Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

günaydın canım, evet aynı sorun bende de vardı. önceleri böyle başladı daha sonrasında hiç çalışmadı artık. bana kalırsa tamirle uğraşma canım zaten 8 yıl kullanmışsın çünkü benim kendi servisinde tamir olmasına rağmen 3 defa daha aynı şekilde ağrızalandı.
yeni bantta tavsiyem "voit white " 2yıl önce aldım çok memnunum ,şu anda balkona almak için balkonu kapattırıyoruz. daha sonrasında filmlerim eşliğinde yürüyüşe devamm

Bende kosu bandi almak istiyorum ama bazi arkadaslarimin ki oldukca gurultulu calistigi icin kararsiz kaldim. Sizinkinin calisma sesi nasil acaba??

Günaydın çıtırlarrrr

Ben okula geçmeden yazayım dedim..

Bugün niyetliyim malum şevval ayı ve + benim 5 gün eksiğim var..
Klasik karatayımı yaptım gece + yaprak sarması da yidim..

Hepinize afiyet olsun

herkese günaydın
dün sonunda omega 3(seven seas pulse) aldım umarım faydalı olur. sabah tahlil için kahwaltı yapmadım gelir gelmez hocaya gittim balık etli kal iyisin böyle dedi :) yok yok zayıflamam lazım dedim tahlil istedi ne var ne yok hepsine bakcak insülün özellikle. şimdi kahwaltı yaptım 1 yumurta domates salatalık zeytin peynir ceviz

günayyydıınnnnn
hava burada bayaa bayaa serinledi..sabaha karşı üşüyerek uyandım
kısslar dikkat hastalık mevsimi geliyor

sabah menüm
sucuklu ve peynirli omlet
domates
zeytin peynir
ceviz
çay çay...

günaydın canım..sen söyleyince aklıma geldi gidip içtim
ben de m...rincap omega3 ümü..hep unutuyorum yaww

gunaydin....eksilerle uyanmanin mutlulugu icindeyim:))
kahvaltim klasik karatay... bende sizden esinlendim konserve yapytim bzluga fasulye attim.. kisin agiz tadiyla yeriz ins..

sersum kilolarimiz ayni sayilir birbirimizi takibe ne dersn.. belki isi daha siki tutariz :)) 79.6 olmusum ben:))

Selam kıslar,

Papadiya'bın yürüme bandının bozulduğu g,b, dün benim de bel'im bozuldu. Dün sabah işe gitmek için giyiniyodum, pantalonumu giymek için bacağımı kaldırdığımda belimin sol tarafında hafif bi acı hissettim ama önemsemedim. Aravaya binip işe geldim ve arabadan iner inmez feci ağrımaya başladı. Dün bütün gün yengeç kıvamında dolaştım. Gece bi ağrı kesici aldım, idare ettim. Baktım bu sabah ta devam ediyo ama çaresiz gebe işe geldim tabii. Sanırım sinir sıkışması gibi bi şey çünkü ağrı sol bacağıma da vuruyo. Otururken fena diil ama ayağa kalkınca fena. Napıcam ben şimdi? Tam da yürüyüşlerime full gaz başlamak üzereyken bu geldi başıma:26: daha önce de olmuştu ama 2 seneden fazladır olmuyodu, nerden çıktı başıma???

Ay inanmıyorum, gebe işe geldim yazmışım Tabii ki gene işe geldim demek istemiştim

Gecmis olsun canincim bel isi zordur ben daha once bel fitigi olmustum bilirim mutaa doktora git

Kizlar merhaba.bende gecen sene karatay yapmistim guzel sonuclar almistim.simdi dukani da arastiriyorum kitabini henuz almadim.ama karatayi hatmetmistim.dukanda yag yok ama karatayda yag var.tecrubeli arkadaslara sorum olacak.papadiyayi ozellikle dukanla kartayi karistirmak diye bisey olabilir mi.yagsiz et yemek zor biraz.
Lacey ablam da burda onla 4-5 sene once guzel kilolar vermistik.yine veririz insallah

sersum kilolarimiz ayni sayilir birbirimizi takibe ne dersn.. belki isi daha siki tutariz :)) 79.6 olmusum ben:))
tabii olur canım..ama benim çizelgeme göre yaklaşık 1 kg fazlam var..tatil vukuatısen benden 400 gr daha iyi durumdasın.. birbirimizi uyararak ve takip ederek daha çabuk sonuca ulaşabiliriz bence de..
senin çizelgen niye yok :44: yapamıyorsan ben sana yaparım istersen..boy,baş.kg, hedef kg ni yaz yapalım canım

geçmiş olsun canım:26:..bel çok kötüdür benden iyi kimse bilemez..bu aralar dikkat et zorlama kendini..

iyilik canım ya ne olsun uğraşıyoz işte iş güç....

İşlerin yoğun sanırım esasım kolay gelsin
Tatile kadar iyice dikkat et canım az kalmış.. yoruldun ve çok çalıştın doyasıya dinlen iyi tatiller şimdiden

evet dikkat ediyorum elimden geldiğince arada kaçırdığımda oluyo fakat asla yılmak yok pes etmiyorum azda olsa kiloların gittiğini görmek güzel .bu aralar yoğunum fazla giremiyorum siteye.inşallah güzel bi tatil olur...

geçmiş olsun canım benim belimde arada tutulur ancak iğnelerle düzelir.aman dikkat et inşallah önemli bişey yoktur...

Arkadasım gecmis olsun..hemen git doktora ihmal etme sakın.. Bel fıtığından ameliyat oldum ben .. Ne sikntili olduğunu çok iyi bilirim..Geçmiş olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…