Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Hayirli olsun, cocugunuzu icinize sinen bir okula gonderiyor olmaniz buyuk mutluluk. Umarim oda okula hemencecik uyum saglar. Sevgiler...

gözünaydın canım:KK16::KK16:

İstediğin yer olduğu için ben de sevindim Filizcim hayırlısı olsun inş.

gözünüz aydın canım inşallah hayırlısı olur hepiniz için...

valla öyle canım yap yap bitmiyo işler....:KK37:

gözünüz aydın!:KK16:hayırlı olsun...
teşekkür ederim kızlar .Allah hepimizin çocuklarına hayırlı okullar hayırlı işler hayırlı eşler nasip etsin iyi insanlarla karşılaştırsın ..hakkımızda hayırlısı neyse öyle olsun....

Papişşiiiimmm tamir ettir o arada da dışarıda yürü olmaz mı canımcım ya da leslie yap:KK16::KK16: Senin çocuk kaç yaşındaydı papişim? Ondan dolayı mı dışarda yürümüyosun?

ıyınıyetlım hemen tamır ettırmem lazım cunkı dısarda yurumem zor, kızım 2 yasında onunla tempolu yuruyemem.:44:

nazfılız hayırlı olsun canım:KK16:

leylakım cok zor ya ya tamır ettırırım yada yenısını alırım onsuz olmaz artık:))

leylakım cok zor ya ya tamır ettırırım yada yenısını alırım onsuz olmaz artık:))

ben de onsuz yapamam artık valla papadiyam:KK9::KK9:

leylakım nabıyon be yaw:)) bır demlık cay demledım seksenlerı ızlıyorum:))

iyiyim be yaw,sen nabıyon be yaw:KK1::KK1:
ben de izliyorum ama ben orda ergun a hastayım.çok gülüyorum ona.süper rol yapıyo adam yaw
:KK9::KK9:

öğlen: 2 yaprak sarması
2 nescafe

akşam:
2 kepçe işkembe çorbası
2 kepçe semizotu yemeği
biraz haşlanmış tavuk
1 kase yoğurt

benorta okul öğretmeniyim okuldaki çocukları gördükçe benimkilerin ergenliğinden bende korkuyorum heleki kızım şimdiden beter böcek
valla korkacak kadar var canım..Allah hepimize yardım etsin.:26::26:
kosubandım bozuldu:KK14::KK14::KK14::KK14:ben sımdı napıcam yaaa:KK14::KK14::KK14::KK14:
:26::26::18::18:üzüldüm papişim..tamir ettirirsin sen beyaa:KK9::KK9:
Bende yaziyi okurken coluk cocuk yok heralde 4 de film izlemeler, 11 de kalkmalar ohhh kucuk bebegin olsunda gor diye geciriyordum icimden ( uykusuz anne kiskancligi mazur gor :))) yazinin devaminda anladim ki ben senden cok daha iyi durumdaymisim zira bebisim 6 aylik daha...
Allah yardimcisi olsun butun ergen ebeveynlerinin bu gecici donemde bol bol sabir diliyorum...
:KK9::KK9:yaaa cicim sonunu okuyunca şükretmişsin haline :KK9::KK9: Allah bağışlasın, bebişinin en tatlı zamanları kucağına aldın mı o tatlı agucukları duydun mu unutursun uykusuzluğunu..vallahi inan en güzel zamanları okula kadar..okul başladımı bitti demektir:18::18:
iyi dileklerin için sağol :KK16::KK16:

kızlar bugün çok sevindim oğlumun yedek sırası geldi ve buradaki okula kayıt yaptırdık inşallah hayırlısı olur ....
:KK9::KK9::KK9:tebrik ederim canım..hayırlı olsun ..:nazar::nazar:
leylakım nabıyon be yaw:)) bır demlık cay demledım seksenlerı ızlıyorum:))

benden de aynı be yaww :KK9::KK9:

okul alışverişi tamam..:KK76::KK76:

2. öğünüm :KK56::KK56:

1.5 lahmacun
3 çiğ köfte
ayran
1/4 şeftali
1/4 armut
:KK56::KK56:

kosubandım bozuldu:KK14::KK14::KK14::KK14:ben sımdı napıcam yaaa:KK14::KK14::KK14::KK14:
:KK53::KK53::KK53::KK53: nıye bozuldu sekerım ya

evet arkadaşlar okuldan geldim geleli dolma yaptım buzluğa biber dolmalık. sivri biber kavrulmuş. börülce az pişmiş. közde patlıcan biber koydum. kızı yıkayıp uyuttum . dahada çamaşır katlayacağım allahım ev işi ne kadar nankör
evet çokk nankörrrrrr:KK50:

Seminer dönemimiz başladı.. Bu yıl bayağı karışıklık olacak:KK4:

