Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

gerçekten çokk teşekkürler. çok faydalı bir bilgi..

ıkıncı ogunum

1 tabak etlı nohut
1 tabak yesıllık salatası
3 kasık pılav,üzüm

2 saat temposuz yuruyus

2. öğünüm
-yarım kase düğün çorbası
-3 küçük karnıyarık
-2 kaşık tavuklu bulgur pilavı
-acı biber turşusu
-3 küçük parça çikolata
:125:

inşallah kalmaz göbüş canımcım
oh serin serin yürüyosunuzdur ne güzel sabahları 2 öğün, imkanı olan için en iyisi bence iyiniyetlim
sağol canımmm
Allah orada görev yapan tüm memurlarımızı ve askerlerimizi korusun..
Her gün şehit var hem de bi sürü

afiyet olsun bebeeeemmm...

Sağol sersumummm sana da afiyet olsun.. Kızın da okula başlamıştır di mi

amin ..sağol canım..başladı kızım evet..arkadaş edindikçe daha iyi hissediyor kendini..neyseki girişken bir çocuk..

yazdıklarında o kadar haklısın ki sersumcum,diyecek başka bişey bulamıyorum
hergün şehit haberi alır olduk artıkve ne yazık ki YETER ARTIK diye söylenmekten başka bişey gelmiyo elimizden

Allah yardımcınız olsun sersum biz de eşimle güvenlik sıkıntısı olan bi ülkede çalışıyoruz devamlı diken üzerinde olmak nasıl bir his anlayabiliyorum

Allah askerimizi polisimizi öğretmenlerimizi korusun, zor şartlarda görev yapan herkesin yardımcısı olsun..

Bu çok da neşeli olmayan konudan sonra akşam ne yedim:

keçi peynirli domatesli yeşillik salatası

yatana kadar da su içerim

bi de bulgurlu pırasa pişiren var mı hiç aranızda? pırasa aldım ama pirinçli yapmayayım diyorum olur mu dersiniz?

slm kızlar okul başlayınca ben tepestaklak oldum çocuklara alışveriş bizim planlar derken diyetde biraz sarsıldı yediklerimi yazmaya utanıyorum o yüzden dünü yazmayacağım
bugün sabah:
tam karatay kahvaltısı
öğlen: yeşil mercimek yogurt
kahve çay

birde kızlar sabah 6:30 da kahvaltı yapıyorum öğlen 13 de yemek yiyebiliyorum saat 11:30 da acıkıyorum ara öğün yapmam lazım acaba en zararsız ne yiyebilirim

ara öğün için en iyisi süt yada ayran.yanında biraz kuruyemiş de olabilir canım

sağol canım..

ben kabağı bulgurla yaptım çok güzel oldu bence pırasa da aynen çok güzel olur..

2.öğünüm:
2kepçe çorba
2kepçe tavuk sote
1kepçe barbunya
2lokma helva
salata

az öncede cips yedimpöfff yememeliydim ama tutamadım kendimi.......

1.öğünümde az ekmek de vardı

2.öğünümde mücverim fırında pişerken (okuldan döndüğümde yemeğim pişmiş olmalı yoksaa çıkıyor.. 7:30 gibi kahvaltı ediyorum. 2.öğünümü de 3 gibi en geç yapmam lazım) iyice acıktım regliyim de olan oldu 2 dilim kadar fındıklı kek yedim. 1 tane haşlanmış mısır yedim..
Çay + fırında mücverle 2. öğünümü noktaladım..

Son düzenleme:
yazdıklarında o kadar haklısın ki sersumcum,diyecek başka bişey bulamıyorum
hergün şehit haberi alır olduk artıkve ne yazık ki YETER ARTIK diye söylenmekten başka bişey gelmiyo elimizden
evet canım üzgünüz..
olsun datlum üzülme regl olduğundandır..sen yakarsın onları..afiyet olsun bebeeemmmm

herkese iyi akşaamlar...

sabah:biraz peynir,5 zeytin,domates,salatalık,karpuz ve küçücük dilim ekmek yedim.birde limonlu çay

öğlen dondurma.bunu yememeliydim işte(

akşam:yeşil mercimek,mor soğan,ketentohumlu yoğurt ve yine azıcık ekmek,1 bardak erik hoşafı(şekerliydi)

1 saati geçik yürüyüş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…