Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

sorma canım varil gibi zaten hala tıkınıyo birde bana biz ne bulduysak yiyoruz kasıntı kasıntı laflar hiç sevmiyorum zaten sinir oluyorum
uymuyorum bidenem zaten yoksa annesi kızı varil bende eklensem baskül ailesi olucaz resmen

karışıyorlar canım maalesef çok sinir bozucu bir durum ya benim durumum şimdi daha kötü hamilelik planlıyorum şimdi
birde hamile kalırsam bana herşeyi ye diye daha çok baskı yapıcaklar ya o zaman nasıl engelliycem bilmiyorum

kolay gelsin bidenem. Allah Ağız tadıyla sağlıkla,mutlulukla yemenizi nasip etsin..

Bende domates alıcam bu gün rende yapıcam dolaba koyucam.
Diğer ihtiyaçlarımın çoğunu sağolsun anacığım yapıyor köyden
yengemden de getiriyorum babannemde kendince yapar bişeyler ohh
çoğunu emeksiz beleşe getiriyorum yani

Bugün sabah 11,30'da yapabildim kahvaltımı

1 ç.b. bademin 3/2 si
peynir
10 s.zeytin
domates-salatalık
2 k.k. yumurta
süt

saol cnm benım düzenli spor yapmadığımdan zayıflayamadım bu araada dr bi tane ilaç werdi yürüyüşe çıkmadan kullan dedı günde 2 defa metebolizma hızlandırıyomuş alcam bugun inş

ilgin için sağol canım bu gün rehber öğretmeni ile konuştum onun kızında da varmıs okul korkusundan sanırsam doktorun verdiği ilecın adını özelden mesaj atarmısın

semizotu yemeğini aynen ıspanak yemeği yapar gibi yapıyorum.yalnız içine azcık bulgur atıyorum.istersen kıymalı istersen zeytinyağlı yapabilirsin..

Günaydın kızlar
hepimiz için güzel bir gün olsun
geçmişi okudum geldim

herkese günaydın dün kan vermiştim sonuçlar harika insülün de çok ii dedi hocamız.
sonuçların güzel çıkmasına çok sevindim

Sende benim gibi dibine vurmussun bende dun gece saat 10 da dondurmali profiterolu mideye indirdim ama bu sabah 87 yi gordum su icemiyordum meger markasindanmis markayi degistirince yatasiya 4 litreyi buldum tatliya ragmen azalmayi gordum
oh oh afiyet olsun
suyu aksatma mutlaka iç, kilo vermeye çok etki ediyor

o lahmacundan bende istiyorum:84: :84: afiyet olsun,leptin olsun
burada bir meşhur van kahvaltıcısı var, adı "bak hele bak" sahibi vanda bilinen bir kahvaltı lokantasına sahipmiş, van depreminden sonra dükkanı ankaraya taşıdı. bir gün seni de götürürüm inş

araba sürmek gerçekten çok büyük bir avantaj, kolay gelsin canım
kazalarını hiç önemseme hepimiz acemiyken yaptık

kolay gelsin okuyunca ben yoruldum
yardım gerekirse atlayıp geleyim

merhaba kıslar maşallah herkesde ne hamaratlık böyle aman aman nazar değmesin herkes sağlıkla tüketsin inşallah hazırladıklarını
bende biber salçamı yaptım kurumasına az kaldı dondurucuya 20 kilo domates doğrayıp bire yemeklik poşetledim pul biberlik biberde temizleyip kurutuyorum
akşamada pazara gidecem yeşil fasulyeye ve turşuluklara bakacam alırsam inşallah onları halledecem akşam ve yarın

kahvaltım
1 yumurta tavada yağsız
peynir 2 avuç içi kadar
domates-salatalık
5 siyah zeytin
omega-3

akşamada
fırında soslu tavuk budu (dünde haşlanmışını yemiştim ev ahalisi fırında tavuk deyince bu akşam tekrar tavuk oldu )
fırında domates soğan güzel oluyor çok severimde
az bulgur pilavı
ayran eşliğinde

