Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

o zaman yeniden hoşgeldin canım.geçmiş olsun bu arada

Aleyküm selam Tuğcecim
Geçmiş olsun bol bol kilo vermedim ama almadım da
Sen görüşmeyeli bol bol kilo verdin mi peki ?

teşekkür ederim vallahi 2 kilo verdim o da zar zor malum günde 2 iğne vuruldum 1000 mg lıklardan sinüzit olmuşum hata son safhasına gelmişim artık spor yapamadım hiç. sürekli uyuyordum her gün

hoşgeldin ve geçmiş olsun canım

bugün saat 4 te yine uyandım :44::44:
biraz film seyrettim sonra 6 gibi sızmışım..kalktığımda saat 11 olmuştu
menümü yazıp kaçiimm..kızımın okul alışverişini yapıcaz..o çarşıya inmek istemiyor..
sanırım kendince tepki veriyor:26::26:..çözemedik:44::44:..ama ısrar etmiyoruz..napalım..kıyafetleri olmazsa değiştiririz

işte böyle canlarım ergenlerle uğraşmak ne zormuş..çocukları küçük olan arkadaşlarım kıymetini bilin bu zamanların..
doyasıya öpün koklayın..gelecekte işiniz çok zorr

sabah
kıymalı omlet
zeytin peynir
domates
çay çay
hala kuruyemişim yok bugün alıcam..

öpüyorum sizi..

slm kızlar bayanhukukçuya akıl verirken ben kazana düştüm öğlen yoldan çıktım bayadır iyi kaçamak yapmıyordum bu perşembe bizim kızlarla kaçamak yapacaktım ama kısmet bu güne eşimle yapmakmış gelelim yediğime.
sabah: saat 7 de
1 haşlanmış yumurta
1 domates
1 peynir
8 zeytin ceviz

ara: çay

öğlen: saat:13.00
1 kase ezogelin çorba
salata
ayran
veeee sucuklu kaşarlı pide evet çanta geliyorrrr

dükkanı kapattım sadece çay kahve ve yatmadan öncede bol spor yapacam (sporun bolu nasıl oluyorsa artık)

benorta okul öğretmeniyim okuldaki çocukları gördükçe benimkilerin ergenliğinden bende korkuyorum heleki kızım şimdiden beter böcek

selam karatay fısyıkları
sanıyorum 2,5 hafta oldu ben başlayalı
ekmek yememeye dikkat ediyorum ama kurubaklagilleri neredeyse her gün tüketiyorum:)
Şu sıralar tek kusurum türk kahvesinin yanında tükettiğim o 1 bayram çukulatası, bugünki kahvemi kakao eşliğinde kurukayısı ile içiyorum
hızlı bir kilo kaybı söz konsu değil fakat ibre aşağı yönlü
bu hafta yürüyüşlere de başladım
iyiyim mutluyum böyle kilo versme yavaç da olsa umrumda değil çünkü tokum neredeyse canımın istediği herşeyi de yiyorum:)

benorta okul öğretmeniyim okuldaki çocukları gördükçe benimkilerin ergenliğinden bende korkuyorum heleki kızım şimdiden beter böcek

tucecik çok geçmiş olsunn evet alınan ilaçlar metabolizma hızını düşürüyor heleki ağrı kesiciler kendine dikkat et güneşlen kış geliyor

Bende yaziyi okurken coluk cocuk yok heralde 4 de film izlemeler, 11 de kalkmalar ohhh kucuk bebegin olsunda gor diye geciriyordum icimden ( uykusuz anne kiskancligi mazur gor :))) yazinin devaminda anladim ki ben senden cok daha iyi durumdaymisim zira bebisim 6 aylik daha...
Allah yardimcisi olsun butun ergen ebeveynlerinin bu gecici donemde bol bol sabir diliyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…