Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlar bugün çok sevindim oğlumun yedek sırası geldi ve buradaki okula kayıt yaptırdık inşallah hayırlısı olur ....

tucecik çok geçmiş olsunn evet alınan ilaçlar metabolizma hızını düşürüyor heleki ağrı kesiciler kendine dikkat et güneşlen kış geliyor

teşekkür ederim canım. denize gittim 2 kez güneşlendim. burda güneşe devam daha kışa var. ama malesef 12 sinde ünv açılıyor tatil bitti artık

kızlar bugün çok sevindim oğlumun yedek sırası geldi ve buradaki okula kayıt yaptırdık inşallah hayırlısı olur ....

Hayirli olsun, cocugunuzu icinize sinen bir okula gonderiyor olmaniz buyuk mutluluk. Umarim oda okula hemencecik uyum saglar. Sevgiler...

evet arkadaşlar okuldan geldim geleli dolma yaptım buzluğa biber dolmalık. sivri biber kavrulmuş. börülce az pişmiş. közde patlıcan biber koydum. kızı yıkayıp uyuttum . dahada çamaşır katlayacağım allahım ev işi ne kadar nankör

Pindistancım sana da kolay gelsin.. Sınavın iyi geçmiştir inş. daha çok gel bekliyoruz şekeriiimmmm

Asyammm sağol canısııııı sağolsun eşim de yardımcı olur bana elinden geleni yapar Asyam
Çocuklarım henüz yapmaya çalıştığımın farkında mı bilmiyorum kızıma hep anlatıyorum ama bak bunla bahçeden sizin için yetiştiriyorum salçalar vb.. O da karataycı olsun istiyorum ıvır zıvır bişey almıyorum eve sağlıklı beslensinler diye uğraşıyorum
Annene kolay gelsin canım sizde ağız tadıyla yersiniz inş.

gözünüz aydın canım inşallah hayırlısı olur hepiniz için...

valla öyle canım yap yap bitmiyo işler....

kızlar nasılsınız.ben çok fazla giremiyorum arada okuyorum geçmişi.geçen hafta biraz saldım ama dünden itibaren tekrar kendime geldim .2 öğün yapıyorum ve suyu çok içiyorum.daha dikkat ediyorum çünkü 19 eylülde nasip olursa tatile gidecez. ozamana kadar 2 kilo daha veririm inşallah....

Seminer dönemimiz başladı.. Bu yıl bayağı karışıklık olacak

Amiboid ben de sabahları zorlanıyorum henüz alışamadık

Sabah 50 dakika bahçe işleri

Kahvaltım

2 haşlanmış yumurta
domates bahçe biberim yeşil + kırmızı
çay
fındık
peynir
az ekmek

2. öğünüm
Burada festival var öğleyin herkes yemeğini yedi ben yemedim. Saat 2 gibi dolaşmaya çıktık çocuklar ben oğlumun bakıcısı saat 3:30 gibi standları dolaşırken onlara dondurma aldım kendim baktım kendimle gurur duydum.. Standlarda gözlemeler pastalar vb herşey vardı yemedim
ama eve gelince yemeklerden abartılı miktarda yedim
Bir dolu tabak nohut yemeği
Bir dolu tabak yaprak sarması
Biraz kendi mayaladığım yoğurt
semizotu salatası
şimdi de kahvemi içtim..
Sizlere de afiyet olsunnnn

İşlerin yoğun sanırım esasım kolay gelsin
Tatile kadar iyice dikkat et canım az kalmış.. yoruldun ve çok çalıştın doyasıya dinlen iyi tatiller şimdiden

2.öğünüm de az önce bitti
-1 küçük tabak bulgur pilavı
-1 tane tavuk pirzola
-az yoğurt ve acı biber turşusu

birazdan da kahve içtim mi tamamdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…