Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Sabah (12:30) : 4 yeşil zeytin + 4 siyah zeytin + 1 dilim beynir + 2 yumurta + yarım domates + 1 salatalık + 15 fındık + 1 bardak humana

Akşam (18:00 - 19:00) : 1 parça tavuk + 1 kase mercimek çorbası + bol sirkeli keten tohumlu salata

Ara (22:00 - 24:00) : 2 kaşık yoğurt + 1 kaşık keten tohumu + 1 avuç üzüm
bol bol limonlu ıhlamur, çok üzütmüşüm..

Merhaba dünden bu yana sorucam unutuyorum
Humana nedir acaba? :44:

omega 3 hapı almaya karar verdim...amway in ürünleri varya kızlar pekçoğunuz biliyordur işte amwayin omega3 hapı var 90 adet içinde fiyatı 75tl..nasıl kullanan var mı?

buarada adet oldum oyüzden tartılasım yok...

merhaba kızlar nasılsınız...herhalde benim dışımda bugün çalışan yoktur.çok sinir bozucu bişey .sinirden çaatlıyorum.sabah gelirken yollar okadar boştuki tabi herkes tatil (ben hariç).sabah beri oturuyorum ne gelen var ne telefon .üstelik büroda yalnızım.sinirden kendimi yemeye verdim sabah kahvaltı yapmadım börek aldım,öğlen malesef ekmek arası köfte yedim 1 bardak ayranla, deminden beri çay içiyorum bide 1 avuçtan fazla fıstık yedim ve yemeye devam ediyorum biri beni durdursun...neyse 4 olmuş bari saat.bari suyu çok içeyimde azcık işe yarasın...görüşürüz kızlar

altını üstüne getirdim valla kaçamak yaptıkça yürüdüm ama +3 kilo ile döndüm neyseki 2 günde verdim +600gramdayım(48,7):KK52::KK52::KK52:
gelsin tatlılar gitsin tuzlular olmuş menü:KK1::KK1:
hadi canım iyileş artık çok özlüyoruz seni:KK19:
mesajı bekliyorum canımcım

Ben sana demiştim canım onlar ödemdir diye,bak hemencecik gidivermiş

iyiniyetli de gelmiş yahuuuu:21::21::21:
hosgelmişsin bidenem....nası gecti dugun...

napıyon ficansım...seninde gunulerin guzel gecsin cıtırım..:KK16::KK16:

pampişim sen napıon bakalım..keyifler yerindemi..bantla haşır neşirsin gene galiba..maşşallah..:nazar:

iyiyim be ya..sen nabıon be ya..hastamı oldun kızss seennn:18::18:

saolasın canım hosşbuldum..daha iyiyim..agrıların şiddeti aynı ama sıklığı azaldı cok sukur...sen napıon..kuruyemişle aran nası..:KK52::KK52:

"
maşşallah diorum sana ozaman...bide kabız olmasan daha cok werirsin aslında ama takma kafana boşver,sonucta kilo weriyosun..bide corekotunu denermisin canım ya..sabahleyin kahvaltınla beraber bi tatlı kasıgı corekotunu yogurda karıstırıp ye bakalım bi..ama iyice ciğnemen lazım ok..hem antioksidan olur..

ne demek canımcım...rica ederim...inşallah bende gezerim bi gun dicem ama fazla ütopik oldu biras..:KK9::KK9:
öpuyorum seni cıtırım..:KK54::KK54:

ben de iyiyim canımcım saolasın..yumurtayla barışmana sewindim bebeaamm..öğle menunde gayet uygun bence..sonucta yogurtla meyvelerin gi sini dusurmussun..
sen naaptın kosu bandını aldınmı buarada...
bide azar azar yurumek daha iyi ya..1 saatten fazla yuruyunce cok geliyo ve ertesi gun yurumeye useniyo insan..:KK9::KK9:
bu arada kahve makinası ben felix kullanıyorum,25 liraya aldıydım,kahvesi cok guzel oluyo,simbo da guzel ama,cok para verip almaya hiç gerek yok bence..ama yıkadıktan sonra kurulamayı unutma..

