Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

herkese merhaba :KK3:

dün akşam yemekten sonra eşimin akrabasına gittik
kayınvalidemlerle kadın akşam akşam bir tabak getirdi
oha dedim içimden poğaça,bisküvi,börek,baklava
ne ararsan vardı tabakta herkes sonuna kadar sildi
süpürdü tabakları yemekten yeni kalkıp oraya gitmemize rağmen
üstüne birde yanlış yapan benmişim gibi birde laf soktu ev sahibi
bir daha diyet yapmadan yemek yemeden gelin aha aha olmuyor böyle
gitmek istemiyorum bu yüzden hiç bir yere her şeye zorluyorlar ya nefret
ediyorum artık yemiyosun bir sürü laf :95:

bugün sabah kahvaltıma 11,50'de başlayabildim

süt
domates
peynir
12 y.zeytin
1 ç.b. cevizin 3/2 si
2 k.k. yumurta

sorma menevsehulya aynen bende de öyle yıllardır dikkat eden biriyim ne yapayım yuvarlak hatlıyım işte kimisi şanslı yese de zayıf aynı lafları hatta ısrarları nerdeyse küsmelere varan tavırlarla ben de karşılaşıyorum karışmasalar olmaz sanki...:KK30:

saol canımcım..sanada gelinkacıran işinde buyuk kolaylıklar diliyorum..hiç yapmadım da once oyuzden hiç bi tahminim yok,ama kacırıyosa birilerini,zordur kesin..:KK52::KK52:

saolasın bidenem,sanada kolay gelsin dicem ama sen coktaaan bitirmişsindir işlerini..topiğin hamaratlıkta örnek hatunu...

hoşbuldum bidenem.gelen gidenler,kacamaklar,bide bu ara bilgisayarın ısıgı cok fazla rahatsız ediyo neden anlamadım..once bu kadar değildi..bugun akıllı tahta zımbırtısını cozmeye calıstık biras ama ne mumkun..ekranı gozumu mahvetti sadece.. baskada bişi anlamadım...yuruyuslere baslamıssın maşşallah..:nazar::nazar: kızın için hayırlısı olur canım inşallah..bu arada ben de yuruyusu gunde 1 saate dusurdum..kilomda hiçbi değişiklik yok cunku hatta bazen bayaa bi ++ ları goruyorum..cuma tekrar tartılıp haftaya listeye gircem bende..
bu arada fazlalıkların tamamı gittimi kıızs..en son 2 kilosu gittiydi...kalan 1 i de coktaan vermıssındır sen..:nazar::nazar:

senin gorumce de komik kadınmış yalnız..ulen ben şu halimle daha dikkat etmeye calısıyorum insanlara bak ya..ondan sonra bide sana karısırlar ya uyuz oluyorum boyle tiplere..kıskanc insanlar işte,hep yanlarına yoldas ararlar böyleleri..sen ona uyma bebaam.

biz de seni öptük canımıniçi..umarım iyisindir....:KK16::KK16::KK16:

yaz kıs 3 litreden asagı su içmiyorum ama inan hiçbi formulunu bilmiyorum,aklıma geldikce şişeyi kafama dikiyorum,benim susadıgım zamanlar nadirdir,hep susamadan içiyorum..aklına geldikce iç canım,bi sure sora alısıyosun zaten..
göz çok önemli canım ya insalh enn kısa surede tum sıkayetlerın bıter benımde baya gıttı yazın gelenler cook sukur ama 58.5 le ayrılmıstım ya ona ınmeyeı beklıyorum ona ınınce lısteye dahıl olacagım:KK9:

merhaba kızlar,yeniden sizlerleyim.bayramda memlekete bir gittim gidiş o gidiş,daha giremedim.hafta sonu geldim.toparlan,okul da basladı derken ancak girebildim. kilo almadım:18: da degil,yarın bildirim yapmaya baslayacagım.

