Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

artık menülerimi yazayımm
SABAH : 2 adet ceviz büyüklüğünde yumurta (köy yumurtası ), 3 çatal b. peynir, 8-9 adet yeşil zeytin , bol domates, salatalık,yeşil çay
ÖĞLE : bulgur köfteli semiz otu yemeği, 4 çatal et döner, salata, 1 bardak ayran
AKŞAM : 4 kaşık çiğer sote, 1 bardak ayran , salata, 3 kaşık b. pilavı
SPOR : 45 dk h. tempo yürüyüş
su : 1.5 litre(su az oldu. öğleden sonra hastanedeydim wc gitmemek için içmedim

Sabah:07.00'de bitti
1 haş yumurta
keçi peyniri
domates
salatalık
maydanoz
nane
dereotu

14.00'de 400 ml sıcak süt

2. öğün:17.00'de
1 tabak bulgurlu semizotu yemeği
4 köfte
keten tohumlu salata
keçi peyniri
6 parça kuşbaşı et (atıştırdım)

kızlar bugün sabah bütünlemeye girdim sonra da evde yattım resmen

benimde şüpelerim olmuştu son zamanlarda ama artık hiç şüphem kalmadı yaşasın karatay

umarım sınavını geçersin

slm guzeller..
2 gun misafirim vardi karatay yalan oldu.. neyse bugun devamdayim yine ve hic kacamak yapmadim 1 saat yurudum
sabah 11.30 da bitti klasik karatay kahvaltim
aksam ogunum17.00 de bitti
kiymali yumurtali ispanak
yogurt
badem,ceviZ,kohlrabi

................................................................

Son düzenleme:
.................................................................

Son düzenleme:
akşam:
3 kepçe işkembe çorbası
2 kepçe barbunya yemeği
3 kaşık makarna
salata
10-15tane çekirdek çitledim

kaçırdımmı gene yaa

öğlen yemedim bugün iki öğün yaptım..,

Gunaydın Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum ...... 1.ogun: Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (13 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao .......2. Öğün domates yemegı-koz bıber domates-patlıcan,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:1 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ramazan harıcı tabıkı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

Aksam yemegim(3.ogun)

Kiymali taze fasulye,yogurt

1 saat yuruyus yaptim

Son düzenleme:
Günaydın hepinize

Sabah kahvaltım

Peynirli omlet,közlenmiş kırmızı biber ve patlıcan,domates,salatalık,peynir,zeytin,fındık,1 lokma tereyağlı ekmek

Canım sınavın iyi geçmiştir inşallah,okulların açılmasına da az kaldı

günaydın...
sabah:1 armut,karatay kahvaltısı
öğlen:ıspanak,yoğurt
akşam:şimdilik belli değil....
sevgiler....

herkese günaydın
sabah kan werceğimi unutup kahwaltı yaptım yarına kaldı kan werme işim.
2 yumurta
çok az peynir
7-8 ceviz
1 günkurusu
birazdan da süt içicem

kızlar herkese günaydın,
ben yaklasık 26 gündür karatay yapıyorum ve her gün düzenli en az 1 saat yuruyorum.60 kilo ile başladım(boyum 1.70) ilk iki hafta 2 kilo verdim ancak son 2 haftadır 58e sabitlendim ve ciddi anlamda diyetime bağlıyım moralim bozuluyor veremedikçe çünkü o kadar spor ve diyet ister istemez insanı etkiliyor bir de kilo veremedğimi gördükçe moralim bozuluyor artık her sabah tartılırken kilo vermediiğime emin gibiyim..son iki haftadır cok stresliyim bütünleme sınavlarım yuzunden hukuk okuyorum onunda stres yukunden olabilir mi diye düşünmüyor değilim.doğru düzgün uyuyamadımda 1 hafta düzenim bozuldu.sizin de başınıza geldi mi karatay spor ve kilo verememe durumu?cunku ben normalde kolay kilo veririm ilk defa bu kadar zorlandım...

merhaba canim duzensiz uyku ve stres leptin salgimizi azaltiyor ve zayiflayamiyoruz kendini rahatlatan seyler yapmayi dene

gunaydin kizlar bu gun cok yorgunum pek spor yapaadigimi dusunup dun sporun dibine vurdum abarttim bu gun her yerimgriyor. Bende hukukcu gibi kolay kilo verirdim ama bu hafta kacamakta yapamama ragmen pek veremiyorum hele dunku aksiyon ve beslenme planina gore bu gun icin en az 300 gr fark bekliyordum ancak 100 gr verebilmisim olsun tahlillerim temiz psikolojik olarak rahatim varsin bu haftadaa yerinde saysin sunun surasinda 82 ye ne kaldi

ben artık karataya bağışıklık mı geliştirdim diye düşünüyorum.yani böyle bir şey de mümkün olabilir mi acaba ama karatay diyeti nedense en kafama yatan diyet şimdiye kadar karbonhidratları kesmek ne kadar zor olsa da...ekmekçil değilim de tatlıya çok zaafım var ne yazık ki.yemeyince tatlıları mutsuz oluyorum acaba kendimizi diyet yapacam diye fazla mutsuz ediyoruz da ondan mı zor veriliyor bu kilolar:26:

Canim hic moralini bozma bende basladigimda ilk 3 gun 2 kilo verdim sonrada 62 de tikandim 2 hafta falan cok sinir oluyodum ama vucuduma savas actim ve sen direniyorsan bende direnirim dedim :)) sonra arkasi corap sokugu gibi geldi valla. Bu sabah tartida 57,9 u gordum.... Yuppyy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…