Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Herkese iyi aksamlar

Bugun iste zor bi gundu basim kazan gibi oldu:KK43:

Oglen yemek yemeyince dogru duzgun eve ac geldim bayaa

4 tane cok buyuk olmayan kofte ve dun pisirdigim bulgurlu pirasadan 7yemek kasigi yedim

Pirasadan o kadar yemeseydim iyiydi ama cok actim dayanamadim:26:

Birazdan eger keyfim yerine gelirse oyun konsolunda jimnastik yaparim diye dusunuyorum

Boyle mutsuz olmaktansa calismasam evimde otursam kendime zaman ayirsam esimle evimle.ilgilensem ne guzel olur diyorum sonra dunya kadar borcumuz oldugunu hatirlayip daha da mutsuz oluyorum:KK50:

Valla daraldim aksam aksam...

öncelikle afiyet olsun canım.ama yemeği fazla yedim diye üzülme bence,çünkü hiç de fazla değil.zaten sağlıklı şeyler yemişsin:KK34::KK34::KK34:

tünaydın kızlar dün internete giremedim
dün neler yedim
sabah: klasik karatay kahvaltısı
öğlen:Sucuklu kurufasülye-ev yapımı erişte(tereyağlı ve bol ceviz-peynirli ama genede cızzz bir yemek tabiiki:KK52: )-yoğurtlu çorba
akşam:öğlenin aynısı ama erişteyi yarım porsiyon kadar azalttım

bu arada eşim eve çikolata getirmiş dayanamıyorum 2 gündür yaptığım kahvenin yanında 2 tane yiyorum :KK53::KK53: napsam ki bilemedim saklıyım diycem kimden kendimden mi!! yerini bildiğim için bir anlamı yok eşime desem dalga geçecek ee atcak halimde yok

Ayni durum bizim evde de var esim koccaman bi paket damla cikolatali kurabiye almis masanin uzerinde duruyo onunden gecmek eziyet gibi ama yemek yoook:KK20:

Merhaba canlar,

Dün akşam menüm çok fenaydı:KK17::KK17: Karadenizliler bilir... Ekşili ekmek yedim dün. Hem de 2 dilim.Çok anlatmayayım, canınız çekmesin.

Sabah Karatay kahvaltısı.

Öğlen yemedim( vaktim olmadı)

Bugün yürüyüş yapamadım. Ama Ebruyla pilates yaptım yine... Tam yapamıyorum tabii... Ne hareketlerin yapılışını, ne de sayılarını...

Bu arada, ben yarın küçük bir ameliyat olucam. Hsonu yokum. Pazartesi gelirim inş. Beni bekleyin anacım. Araya bu ameliyat girmese süper pilates yapacaktım yani:))

Gecmis olsun igneoyasi umarim hemen iyilesir ebru salliya fark atarsin :nazar:

öncelikle afiyet olsun canım.ama yemeği fazla yedim diye üzülme bence,çünkü hiç de fazla değil.zaten sağlıklı şeyler yemişsin:KK34::KK34::KK34:

Oyle mi dersin?o zaman biraz sevinebilirim yoksa somurtuk somurtuk oturuyodum tesekkur ederim :KK16:

sabah karatay kahvaltımı yaptım
2.öğünümü akşam yaptım:
2kepçe bamya
1kepçe tavuk sote
10 tane yaprak sarma
salata
yoğurt

beni aranıza aldığınız için teşekkür ederim

öğle 2 civarı 1kase yoğurt ,2 domates

akşam okuldan 7 de döndüm 3k nohut yemeği, 2 lokmalık karpuz, yarım balık, 5 zeytin yedimm

normalde ekmek yemiyorum ama ne zaman rejimdeyim desem tonlarccca ekmek canım çekiyor

omege 3 aldım ayrıca yapmamam gerekiyordu ama evde yaş pasta vardı ince bi dilim yedim

yarın inş yürüyüşe başlarım derslerden okuldan sıra bulursam

iyi akşamlar hanımlar 2,5 aylık yaz tatilinden sonra yine buradayım geçmişe bakamadım son sayfayı okudum leylakım seni görünce sevindim kaç kilo oldun bu arada bizim tayin işi olmadı kısmet degilmiş diyorum kiloda +4:KK17:maalesef :KK14:ve benim hiç motivasyonum yok :KK19: burayı takip etmek şart :KK19:geçmişe bakem biraz hepicügünüzü:KK16:

iyi akşamlar hanımlar 2,5 aylık yaz tatilinden sonra yine buradayım geçmişe bakamadım son sayfayı okudum leylakım seni görünce sevindim kaç kilo oldun bu arada bizim tayin işi olmadı kısmet degilmiş diyorum kiloda +4:KK17:maalesef :KK14:ve benim hiç motivasyonum yok :KK19: burayı takip etmek şart :KK19:geçmişe bakem biraz hepicügünüzü:KK16:

hoşgeldin canım..tayin işi içinse hayırlısı olsun..:KK16::KK16:
kiloları dert etme hepberaber veririz..:KK76::KK76::KK34:

