Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kizlar bir sorunum var kizim cok su icip heen arkasindan tuvalete gidiyor resmen tuvalette yasiyor gece altini islatmiyor ama gunduz surekli tuvalette boye sorun yasaan varmi sistit degil

çok geçmiş olsun toprağım ya üzüldüm bende oluyodu bu sorun ama kesik kesik gelıyodu sancılı dr enfeksiyon kapmışsın dedı ilaç werdi bol su iç dedi umarım atlatırsınız

canım karataylık da bişeler yapsaydın bari..mesela mercimekli kofte,kabak tarator gibi filan..bide semizotu yemeğini nasıl yapıyosun canım??

inşallah canım benim cok saolasın..maalesef şikayet cok bende,biri bitiyo biri başlıyo..daha neler war bi bilsen..ama sallamamaya calısıyorum....sen bi ara guzel kilo weriyodun hatırlıyorum,hatta iyiniyetliyle başabaş gidiyodunuz..kotun ustune beyaz tişortü cekemedin bu yaz ama kışın beyaz badiyi cekersin inşallah canımcım..

merhaba kızlar,yeniden sizlerleyim.bayramda memlekete bir gittim gidiş o gidiş,daha giremedim.hafta sonu geldim.toparlan,okul da basladı derken ancak girebildim. kilo almadım:18: da degil,yarın bildirim yapmaya baslayacagım.
reyhan hoşgeldin canım..ozledik seni..

bebeeemm ..günaydın..ohh kışlıklara da başlıycakmışsın..kolay gelsin datlumm..ben izindeyim ondan ötürü çookk iyiyim
evim evim güzel evim

herkese günaydın dün kan vermiştim sonuçlar harika insülün de çok ii dedi hocamız.
1 yumurta yarım kk peynir 5-6 zeytin 5 -6 ceviz omega mı ewde unutmusum.
herkese güzel bir gün geçmesi dileğiyle...

tahlillerinin iyi çıkmasına sevindim ..

propcılım bebısım bıdenem magdurum cok magdurum magdurum:))saka bır yana bu hıc ıyı olmadı ya gercektende.
ne yaglaması ya yaglamakmı gerekıyodu 8 senede 1 kez bıle yaglamadımkı ben
ooooyyhh kıyamam sana ben yaaa
tamirden sonra haftada 1 kez yaglamayı unutma bebeem..ben sana hatırlatırım unutursan.hem bende yaglamıs olurum boylece..gene iyi dayanmıs senin bant..

hoşbuldum bidenecik cıtırım..semer+ arkadasımın annesinin yaptıgı lahmacun..göcmen sobasında yaptılar terasta..Allahım öyle bi tat yok yaw..yanında da küçük bi salkım üzüm yidim..ama Allahtan yuruyusumu yapmıstım önceden...ewet taklım incir kurutcam inşallah,e tabi memetten kacırabilirsem,gördün işte onu,ne kadar saklayabilirim Allah bilir..
arkadasın da harbi harbi karatay yapıyo caktırmadan,yediğiniz yemekler hep karataylık..

Van kahvaltısımııı benim hayalım bu biliyomusun..bi gün vana gidip o 40 çeşit kahwaltıdan etmek...inşallah bu yaza dogru gideriz eşimlen..bi daa gidersen benim yerime de yiyin ikiniz de,,zaten ikiniz toplamda anca benim kadar yiyebilirsiniz..

ewet canım..sen de yap..cok haklısın incir konusunda,ve aldıgımız incirlerin ustunde un gibi bişe war dikkat ettiysen ne oldugunu bilmiyoruz..
incir kurutmayı ben de daa yeni öğrendim canım uzun bi arastırmadan sonra..incirleri ortasından ikiye ayır ve sofra bezi yada herhangi delikli bir beze ser ve o bezi gerdirerek kurut..yani altının mutlaka hava alması gerekiyo yoksa çürüyo,denedim cumnku..3-4 gün güneş gören bi yerde yani dısarda kurutman gerekiyo..

Kızlaaar meraba nasılsınız uzun süredir giremiyorum hepinizi çooook özledim
fundacım hoşgeldin..

bebeeemm ..günaydın..ohh kışlıklara da başlıycakmışsın..kolay gelsin datlumm..ben izindeyim ondan ötürü çookk iyiyim
evim evim güzel evim
sanada gunaydınlar ossun bidenem..
he yaw,pazar günü başlıycam inşallah...ben de izinde sayılırım senin gibi,17 sine kadar freeyim..
sen de ewini tam olarak yerleştirirsin hem bu arada..

dün akşam maalesef basket maçının gazabına uğradım
eşimle bira :18::18:
fıstık ve badem..
olan oldu
bi de yenildik

bu sabah menüm

domatesli biberli yumurta
zeytin,peynir
ceviz
domates
çay çay..

akşama yemeğe misafirim var eşimin izmirden arkadaşları üst kata geldiler..yerleşmeye çalışıyorlar..onları yemeğe alıcaz..
patlıcan oturtma,pilav ve mercimek çorbası yapıcam..