Amiboid ben de sabahları zorlanıyorum henüz alışamadık:KK53:

Sabah 50 dakika bahçe işleri:KK51:

Kahvaltım:KK56::KK56::KK56::KK56:

2 haşlanmış yumurta
domates bahçe biberim yeşil + kırmızı
çay
fındık
peynir
az ekmek

2. öğünüm
Burada festival var öğleyin herkes yemeğini yedi ben yemedim. Saat 2 gibi dolaşmaya çıktık çocuklar ben oğlumun bakıcısı saat 3:30 gibi standları dolaşırken onlara dondurma aldım kendim baktım:KK1::KK1: kendimle gurur duydum.. Standlarda gözlemeler pastalar vb herşey vardı yemedim:KK76::KK76:
ama eve gelince yemeklerden abartılı miktarda yedim:KK53::KK53:
Bir dolu tabak nohut yemeği
Bir dolu tabak yaprak sarması
Biraz kendi mayaladığım yoğurt
semizotu salatası
şimdi de :nazar::nazar::nazar: kahvemi içtim..
Sizlere de afiyet olsunnnn:KK34:
affferım sana canımmm

1 saatı gecer yurudum

bende 2 gundur sıfır kacamak ve yuruyusle devam edıyorum eski pepepti döndu kaçılın artık yoldann:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

sabah kahvaltımı yapıp semınere orda su su su içtimm :KK9::KK9::KK9::KK9:

yenı anasınıfcım geldı goreve baslama yazısı evrakları tamamla:KK37::KK37::KK37::KK37: yoruldum ve bulundugum ortamda kekler krakerler meyve suları ben sadece 1 kucuk avuc kuru uzum yedım en masumu buydu

kızımı 3 yas gurubu kerese verdım:KK55::KK55::KK55: ınsallh ıyı olacak

sonra pazara

domates -seftalı-fasuly eladım kış için

seftalı kompos yapcam kıızm cok sevıyor

fasulyeyıye buzluga koycam ( her sene fasulyeyı dograr tencereye koyup yag ve su ekleyıp rengı degısene kadarda haslardım- bu sene tencereye koydum bol bol domates rendeledım yag koyup hasladım sanırım daha lezzetlı olacak su koymadım hiç ,buzlugum iyi tutuyor fasulyeyı sevıyourz duyuyorum bazıları fasulyeyı hıc sevmıyormus buzzlukta ) sogusun sabahta erken kalkıp posetlıycem ınsalalh .

okul acılıyor ve ben hep eylulde yapıyorum buzluguma yorucu oluyor haftaya okul baslıycak zaten.

okulumun coook işi var . pencerelerım degısıyor pimapen olacaklar sınıf tabanım lamınant yapıacak ve sanırım hepsı haftasonuna kaldı . koca yaz tatılı bıtıtı okul acılırken yapılacak. kaymakamlık ıhaleyı ancak yapmıs lafa bak ya bu devlet nıye böle işler yaa

iyiniyetlim okullar cookkkk karısacak su an zaten berbatttt

ben bır sınıf öğretmenıyım . okul acılır öğrenci motıvedır öğretmen motıvedır veli motivedir . ama 1 dönem koca bırıncı dönem 1. s ınıfa sadec 10 a kadar say a e öğret denıyor

ıkıncı dönem okuma yazma olcakmış şaka gıbı

ıkıncı dönem hava ısınır kış bıter cocuklar kıısn cıkmayınca dısarı hevesı hem velıde hem cocuklta park bahce sevdası baslar bag bahce ıslerı tarla ıslerı ayrı zaten anadoluda gelde 2 donem cocugu okut

tut kı okuttu ne zamn pekıscekkı yazın unutmasın. eskı sısıtemde bıle bazı cocuklar yazın okumayı unuturdu

çok sınırlıyım cookkkEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

amma cok yazmıısm yaa

ama aksam yemegımı yazmamısım

pazardann gelınce cook acıkmıstımm gun boyu 1 avuc kuru uzum dısında bısı yememıstım

seftalı- hırtlak-muz-badem-yogurt-domates yedım sonra 1 saatı gecer yurudumm

affferım sana canımmm

1 saatı gecer yurudum

bende 2 gundur sıfır kacamak ve yuruyusle devam edıyorum eski pepepti döndu kaçılın artık yoldann:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

yenı anasınıfcım geldı goreve baslama yazısı evrakları tamamla:KK37::KK37::KK37::KK37: yoruldum ve bulundugum ortamda kekler krakerler meyve suları ben sadece 1 kucuk avuc kuru uzum yedım en masumu buydu

sonra pazara

fasulyeyıye buzluga koycam ( her sene fasulyeyı dograr tencereye koyup yag ve su ekleyıp rengı degısene kadarda haslardım- bu sene tencereye koydum bol bol domates rendeledım yag koyup hasladım sanırım daha lezzetlı olacak su koymadım hiç ,buzlugum iyi tutuyor fasulyeyı sevıyourz duyuyorum bazıları fasulyeyı hıc sevmıyormus buzzlukta ) sogusun sabahta erken kalkıp posetlıycem ınsalalh .