Bugün kaN tahlillerimi verdim sonucu çarşamba alıcam dört gözle bekliyorum. Bakalım tiroidler nasıl,şeker kolesterol kan değerlerim. Doktora dedim 11 kg verdim nasıl başardın helal olsun dedi tebrik etti devam. Ve D vitamini tahlili ve karatayda yazan bir kaç tahlili istedim yapmadı ama ona morelim bozuldu. sen güneşe çıkmıyor musun dedi? dedim çıkıyorum o zaman gerek YOK diyo. meyve yemiyormusun diyo ordan alıyorsundur vitamini.
Artık içimden dedim yemiyorum ki karatayda yok dedim güldüm kendi kendime artık başka bir yere yaptırcam.

Bugün eve gelmem 12yi bulduğu için geç kahvaltı yaptım. Yani iki öğün günü olucak.
Sabah 1 bardak günlük süt bir ince belli bardak ceviz-badem-bir avuç tatlı lor,9 adet tuzsuz zeytin,domates,salatalık ve 2 yumurtadan omlet

Akşam da yine bir tabak mercimek çorbası ve bir kase keten tohumlu yoğurt yiyeceğim.

Bol hareket,bol su kızlar devammm :)) EKMEĞE,ŞEKERE,KAÇAMAKLARA VE İŞLENMİŞ GIDALARA HAYIR! BİN KERE HAYIR ONBİRKERE HAYIR MİLYONLARCA KEZ HAYIR :)) BEN ARTIK ÖMÜR BOYU BÖYLE SAĞLIKLI BESLENECEĞİM. TAVSİYE EDERİM KAÇAMAK YAPANLARA

Son düzenleme:
akşama ne yesem diye düşünüyordum bu aralar sabah ve öğleni iyi yiyip akşamı geçiştiriyorum ve buldum tarhana yapacağımmmmm

1.öğün
1/2 muz
1/2 şeftali
badem
1 bardak tarçınlı şüt
biraz çeçil peynir

2.öğün

domates çorbası
tavuk sote
ayran

Bir suredir keyfim yok. Ulkemden binlerce km. uzaktayim, ama her sabah guzel bir seyler duymak umidiyle okumak istedigim ancak icimi yakan haberler, askerlerimizin ve masum insanlarin katledilisleri, ailelerin dayanilmaz acilari beni kahrediyor. Hala, ulkemi aydinlatacak gunesin bir gun dogacagi umudunu tasiyorum.

Ulkemizi aydinlatacak o gunesi yillardir umutla bekliyoruz beklemeye de devam edecegiz cunku biliyoruzki bir gun gelecek... Iste o gun gunesimize golge olanlar yok olup gidecek. Rabbim bu zor gunlerde ulkemize ve insanimiza gerektigi yerde sabretme gerektigi yerde de haykirarak dile gelme cesareti versin

kızımı arabasına koyup dısarda 1saat yurudum hıc yoktan ıyıdır

ıkıncı ogunum

1 tabak nohut
bol yesıllık salatası
helva,gunkurusu
omega3,yesılcay

aksam 7-8 ceviz yedim acaip tok tutuyo ya. kocacım bugun acılı tavuk sote yapacakmıs birazdan gelecek ama çok tokum şuan, gönlü kalmasın diye yicem birazcık. azönce yürüyüsten geldim 70 dk yürüdüm üsenmesem biraz mekik cekcem de yemekten sonra çekerim artık.

Sabah: karatay kahvaltisi
Oglen: 1 incir 2 kayisi 3,4 adet badem findik fistik ve azicikda dut kurusu
Aksam: sebze corbasi, fasulye yemegi keten tohumlu yogurt
Su: 3lt
Spor: oglusumun arabasiyla 35 dk gezinti ve spordan sayilirsa EMZIRMe :)) hani diyolarya 500 kalori yaktiriyo diye :))
Kacamak: az sekerli turk kahvesi yaninda 1 adet kus lokumu ( minnacik )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…