Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Sabah kahvaltım

2 yumurtadan peynirli omlet,1 közlenmiş kırmızı biber,yeşillik,domates,salatalık,peynir,zeytin,kızımdan kalan çeyrek krep,fındık

Öğle yemeğim

2 kıymalı biber dolma,domates biber soslu 2 köfte,yeşillik,yoğurt

Canım hayırlı olsun yeni yılınız inşallah,şu ağlayan kekten bende çocuklara yapsam,nasıl yapılıyor

Selam canım,yeni fark ettim,sen tickerındaki BMI ye göre çok zayıflık sınırının da altındasın,ya da bir yanlışlık var çizelgende

selam canım alttaki rakamlar doğru ama üste dikkat etmemiştim neyi yanlış yaptımki acaba
çizelge nasıl yapılır konusu var oraya bakıp yapmıştım :44:

evet bende düzeni seviyorum okulda ya acıkırsam diye düşünüyordum fındığımla gittim ama hiçbirşey olmadı inşallah öğrenciler başlayıncada öğlene kadar sabrederim ara öğün yapmak istemiyorum

Canım hayırlı olsun yeni yılınız inşallah,şu ağlayan kekten bende çocuklara yapsam,nasıl yapılıyor
çok kolay

4 yumurta
3fıncan seker çırpıyorsun
2 yemek kasıgı sut ekle cırp
3fıncan un
3çorba kasıgı kakoo
kabartma tozu vanılya

kalıbı yagla dök 175 derecede pısır( benım guzel kabarıyor ama sonra sönuyor neden bılmıyrorum)

kek fırından cıkınca sıcakken 2 su bardagı sutu gezdırerrek dök

ustune 1 su bardagı sutle krem santı hazırla sur

ayrı bır yerdede cıkolatalı sos hazırla(ben hazır ulkerın falan olan soslarını kullanıyorum)
ister tepsıde ıster tabaga kekı koyunca usstune dok aglayan kıısm çikolatalı soso kısmı oluyor

sabah 2 yumuta ve kuruyemııs eksık etmezsen acıkmazsın garantı canım
Altis AB100 AB Roller Mekik Aleti AKM GittiGidiyor'da 61843462

bundan aldık canım,ama kipadan aldık biz.fiyatı da 34 ya da 39 tl idi(tam hatırlayamadım şimdi)bu sitede daha pahalı ama....

gule gule göbek erıt sekerım ınsallh hıc kalmz göbecıgın

propıcılm nırdeee yaaa basına bısı mı geldı endıselendımmm:26::26::26::26::26: duyan bılenınız varmı
iyiniyetlim kışlıklara gömuldu ya kız bak gelırsende gecırırırm kıısı ha haberın olsunn:86::86::86::86::86:

Tamam canım kaydediyorum hemen teşekkürler,kalıp yuvarlak ya da dikdörtgen fark eder mi?

Son düzenleme:
bugün yeni okulumdaydım ööfff servisle okula gitmeyeli 3 sene olmuştu hiçç özlememişim servis olayını bunu anladım ......

gelelim karataya uzun zamandır menü bildiriminde bulunamıyorum ama buradan uzaklaşmış değilim okulların başlaması demek düzenli hayata dönüş demek inşallah kilo vermeye devam ederim bugün herkes okulda kahvaltı yaptı imram edilenlerden hiçççççç yemedim aferin bana:)

hemen menü bildiriminde bulunayım yemeklerim bi yandan pişerken geçmişi okuyayım daha pazara gideceğim

sabah: 07.30
yumurta
biraz peynir
domates
maydanoz
3-5 zeytin

okuldan gelince:14.30
kefir (1 çay bardağı)
1 kase yoğurt
10 kadar badem

akşam: henüz yemedim planladığım
patlıcan yemeği
yoğurt
tarhana çorbası

hepinizi öpüyorum

inşallah pepetim inşallahficans sormuş ama ben de faydalandım kek tarifindenhemen kaydettim

2 öğünümü de yedim az önce

-1 tabak kıymalı nohut
-1 tabak sebzeli bulgur pilavı
-1 bardak ayran
-acı biber turşusu
-yarım dilim şambali

ve tabiki bunların sonucunda patlamak üzereyimkarnım acayip şişti

bu günkü yediklerim
sabah:
1 haşlanmış yumurta yarım domates 8 zeytin 1 peynir ceviz
öğlen:
1 kase yoğurt 1 tabak patlıcan yemeği
kahve ( özlem kartal kulakların çınlasın nerdesinnnnn)
akşam:
etli kereviz yemeği salata 2 kaşık bulgur pilavı az yoğurt

bu arada bu gün tahlil sonuçlarımı aldım süper hormonlar kan harika şeker yok iyi kollesterol yüksek kötü kollesterol düşük karatay diyetini karalayanların kulakları çınlasın karaciğer değerlerim biile hiç olmadığı kadar iyi idi:)

tüm öğretmen arkadaşların yeni öğretim yılını kutlarım..
bugün 2.öğünüm

kısır ve ev yufkasından peynirli börek
çay çay..

bugün 2.öğünüm

çay çay..

Kendi adıma teşekkür ediyorum
Tün meslektaşlarıma mutlu ve huzurlu bir eğitim yılı olsun

1.öğün: 08:30
1 bardak ceviz+badem
1 domates
8 zeytin
2 kk yumurta
peynir
4 gün kurusu

2.öğün: 18:30

1 tabak yeşil fasulye
1 kase yoğurt
10 adet badem
1 bayram çikolatası:26:

su:2.5 lt
spor : 20 dk yürüyüş

sevgili öğretmenim içimi gerçekten rahatlattın. sonuçların süper çıkması çok güzel. YAŞASIN KARATAY

bugün 2.öğünüm

çay çay..

kendi adıma çok teşekkür ederim sersumcuğumm
Kendi adıma teşekkür ediyorum
Tün meslektaşlarıma mutlu ve huzurlu bir eğitim yılı olsun

seninde ekmekciğimm

cok sevindim cnm ya bende yarın vercem nöbete giderken normalde normal di kilo veremiyodum ama yarın endokrine gidince hocaya söylücem ne var ne yok baksın insülüne de baktırcam herşeye baktırcam karatay gercekten sağlıklı bir diyet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…