hoş gelmişsiniz reyhan ve pepeti :KK16: iyi kilo almadan dönmüşsünüz ne güzel koruyabilmişsiniz

girmişkenbugün yediklerimide yazayım

1. öğün
avuç içinden epey fazla keçi peyniri
5 zeytin
salatalık-domates
yumurta yemedim bugün
şekersiz siyah çay

2. öğün
bol kurusoğanlı çoban salata nar ekşili
haşlanmış tavuk budu

hepinize iyi akşamlar

Son düzenleme:
Arkadaşlar nasılsınız herkes iyidir umarım bugün doktora gittim bütün değerlerim tiroidlerim normal çıktı ama kansızlık varmış demir ilacı kullanmam gerekiyor inşallah bu haplar yüzünden iştahlanıp kilo almam
Ben hala karataya devam ediyorum arada kaçamaklarım oluyor tabi ama ertesi gün daha dikkat ediyorum kilo almadım hatta daha da verdim bu karatay gerçekten çok müthiş iyiki okumuşum burayı :))))))

pampişim napıyon be ya..yanlıs anlamadıysam kosu bandında bi sorun var galiba...umarım duzelecek bişeydir bebeem..senin elin kolun cunku kosubandı..bide ne sıklıkla yaglıyosun bandını..

propcılım bebısım bıdenem magdurum cok magdurum magdurum:))saka bır yana bu hıc ıyı olmadı ya gercektende.
ne yaglaması ya yaglamakmı gerekıyodu 8 senede 1 kez bıle yaglamadımkı ben:KK43::KK43:

propcılım bebısım bıdenem magdurum cok magdurum magdurum:))saka bır yana bu hıc ıyı olmadı ya gercektende.
ne yaglaması ya yaglamakmı gerekıyodu 8 senede 1 kez bıle yaglamadımkı ben:KK43::KK43:

evet canım düzenli olarak koşubandı yağıyla yağlamak gerekiyo.ben haftada 1-2 kez yağlıyorum:KK34::KK34:

:emir_bebek: Asyacan erkek hocalarımız bile sana ne olmuş dediler ben yok o kadarda değil deyince incelmişsin hoş olmuş dediler ..
Bi taraftan incelmişsin dediler diğer taraftan cildin güzelleşmiş dediler sormayın fena iltifat alıyorum bu aralar:KK1::KK1::KK1:
Karatay yaramış canım sana:KK1: :KK1:
pantolon giydin m, tepkiler ne oldu? merakla bekliyorum :KK52: :KK52:

kızlar bugün çok sevindim oğlumun yedek sırası geldi ve buradaki okula kayıt yaptırdık inşallah hayırlısı olur ....
canım oğlun için hayırlısı olsun, mezuniyetini de tez zamanda görürsün inşallah :KK16:

Günaydın çıtırlarrrr

Ben okula geçmeden yazayım dedim..

Bugün niyetliyim malum şevval ayı ve + benim 5 gün eksiğim var..
Klasik karatayımı yaptım gece + yaprak sarması da yidim..

Hepinize afiyet olsun
:KK16:Allah kabul etsin iyiniyetlim, çıtır annem :KK52: :KK52:

Selam kıslar,

Papadiya'bın yürüme bandının bozulduğu g,b, dün benim de bel'im bozuldu. Dün sabah işe gitmek için giyiniyodum, pantalonumu giymek için bacağımı kaldırdığımda belimin sol tarafında hafif bi acı hissettim ama önemsemedim. Aravaya binip işe geldim ve arabadan iner inmez feci ağrımaya başladı. Dün bütün gün yengeç kıvamında dolaştım. Gece bi ağrı kesici aldım, idare ettim. Baktım bu sabah ta devam ediyo ama çaresiz gebe işe geldim tabii. Sanırım sinir sıkışması gibi bi şey çünkü ağrı sol bacağıma da vuruyo. Otururken fena diil ama ayağa kalkınca fena. Napıcam ben şimdi? Tam da yürüyüşlerime full gaz başlamak üzereyken bu geldi başıma:26: daha önce de olmuştu ama 2 seneden fazladır olmuyodu, nerden çıktı başıma???:KK50:
hadibakalım çok geçmiş olsun:KK16: umarım önemli bir şey yoktur:26: ihmal etmeden doktora görün canım:KK20:

selam canlarim benim..napiyosunuz bakalim..ben gene bi kac gun kayiplara karistim ama bundan sonra aksatmiycam topigi insallah..
dun aksam semerimide dahil ettigim bi aksam yemegi sonrasi bugunku menum su sekilde oldu..
sabah:
2 yumurtadan kasar ve soganli omlet
yarim avuc ici beyaz oeynir
yarim cay bardaa ceviz ve 10 findik
domates salatalik
12 zeytin
2 omega
ve cayy
aksam

Kiymali menemen
ceviz
beyaz peynir
ve yogurt

Bu arada benim okul basladi ve bitti,sorumluluk sinavlari wardi 2 gun,17 sine kadar bosum,bende pazar gunu kisliklari yapmaya basliyorum insallah..fasulye,domates,dolmalik biber ve incir isim var,salcalarimi annem yapiyo..simdilik cikmam lazim,aksam herkesleri okuycam insallah..operim sizi..
:KK54::KK54::KK54:
propycil gelmiş hoş gelmiş:KK52: :KK52:
şu semerinde dahil olan yemeği merak ettim :KK1: :KK1: afiyet olsun canım benim :KK16:
Kıslııklar konusunda çok çok çok kolay gelsin :KK16:
incir mi kurutacaksın yoksa :KK52: :KK52: eşinden kaçırmayı unutma:KK1: :KK1:

arkadaşım bugün ben de çikolata yedim hemde kahve çekirdeği kaplı olandan hemde 5 tane:KK20:

ayrıca bugün arkadaşlar çok şiddetli göz kararması yaşadım aranızda bu tür şikayeti olan var mı hatta düştüm doktora gittim yarın tahlillerim var umarım ciddi değildir
çok geçmiş olsun :KK16: aniden ayağa kalktıysan tansiyonun düşmüş olabilir:26:

ben kacar kıslar..herkese iyi aksamlar ossun..
bu arada asyaates girmiyomu kıslar...sınavı filan oldugunu okudum..çıtırımız yogun galiba buara..:26::26::26::26:
giri
yorum canım giriyorum:KK52: topik bağımlılık yapıyor girmeden olmuyor valla:KK1: bugün tüm gün dışarıdaydım(şu bahsettiğim kişiyleydim:KK52:) geldim direk topiği açtım

:KK56:Dünkü menüm
Sabah:12.00'de bitti
1 tatlı kaşığı keten tohumu
1 tabak et sote
1 avuç içi keçi peyniri
domates
salatalık
maydanoz

2. öğün: 18.00'de arkadaşlarla mangal evindeydik
500 gram köfteyi 3 kişi yedik
1 büyük ayran

:KK56:Bugünkü menüm:
sabah:10.00'da masaya oturduk 1 saat yedik herhalde:KK1: bir arkadaşımla van kahvaltısına gittik meşhur bir yere
sahanda tereyağda yumurta (1 yumurtanın beyazını yedim sadece)
1 elim kadar pide
bal
gül reçeli
kaymak
otlu peynir
örgü peynir
domates
1 ceviz
2 fındık

2. öğün:17.00'de yine aynı arkadaşımla çok sevdiğimiz bir köfteciye gittik.yanında bolca yeşillik getiriyorlar bu yüzden seviyoruz bizde:KK1:
1 porsiyon inegöl köfte
1 büyük ayran
domates
salatalık
beyaz turp
yeşillik (tere,roka,maydanoz,nane,marul,aysberg)
1 salkım közde sarımsak (koktuk resmen:KK53:)

akşam çok yanım istedi 23.00'da yaklaşık 600 ml latte (2-3 saat boyunca deli gibi canım istedi, ne zaman o kadar içtim anlamadım bile:KK53:)