okul acılıyor ve ben hep eylulde yapıyorum buzluguma yorucu oluyor haftaya okul baslıycak zaten.

okulumun coook işi var . pencerelerım degısıyor pimapen olacaklar sınıf tabanım lamınant yapıacak ve sanırım hepsı haftasonuna kaldı . koca yaz tatılı bıtıtı okul acılırken yapılacak. kaymakamlık ıhaleyı ancak yapmıs lafa bak ya bu devlet nıye böle işler yaa

ben bır sınıf öğretmenıyım . okul acılır öğrenci motıvedır öğretmen motıvedır veli motivedir . ama 1 dönem koca bırıncı dönem 1. s ınıfa sadec 10 a kadar say a e öğret denıyor

ıkıncı dönem hava ısınır kış bıter cocuklar kıısn cıkmayınca dısarı hevesı hem velıde hem cocuklta park bahce sevdası baslar bag bahce ıslerı tarla ıslerı ayrı zaten anadoluda gelde 2 donem cocugu okut

tut kı okuttu ne zamn pekıscekkı yazın unutmasın. eskı sısıtemde bıle bazı cocuklar yazın okumayı unuturdu

çok sınırlıyım cookkkEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

evet çok haklısın sistem berbat oldu kimse ne yapılacağını bilmiyor bir nesil heba edilecek daha ince kredili sistemde yapmışlardı aynı hatayı bu yıl çocukları okula bailayacakların aillerine allah kolaylık versin

affferım sana canımmm

1 saatı gecer yurudum

sonra pazara

evet çok haklısın sistem berbat oldu kimse ne yapılacağını bilmiyor bir nesil heba edilecek daha ince kredili sistemde yapmışlardı aynı hatayı bu yıl çocukları okula bailayacakların aillerine allah kolaylık versin

öğlen sucuklu kaşarlı pide yiyince dükkanı kapatmıştım ama olmadı akşam 1 tane dolma ile yoğurt yedim üstüne 30 dak yürüyüp 30 dak jimnastik yaptım yarın 87 yi görmezsem çatlayacam

bugünkü menüm
SABAH : 1 adet h. yumurta, 3-4 dilim peynir,5-6 adet y. zeytin, 4 adet ceviz, domates,salatalık, yeşil çay
ÖĞLE : 2 adet az yağlı poğaça (uzgunumrn0;;:::)
AKŞAM : 1 kase ev yapımı tarhana, 1 tabak kıymalı ıspanak, salata, 3 kaşık yoğurt
SPOR : 70 dk yürüyüş(poğaçalar erimiştir inşallah )
SU : 2 litreye yakın

kızlar bugün çok sevindim oğlumun yedek sırası geldi ve buradaki okula kayıt yaptırdık inşallah hayırlısı olur ....
hayırlı olsun canım, gözünüz aydın. içinize sinen bir okul olması çok iyi:KK19:

evet arkadaşlar okuldan geldim geleli dolma yaptım buzluğa biber dolmalık. sivri biber kavrulmuş. börülce az pişmiş. közde patlıcan biber koydum. kızı yıkayıp uyuttum . dahada çamaşır katlayacağım allahım ev işi ne kadar nankör
maşallah canım , okuldan sonra bana yorgunluk çöküyor alışamadım erken kalkmalara hala:KK1:

ıyınıyetlım hemen tamır ettırmem lazım cunkı dısarda yurumem zor, kızım 2 yasında onunla tempolu yuruyemem.:44:

nazfılız hayırlı olsun canım:KK16:

garanti süresi devam ediyormu canım,geçen sene benimki tam 3 kez tamir gördü baktılar olmuyor yeni yürüyüş bandı getirdiler. alışınca vazgeçilmez oluyor:KK19:

sonra pazara

karatay topiği hamarat hanımlar topiği gibi:KK3::KK3::KK3: pepeticiğim okulda yönetici misin okulun işleri ile yakından ilgileniyorsun:KK9:

lacey

garantısı doldu 8 sene oldu alalı ılk kez arıza yaptı yururken kendılıgınden duruyo error yazıyo ekrana.bır sure sonra tekrar baslıyorum 3,4dk sonra yıne aynısı oluyo senınde oylemı olmustu canım:44:

bu arada fark ettımkı ben gunde 5lt su ıcıyorum.sabah aldırdıgım 5lt su bu saatte bıtıyo bıtkı cayları normal caylar da harıc.cok mu ıcıyorum acep ama zorla ıcmıyorumkı sevıyorum su ıcmeyı:26:

X