Merhabalar herkese,

Bugun belim daha iyi oldugu icin uzuuuuun bi aradan sonra tekrar yuruyus yapabildim ve tam 70 dk yurudum. O kadar iyi geldi ki anlatamam. :KK52: gecen haftaki denemem aci icinde bitince baya korkmustum dogrusu

Yeni gelen arkadaslara hosgeldiniz diyorum. Super bir karar vermissiniz - sakin birakmayin. Karatay hem rahat kilo verdiriyor hem de insani sagligina kvusturuyorEn Büyük KK

Menu bildirimi de yapayim:
Sabah: klasik Karatay

Ogle: Domatesli ezme, salata ve cacik

Aksam: Firinda somon, salata, karisik izgara sebze ve yogurt

Herkese iyi geceler ve bollll bollll leptinler diliyorum.

İyi geceler kızlar ..

Bu gun de bitti .. Bugun cok yoruldum .. Günde en az 20 kere 4 kat inip cikiyorum .. Ekstra yürümek icin zaman bulduğumda yürümeye çalışıyorum .. Neyse 2. Öğününü yazayım ..

2. Vecdin menüm 17.00 bitti
1 buyuk tavuk gogusu
Bol karisik salata
1 fincan sut
Su

Yarim Saatte yüzdüm .. Cok yoruldum ..

Ben azcik sizleri okuyup çıkacağım kızçeler iiiiiiiiiiii geceler .. Leptininiz bol bol olsun :KK3:

Herkese iyi aksamlar

4 tane cok buyuk olmayan kofte ve dun pisirdigim bulgurlu pirasadan 7yemek kasigi yedim

Birazdan eger keyfim yerine gelirse oyun konsolunda jimnastik yaparim diye dusunuyorum

Boyle mutsuz olmaktansa calismasam evimde otursam kendime zaman ayirsam esimle evimle.ilgilensem ne guzel olur diyorum sonra dunya kadar borcumuz oldugunu hatirlayip daha da mutsuz oluyorum:KK50:

Siyahmiyah hayatta en değerli şey sağlığımız. Bizim de borcumuz var ve ben de çalışıyorum. Allah hepimize sağlık versin gerisi hallolur. Borçlar bazen beni de daraltıyor inan haklısın. Umarım borçlarımızı en kısa zamanda öderiz:112:

destinaaaa,hoşgeldin canım.geçen gün aklıma geldin inan ki,tatil bitti ama destina dönmedi diyodum ben de....ben 60 kilodayım şuan canım,ama tabiki karataya devam:KK34::KK34:
tayin işi de hayırlısı neyse o olmuştur canım merak etme....
burda kal canımcım,biz sana motivasyon desteği sağlarız merak etme
:KK76::KK76:

ooooo kşmler gelmiş:KK52::KK52: Canımmm hoşgeldin.. Tayininiz için de hayırlısı olsun diyeyim..:KK16::KK16:
3km yürüyüş..:KK76::KK76:
:KK9::KK9::KK9::KK9:
İyi geceler kızlar ..

Bu gun de bitti .. Bugun cok yoruldum .. Günde en az 20 kere 4 kat inip cikiyorum .. Ekstra yürümek icin zaman bulduğumda yürümeye çalışıyorum .. Neyse 2. Öğününü yazayım ..

2. Vecdin menüm 17.00 bitti
1 buyuk tavuk gogusu
Bol karisik salata
1 fincan sut
Su

Yarim Saatte yüzdüm .. Cok yoruldum ..

Ben azcik sizleri okuyup çıkacağım kızçeler iiiiiiiiiiii geceler .. Leptininiz bol bol olsun :KK3:

Canım ne güzel yüzmüşsün:KK9::KK9::KK9::nazar: Hedefe de az kalmış:nazar:

evet çok cıss bişi yidim yazmayacağım:KK30: O cısslardan çok yiyorum hareket de edince kilo almıyorum ama 1 kilo vermeyi hedeflesem kaçamaklarım azalacak sanırım:KK47: kızıyorum kendime:KK47:

ii geceler akşama bugunku menum kahvaltı yok öğlen haşlanmış ıspanak 2 yumurta ve 1 domates akşam 18 30 da 200 gr biftek 1 porsıyon yeşıl salata 2 dılım ekmek akşam dışarı çıktım dayanamadım 1 buyuk boy patlamış mısır 1 çikolatalı gofret 1 çay ve 1 kahve çok pişmanım