Son düzenleme:
iyi geceler kızlar bol bol leptinler:KK16:
bugün tüm gün dışarıdaydım ama gelince direk geçmişi okudum, yarın evdeyim daha çok yazarım :KK1:
hepimiz için güzel bir gün olur inşallah:KK16:

Gunaydin bayanlar...bakiyorumda herkeste bir kislik hazirlama heyecani.. Ne guzel afiyetle saglikla yeyin insallah. Peki su incir kurutma isini nasil yapiyorsunuz yaww... Hazir kuru incirler cok fena curumusleri kakaliyorlar bize basiyorlar icine kukurtu :KK43:( en iyisi kendin kurutmak..

herkese günaydın dün kan vermiştim sonuçlar harika insülün de çok ii dedi hocamız.
1 yumurta yarım kk peynir 5-6 zeytin 5 -6 ceviz omega mı ewde unutmusum.
herkese güzel bir gün geçmesi dileğiyle...

:KK56:Dünkü menüm
Sabah:12.00'de bitti
1 tatlı kaşığı keten tohumu
1 tabak et sote
1 avuç içi keçi peyniri
domates
salatalık
maydanoz

2. öğün: 18.00'de arkadaşlarla mangal evindeydik
500 gram köfteyi 3 kişi yedik
1 büyük ayran

:KK56:Bugünkü menüm:
sabah:10.00'da masaya oturduk 1 saat yedik herhalde:KK1: bir arkadaşımla van kahvaltısına gittik meşhur bir yere
sahanda tereyağda yumurta (1 yumurtanın beyazını yedim sadece)
1 elim kadar pide
bal
gül reçeli
kaymak
otlu peynir
örgü peynir
domates
1 ceviz
2 fındık

2. öğün:17.00'de yine aynı arkadaşımla çok sevdiğimiz bir köfteciye gittik.yanında bolca yeşillik getiriyorlar bu yüzden seviyoruz bizde:KK1:
1 porsiyon inegöl köfte
1 büyük ayran
domates
salatalık
beyaz turp
yeşillik (tere,roka,maydanoz,nane,marul,aysberg)
1 salkım közde sarımsak (koktuk resmen:KK53:)

akşam çok yanım istedi 23.00'da yaklaşık 600 ml latte (2-3 saat boyunca deli gibi canım istedi, ne zaman o kadar içtim anlamadım bile:KK53:)
Sende benim gibi dibine vurmussun bende dun gece saat 10 da dondurmali profiterolu mideye indirdim ama bu sabah 87 yi gordum su icemiyordum meger markasindanmis markayi degistirince yatasiya 4 litreyi buldum tatliya ragmen azalmayi gordum
herkese günaydın dün kan vermiştim sonuçlar harika insülün de çok ii dedi hocamız.
1 yumurta yarım kk peynir 5-6 zeytin 5 -6 ceviz omega mı ewde unutmusum.
herkese güzel bir gün geçmesi dileğiyle...
Sonuclara sevindim benimde iyi cikti topragim

kizlar bir sorunum var kizim cok su icip heen arkasindan tuvalete gidiyor resmen tuvalette yasiyor gece altini islatmiyor ama gunduz surekli tuvalette boye sorun yasaan varmi sistit degil

evet canım düzenli olarak koşubandı yağıyla yağlamak gerekiyo.ben haftada 1-2 kez yağlıyorum:KK34::KK34:

leylakım 8 sene once aldım son 1 senedır kullanıyorum oncesınde bır kosede duruyodu.kullanma klavuzu falanda coktan kayıplara karısmıs.hıc bılmıyodum neyse tamırden sonra daha cok dıkkat edıcem canım kosubandıma:26:

gunaydın kızlar

kahvaltım

2 yumurta
10 zeytın
peynır,omega3
1 bıber
1 domates
yesılcay
normal cay
ayran

hiçcanım bişey istemedi ama genede yaptımkahvaltımı
iki lokma peynir
bir lokma börek
bir lokma krep
domates
salatalık
yarım bardak çay

yiyemedim
öğlene misafirlerim varyoğunum belki acıkır onlarla yerim...

X