Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

sabah:13.00'de
1 tabak et sote
1 avuç içi keçi peyniri
domates
salatalık
nane
maydanoz
dereotu
1 tatlı kaşığı keten tohumu (3 gündür WC de tık yok:26:)

2. öğün:17.00'de
1 haşlanmış mısır (yerken aklıma hadibakalım geldi oda çok sever dedim) üzerinde tereyağ gezdirdim GI düşsün diye
1/2 avuç içi keçi peyniri
4-5 parça haşlama kuşbaşı et

mısırı çok severim, eskiden kışın bile dondurucudan çıkarıp haşlardık.karataya başladığımdan beri haşlanmış mısır zevkimi yapamaz olmuştum Allah'tan erken yedim yanında GIsi 0 olan şeyler yediğimi de düşünürsek sabaha hiç etki etmez bana

Biraz önce de köye gittim taze taze inek sütümüzü aldım, şimdi ocakta kaynasın 1 kupa içerim.
Topik çok sessizleşti, önce tatil sonra kış hazırlıkları derken kimseler yazmaz oldu

DÜN VE BUGÜN AKŞAM AZITTIM
SABAH:
1 kaşlanmış, 1 yagda yumurta
yarım peynir
8 zeytin
çay
sucuk
domates
ÖĞLEN:
1 kase yoğurt
az börülce
1 dolma
1 elma
ARA:
Kahve omega 3
AKŞAM:
3 köfte 1 pşrzola 1 şiş tavuk
süzme yoğurt közlenmiş biber salatası
salata

çok yedim çok 87 yü gördümya şımardım aksi gibi yarın liste günü listeyi kim yapıyorrrr

bugünkümenümü yazamayacağım:/
ama şunu birkez daha anladımki hamur işi çabuk acıktırıyor ve ağzımda acı tat bırakıyor...şeker beyaz bir zehir bunuda anladım...

cnm ceviz aslında çok güzel wc ya cıkartıyo ben dün ishal olmustum ya dukan diyeti yaparken ben çok kötü kabız olmuştum çok kötü bir diyetti yaa

cnm ceviz aslında çok güzel wc ya cıkartıyo ben dün ishal olmustum ya dukan diyeti yaparken ben çok kötü kabız olmuştum çok kötü bir diyetti yaa
bir de cevizi deneyim önerin için teşekkürler
ne zaman keten tohumu yemezsem ertesi gün çıkamıyorum ama cevizi de yeyim sabaha

İyi geceler hepinize.. Bugün yediklerimi yazayım sabah 2 yumurta,peynir,salatalık,domates,roka,2bardak yeşil çay,1çb ceviz,8 zeytin
öğle ;zeytinyağlı taze fasulye,1 kase yoğurt,1cb yer fıstığı
aksam;1 tavuk but,semizotlu salata ,yoğurt ve braz taze fasulye bol su
Cocuklarim öyle hareketliler ki maşallah .. bugün çok yorucu bir gUndu..birde kosu bantimin emniyet mıknatısını saklamislar dün ara ara bulamadım .. Annemin çantasına atmışlar .. Anneme gidince alacagm artık.. Bende bisiklet çeviriyorum ama 15 dk dan fazla yapamıyorum çok yoruyor ..şimdi başlayacağım gene .. İyi kalın kizlar..

Iyı Geceler Karatay Dıyetı yapan kızlar,bugunku menum ...... 1.ogun: Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (13 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao .......2. Öğün tepsı yemegı,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:3 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ramazan harıcı tabıkı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

iyi geceler kızlar bugün yine öğleden sonraya kadar dışardaydım sonrasında temizlik ve yemekle uğraştım . malesef bugün menüm karataya uygun değildi:26:

ben de gece kullanamıyorum..ışıklar çok gözlerimi alıyor..mecbur olmadıkça kullanmam..
evet canım benim eşim çok sabırlıdır..diğer arkadaşlarımın eşleriyle kıyaslıyorum da..benimle öğrenmeye başlayıp anahtarı kocasının kafasına atıp bi daha direksiyona geçmeyen çok arkadaşım var.
kendine güven çok önemli canım..başkasının sana sen çok iyi kullanıyorsun demesiyle değil senin inanman lazım buna..ben hep ilkleri kendi başıma yaptım mesela..ilk trafiğe çıkışım yalnız oldu ..eşim hep sen kendini ne zaman hazır hissedersen doğru zaman odur demişti..bigün ondan habersiz onun iş çıkışına gittim ..sürpriz oldu..o gün bu gündür de yollardayım
Allah hepimize kazasız belasız kullanmayı nasip etsin canım..

aynen canım kalbim acıyor inan..

amin
butun sehıtlerımıze allah rahmet etsın(((
amin

bugün 2 kasa domatesim geldi..akşama doğru..
yemekte misafirlerimiz vardı..yarın domatesleri yapıcam inşallah..

akşam menüm..

patlıcan oturtma 2 kaşık
bulgur pilavı (özellikle pirinç yapmadım..neyse ki onlar da seviyormuş..)
mercimek çorbası
2 kaşık zeytinyağlı barbunya
salata ,cacık

çay çay..

yarın tartı nasıl çıkar bilemiyorum.ama wc durumları kötü

papişim kızınla yürümüşsün bugün..
yarasın bebeemm..koşu bandın olana kadar idare et..

asyam çıtırım..nabersin..lattelere devam mı..
offf..canım istedi bak şimdi..benim için de iç bidahakine kıss.

1 saat yuurdum bugunde tam 4 gundur yuruyorum

temızlık yaptım ama hala uyumadım nıye uykum gelmıyor cok yorgunum halbukii:44::44::44::44::44:

başlangıç tarihi : 1 temmuz
başlangıç kilo: 95.800
geçen hafta: 88.700
bu hafta: 87.800
fark: -900gr
boy: 167
bildirime bunları yazıyprduk galiba haydi bakalım bayrama 83 ü görmek dileği ile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…