sabah menum
2 adet haşlanmış yumurta
eski kaşar ve beyaz peynir
10 zeytin
3 omega
biras kıymalı menemen
1 domates
1 salatalık
yarım cay bardaa fındık ve ceviz
bi demlik çay

ziporum: 1 saat yudum kahvaltıdan öce..saat 6 da kalktım tabi..aksam yuruyuslerini bıraktım,sebebi de sabah yuruyus yerine kadar arabayla gidiyorum,,araba surmeyi daa yeni öğreniyorum da bu yaşda..
tabi kazalrım olmadı değil..bi keresinde yan tarafı direğe sürttüm ve direkte boyayı bıraktım..bi kerede apartmana carptım..

sanada gunaydınlar ossun bidenem..
he yaw,pazar günü başlıycam inşallah...ben de izinde sayılırım senin gibi,17 sine kadar freeyim..
sen de ewini tam olarak yerleştirirsin hem bu arada..

evet taklım..son rötüşleri atıyom artık
sen de bu arada kışlıkları bitirirsin bebeeemm..

alemsin..olur böyle küçük kazalar..ben tecrübeli bir şöfför olaraktan iyice öğrenmeden trafiğe çıkan hjerkese karşıyım..
acemi olarak çıkıp herkesin canını tehlikeye atıyorlar..
senin gibi iyice antreman yapıp öyle çıkılmalı ..ufak tefek kazalar da olacak ki insan tecrübe kazansın

ben de ilk öğrendiğimde kaldırıma çıkmıştım..arabamız o kaa çürüktü ki tekerlek yamulmuştu..
ama eşimin sabrı sayesinde şimdi Allaha şükür iyi bir şöffer oldum..
başarılar taklım..

pazar günü kış hazırlıklarıma başlıyorum kıslar ve şunları yapcam inşallah:
--10 kilo dolmalık biber kurtcam
--2-3 kilo süs biberi kurutup pulbiber yapcam--maraşın pulbiberi meshurmus ya..burda herkes kendi yapıyo..
--4-5 kilo incir kurutcam..
--5 kilo bugday alıcam bi arkadasın babasından..
--taze fasulye poşetlicem
--ve iyiniyetlimin tarifiyle bamya atıcam buzluga..
--domates ve biber salçamı annem yapıyo..
--biraz karısık tursu
--biras incir receli
-- yapabilirsem bulgur da kaynatmayı düşünüyorum
--ceviz alcam--buranın cevizleri meshurmus,yazdan satıyolar cevizi,herkes 1 cuval filan alıyo,bende oyle yapcam..
--yaş fıstık bulabilirsem kurtcam bide..
---bide semizotu kurutmayı dusunuyırum kıslar..kışın nohutla pişiriyolar burda,cok guzel oluyo..

aman yareppim ne cok işim warmış yaw...

kolay gelsin bebişim..Allah ağız tadıyla yemenizi nasip etsin..

evet taklım..son rötüşleri atıyom artık
sen de bu arada kışlıkları bitirirsin bebeeemm..
ay inşallah bitiririm dicem ama daa yeni başlıcam..
sen de yapıyomusun bişeler,bak ewdesin yap sende ufak tefek hazırlıklar..ufak tefek diyorum cunku hakkaride imkanlar ksıtlıdır ve aradıgın herseyii bulamazsın galiba maalsef..:26::26:

ayy sorma yawff..eşim bişe dediği zaman--demiyo da dalga geçiyo-- ben yarım gören bi adamım diyorum..
haklısın canımcım iyice öğrenmeden cıkmadım bende..ama artık cıkabiliyorum cok sukur,sabah erken saatlerde tenha oluyo diye hep sabah cıktım once ama şimdi herzaman cıkabiliyorum akşam hariç,akşamları görüşüm cok düşüyo yuksek astigmattan dolayı..
sen cok tecrubelisin canım..ew tasırken tek basına gidiyodun sehirlerarası..inşallah bende senin gibi tek basıma cıkabilirim..
sen eşin konusunda cok sanslısın her konuda..biz ilk araba surerken hep ayrılma seviyesine gelirdik..
hata yapınca öyle cok bagırıp cagırırdıki daha cok hata yapardım..
ben de en sonunda gizli gizli cıkmaya karar werdim ve de iyi de oldu..

hoşbuldum canımmm

bugün okula itmedim tahlilleri verdim sonuçları bekliyorum kahvaltımı yeni yaptım hemen bildirimde bulunayım

3 tane köfte
peynir
domates-maydanoz
5 zeytin
biraz ceviz
1 bardak çay

pek su içemedim biraz su içeyim byyyy

hoş gelmişsiniz reyhan ve pepeti iyi kilo almadan dönmüşsünüz ne güzel koruyabilmişsiniz
hosbulduk canım,malesef 500 gr fazlayım.trabzon ekmegi ve muhlamalar,incirler vs.epey yedim.ama yine az almısım ben daha cok kg aldım diye cok korktum

reyhan hoşgeldin canım..ozledik seni..

hosbulduk canım sen de hosgeldin,ben de senı cok özledim.iyileştiğine sevindim.cook gecmiş olsun

oo supersin sabah erken kalkıp yürümek cok daha iyi.

ben dün bitirdim bu işleri sana kolay gelsin

ne cok yazmıssınız,gecmişi cok merak ediyorum ama okuyacak vaktim yok.ben de 1.sınıf okutma telası varsanki ben okula yeni başlıyorum,öyle yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…