Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Okullar açıldı ders saatleri uzadı 18:30 da çıkıyoruz ben de acıkıyorum 11:30 da k.valtı ettim çok ama çok acıktım okulda eve geldiğimde 19'du 2. öğünü yedim.
Okulda ara öğün yapsammı saat 15:30 gibi bilemedim badem ve ayran mı yesem bi fikir verin kızlar

1.öğün: 11:30 da bitti
1 muz ( köy yumurtası bulamıyorum :44::KK50:)
bol peynir
8 zeytin
4 gün kurusu
1 bardak ceviz+fındık+ kara üzüm
domates
salatalık
1 bardak adaçayı

2 .öğün: 19 :30 da bitti
1 büyük kase yoğurt çorbası
1 kase semizotu salatası
1 tabak güveç
1 avuç badem

su:3 lt
spor : yok:44:

Son düzenleme:
datlum kıymatlum..:KK19::KK19::KK19:
topiğimizin neşesi daha önce de yazdım yine yazıyorum..kendini üzme..dualarımız,iyi dileklerimiz seninle:KK16::KK16:..seni çok seviyoruz.:KK48::KK48: iyi düşün iyi olsun bebeemmm..arada da olsa gel aramıza bizi merakta bırakma bebişim...öpüyorum yanacıklarından :KK19::KK19:

Okullar açıldı ders saatleri uzadı 18:30 da çıkıyoruz ben de acıkıyorum 11:30 da k.valtı ettim çok ama çok acıktım okulda eve geldiğimde 19'du 2. öğünü yedim.
Okulda ara öğün yapsammı saat 15:30 gibi bilemedim badem ve ayran mı yesem bi fikir verin kızlar

canım bence iyi düşünmüşsün..arada kuruyemiş,ayran veya süt seni toparlar..19.30 gibi de son öğününü yaparsın tatlım..:KK34::KK34:

Slm hanımlar bu sabah çifliğe gittim yumurtamı ve sütümü aldım bahçeden domatesimi mısırımı kopardım yoğurdumu mayaladım sütlacımı yaptım tereyağımı yaptım pazara çıktım alışverişimi de yaptım çok yoruldum. Sabah 1 muz 1 domates 1 salatalık 10 s.zeytin peynir 1 haşlanmış yumurta ceviz .Öğlen 1 kase çilek . 2 kase sütlaç (çok güzel oldu napıyım ) Akşam 1 tabak zeytinyağlı barbunya yedim . Birazdan sporumu yapıcam bir yandan da dizimi izleyeceğim iyi akşamlar herkese

arkadaşlar bi bilgi vereyim size, topiğe sonradan katılanların bir yanlışı var düzeltirseniz yararınıza olur.. muz yediğinizde diğer kahvaltılık malzemeleri yemiceksiniz. bir öğünde muz varsa 2 adet yerli muz yanında 1 çay bardağı kavrulmamış çerez( bu bir öğündür..) yiceksiniiz.. domates peynir zeytinli kahvaltıdA YUMURTA yiceksiniz..

bugün gerçekten çok karnım acıktı. Sanırım yediklerim bana pek yeterli gelmedi..

akşam çok canım istediği için 2 lahmacun ve 2 incir yedim:KK43:
yarın daha dikkatli ve daha az inşallah..

Kızlar bu aksam disarda balık yedik esim isten geç geldi birde trafik vardı ki bizim yemek 9'a çeyrek kala bitti offfff... Birde 2 kibrit kutusu kadar tahin helvasını yedim iyi mı ettim bilmem ?Hocanın dediği helva başka helvaysa yandık ... Offf bugunüm gitti güme :KK43:. Zaten o helvada bir baydı ki.. Çok sekerli geldi.. Neyse çay demledim,seksenleri izliyorum bende..kulakların cinlasin Sersum:)

arkadaşlar bi bilgi vereyim size, topiğe sonradan katılanların bir yanlışı var düzeltirseniz yararınıza olur.. muz yediğinizde diğer kahvaltılık malzemeleri yemiceksiniz. bir öğünde muz varsa 2 adet yerli muz yanında 1 çay bardağı kavrulmamış çerez( bu bir öğündür..) yiceksiniiz.. domates peynir zeytinli kahvaltıdA YUMURTA yiceksiniz..

evet bende buna takıldım kitaba da baktım ama bulamadım kacıncı sayfada yazıyordu ?

iyi geceler kızlar,

2. Öğünümü yazayım 17.30 gibi yedim.

Firinda mucver (unsuz)
Bol karışık zeytinli salata
1 minik kase yogurt
bol bol su ve omega3

Yemekten sonra bol ev ısı yaptım.. Bir saat tempolu yürüdüm .. Simdi yatıyorum herkeze iiiiiiiiiiiii geceler ..Leptininiz bol olsunnnn:nazar:

teşekkür ederim canım . Peki sen gerçekten 40 kilo verdin mi inanılmaz ne kadar zamanda verdin vucudun nasıl görünüyor çatlak ve sarkmalar oldu mu

evet canım gercekten verdım.gecen kıs bu topıc de gule oynaya verdık kg ları,hıc zor olmadı.yuruyusumu ıhmal etmedıgım ıcın sarkma catlak falan yok gayet fitim:)))

aynı sorun bende de var ekmekciğim hatta dün arkadaşların tavsiyesini almıştım.bugün evden yumurtalı salata yaptım , saklama kabına koydum kokmasın:KK1: diyede sıkı sıkı kapattım, yanında da 3 ceviz yedim , miniklerim beslenme yaparken bende masam da yedim.

MENÜM
SABAH . 1 yumurta, 1 dilim peynir, 7 adet y. zeytin, 4 adet ceviz, domates,salatalık ,yeşil çay
ÖĞLE : 1 yumurtalı salata , 3 adet ceviz, yeşil çay
AKŞAM : 5-6 kaşık kıymalı ıspanak, fırında 1 adet tavuk but (küçük parça) yoğurtlu semizzotu
SPOR : malesef yok
SU : 1.5 litre

X