İyi geceler kızlar öyle yoruldum ki bugün gün bitiyor isim bitmiyor. Bazen kaçmak geliyor içimden pöffff neyse kmseyi baymayayim.Menü bildirimi;

sabah

2 yumurtadan omlet
peynir
10 zeytin
1 incir
1 erik
2 kayısı
ceviz ve yer fıstığı karışık
yeşil çay

aksam

et suyuna terbiyeli çorba (unsuz)
1 parça bonfile
domates
yoğurt
1 cb ye fıstığı

bu sabah ki menüm yok:26::KK36:

çünkü işe geç kaldım :18: yolda giderken 1 avuç badem yedim işe gidince bir form cayı içtim

öğlen mercimek corbası ve döner eti yanında salata yedim

akşam işten 8 gb cıktım koştur koştur eve geldim sağolsun eşim bulgur pilavı ve yeşilmercimek yemeği yapmış 2 ser kasık yedim yanında bol bol salatayla

demin 40 dk sporumu yaptım ve ilk defa hayatımda 100 tane mekik cektim tabi su malum aletle ama olsun :)

şimdide tarcınlı sütümü içiyorum ve sizleri cok cok öpüyorum :KK16:

Arkadaşlar merhaba,

Ben de fazla kilolarından şikayetçi bir mağdurum ne yazık ki. Karatayın kitabını okumaya başladım. Uygulamayı düşünüyorum ama hipoglisemi var bende doktorum 2-3 saatten bir ye dedi. Karatayın kitabında özellikle hipoglisemi için leptin hormonunun devreye girmesi için 4-5 saat beklememiz gerektiğini söylüyor. Bir de ekmek yok, sabahları kayısı yumurta +peynir öneriyor. Ekmeksiz nasıl yiyebiliyorsunuz kayısı yumurtayı? Midenimi kaldırır benim gibi geldi.

Ben de burada aranıza katılmak istiyorum, neler yapıyorsunuz? Her Pazartesi kilo bildirimimi yapılıyor?

Herkese iyi aksamlar

hepimiz borç harç ödemek için çalışıyoruz canım..inan aynı durumdayım..borçlar olmasa 1 dk durmam basarım istifayı..üzülme:KK19: ..iyiniyetlimin de dediği gibi herşeyin başı sağlık..Allah herkese yardım etsin ve dayanma gücü versin..:KK16::KK16:
sabah ezanı okunuyor bu arada.. Allahım bu ezanlar yüzü suyu hürmetine dualarımızı kabul et yarabbim:KK16::KK16:...

Siyahmiyah hayatta en değerli şey sağlığımız. Bizim de borcumuz var ve ben de çalışıyorum. Allah hepimize sağlık versin gerisi hallolur. Borçlar bazen beni de daraltıyor inan haklısın. Umarım borçlarımızı en kısa zamanda öderiz:112:
borcu olmayan var mı acep bu zamanda tatlım..Allah hepimize yardım etsin..senin de dediğin gibi canım..sağlığımıza şükürler olsun..:KK16::KK16:
evet çok cıss bişi yidim yazmayacağım:KK30: O cısslardan çok yiyorum hareket de edince kilo almıyorum ama 1 kilo vermeyi hedeflesem kaçamaklarım azalacak sanırım:KK47: kızıyorum kendime:KK47:

:KK47::KK47::KK47: söyle diyorum sana..çok merak ettim o cısıı...içimden benim de magnum geçiyor ama :KK30::KK53::KK53::KK53::KK9::KK9:

Arkadaşlar merhaba,

Ben de fazla kilolarından şikayetçi bir mağdurum ne yazık ki. Karatayın kitabını okumaya başladım. Uygulamayı düşünüyorum ama hipoglisemi var bende doktorum 2-3 saatten bir ye dedi. Karatayın kitabında özellikle hipoglisemi için leptin hormonunun devreye girmesi için 4-5 saat beklememiz gerektiğini söylüyor. Bir de ekmek yok, sabahları kayısı yumurta +peynir öneriyor. Ekmeksiz nasıl yiyebiliyorsunuz kayısı yumurtayı? Midenimi kaldırır benim gibi geldi.

Ben de burada aranıza katılmak istiyorum, neler yapıyorsunuz? Her Pazartesi kilo bildirimimi yapılıyor?
hoşgeldin canım..:KK16::KK16: ben de yumurtayı kaysı olarak zor yerim..daha çok omlet yapıyorum..ama kaysı kıvamında doğrayıp salata yapıyorum..üstüne limon,zeytin yağı ve baharatları koyunca hiç fena olmuyor deneyebilirsin bence..:KK34::KK34:

kilo bildirimlerimiz her cuma ..sonuncu olan bi sonraki hafta listeyi yapıyor..ama 2 hafta düzenli menü bildirimi yapma şartımız var.:KK34::KK34::KK16:

X