°•.​

Son düzenleme:
süt içebiliyosun yazıyodu bi yerde sabah çay yada süt olabilir diye. salatalık domates te bolca yiyin diyodu, arrtık doyana kadr:)

süt içebilirsin canım tabiki ama günlük süt olacak. Kartonlarda satılanlardan değil. Glisemik indeksi düşük olduğu için içebilirsin
domates ve salatalıkta sınırsız tabikiiii

evet süt şekersiz olmak şartıyla serbest.domates salatalık da istediğin kadar yiyebilirsin
çok teşekkür ederim cevaplarınız için..çok incesiniz..

ben dukan yaparken acayip prensipliydim, hiç taviz vermiyodum, karataya çok uyum sağlayamadım ama dukandan çok çok daha sağlıklı..inşallah istikrarlı olurumda sizler gibi bildirim yapabilirim..sizi takip ediyorum

bazılarınız 2 öğün yapıyor, kitapda öyle bir şey görmedim sanki yada ben atladım..

evet canım daha sağlıklı kartay

tatlım iki öğün yapıyor bazısı çünkü acıkmayınca gerek kalmıyor üçüncü öğüne..
zamanla sen de yaşarsın bu durumu..kandaki insülin değeri normal değerlerine dönünce uzun süre acıkmıyosun ani tatlı krizleri olmuyor..
dört dörtlük sağlık yani:13:

dünkü menüm

kahvaltı
acıcık örgü peyniri,3 zeytin,3 ceviz,yarım kase yoğurt,limonlu açık çay

biraz zaman geçince omega3 tek kapsül..

öğleden sonra
1 şeftali,yarım salkım antep siyah üzüm,2 kupa süt,bir küçük lokmalık ekmek.

akşam
mercimekli bulgur pilavından 2 kaşık tadımlık(dayanamam da yeşil mercimeğe)bir tutam yeşil soğan tere,3 kupa ayran

spor:50 dk yürüyüş,60 dk cardio fitness
kitap:kırk vezir hikayeleri
su:2,5 litre
bitki çayı:yok ama limonlu şekersiz açık çaydan 3 kupa

Son düzenleme:
Maşallah sersum Allah nazardan saklasın nice nice yıldönümleriniz olsun inşallah

sağol canım amin..

heh şöyle sıkma canını ..sağlık canım en önemlisi..amin

kızlar ya kahvaltıyı kaçta yapıyorsunuz?

8.30-9.00 arası yapılıyor canım öğlen 13.00 veya en geç 14.00e kadar. akşam da en geç 20.00e kadar. Ama 19.00 olması daha iyi.

borç herkeste var canım üzülme. güzel bir işin var. bir tek eşim çalışıyor bizde. iş arıyorum ben de bulamıyorum bir türlü. çokşükür idare etmeye çalışıyoruz.

size yazdıktan sonra yine sızmışım canım2-3 saat uyumuşum..malum şeyler yine helikopter seslerine uyandımdı:26::26:

sonrada uyku tutmadı...

evet bebeeemm yiğitiz yiğit

seni senii demek cips yedin..boşver iyi yapmışsın datlum..hakettin sen arada bir olur..1 yıl sabretmişsin kısss..

dimeh oğluşun cipse çikolata diyor..yerim ben onu.. bıcırık..
bence de bilmemesi hayrına onun da seninde..

yıldönümümüz için de sağol bebeeeemm.. amin..işin şakası canım..ailemleyim daha ne olsun..yine gideriz..biraz gülelim diye yazdım öyle....

sabah 2-3 saat uykudan sonra saat 8 gibi kalktım..bu sefer eşim götürdü kızımı..ben de kahvaltı hazırladım..

bugün ki sabah menüm

kıymalı yumurta
peynir zeytin
kavun3-4 parça
domatess..
fıstıkk
çay çay...

Arkadaşlar bu bilgi doğru mudur :44:
Buldum buldum Lacey işin sırrı cevizde ceviz yedim dün geldiğimde çok aç değildim yanında 1 bardak ayran

İnşallah en kısa zamanda gönlüne göre bi iş bulursun sebnem

kadınlık ne zor çalışsan bi dert çalışmasan ayrı

Sersumum leylakım cipisleri abarttım sabah kalktığımda 50 dakika filan midemi rahatsız etti erken güsel de Hocamız ne kadar haklı

Ohal olsa iyi olacak artık yeter yaaaa Kimse de huzur bırakmadılar

Söylenecek sözün çokluğu bazen insanı dilsiz bırakır...
Tıkanır kalırsınız.Haklılığın suskunluğu diğer suskunluklara benzemez.

Murathan Mungan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…