İyiyim canım,sen de daha iyisindir inşallah ağrıların biraz daha azalmıştır,yürüyüşlere de başlamışsın ne güzel,ramazan bitince başlayacaktım hala başlayamadım,biraz motivasyonum düştü,niye bilmiyorum,ama yürüyüşsüz de olmaz,inşallah başlayabilirim

arkadaşlar bugun omega 3 hapından alıcam ama hangi markayı kullanıyorsunuz bende ondan almak istiyorum yardımcı olurmusunuz

Ben de marincap special kullanıyorum,günde 2 adet alıyorum

çok guzel bır bılgı bayıldım . ama eşimin annemın babamın beyaz ekemk yedıgını dusununce uzuluyorum onlar da zehır yıyorlar ve karataya ınanmıyorlar dıye

Ben de anlatamıyorum bizimkilere Karatayı,çok üzülüyorum ,üstelik babamın şekeri yüksek,ikisi de kilolular,daha da beni vazgeçirmeye çalışıyorlar

Asyam bide yemek yapıciimmm:KK34: biber dolması yapayım bahçemden topladığım biberlerden ne yemek yapacağımı şaştım yine:KK60:
Sağol canııımmm gel sen de ye bizimle:KK34:

Canım kolay gelsin,ne güzel şeyler yapıyorsun ellerine sağlık,bitirince güzel bir dinlen

bugun cnm tatlı istiyor ya 1 şeftali we 1 küçük salkım üzüm yedim ara olarak fazla mı oldu acaba :S

Canım meyveyi ara öğün olarak tüketmiyoruz,sabah kahvaltınla birlikte bütün olarak yiyebilirsin

Son düzenleme:
ne demek çok soruyorum sordukça öğrenirsin hem bize hatta diğer arkadaşlara da hatırlatma oluyor:KK34:
soğuk sıkımlar yüksek fiyatlı evet ama sızma zeytinyağı alsan da olur. hocamızda sızmaya ok diyor, hem taş devri kitabında da sızma zeytinyağı olur diyor.
riviera alma ama sakın:KK20: riviera da makinede işlem yapıyorlarmış o zamanda zeytinyağının yararı kalmıyor:KK20:
tuz olarak da deniz tuzu diyenleri de alabilirsin. hani şu turşu yapımında kullanılan büyük tuzlar var ya onlardan bahsediyorum:KK34:
Canim çok sekersin ilgine teşekkür ederim...kolay kolay gitsin kiloların

Asyam bide yemek yapıciimmm:KK34: biber dolması yapayım bahçemden topladığım biberlerden ne yemek yapacağımı şaştım yine:KK60:
Sağol canııımmm gel sen de ye bizimle:KK34:
ohh afiyet olsun canım:KK16: leptin olsun:KK1: keşke gelsem de birlikte yesek yemeklerimizi ben de yanına salatamızı hazırlardım:KK34:

Canim çok sekersin ilgine teşekkür ederim...kolay kolay gitsin kiloların
rica ederim burada kal zamanla güzel kilolar vereceksin:KK34:

Ben sana demiştim canım onlar ödemdir diye,bak hemencecik gidivermiş
evet canım gitti sayılır aman zaten giderler ne de olsa karatay yaşam biçimimiz olacak artık dimi:KK34:
desteğin için sağol ficansım:KK19:
sen de başla artık yürüyüşlere kızını da al yanına tatlı tatlı yürüyün hatta :KK52: :KK52:
inş ailende anlar karatayın güzelliklerini tez zamanda:KK16: sen vazgeçme, uyma onlara :KK34:

anne sütünü artırmak için kullanılıyor, emzirdiğim için günde 1-2 defa içiyorum..

aklımda olsun anne olduğum zaman lazım olur teşekkürler canım :KK16:

merhaba kızlar nasılsınız...herhalde benim dışımda bugün çalışan yoktur.çok sinir bozucu bişey .sinirden çaatlıyorum.sabah gelirken yollar okadar boştuki tabi herkes tatil (ben hariç).sabah beri oturuyorum ne gelen var ne telefon .üstelik büroda yalnızım.sinirden kendimi yemeye verdim sabah kahvaltı yapmadım börek aldım,öğlen malesef ekmek arası köfte yedim 1 bardak ayranla, deminden beri çay içiyorum bide 1 avuçtan fazla fıstık yedim ve yemeye devam ediyorum biri beni durdursun...neyse 4 olmuş bari saat.bari suyu çok içeyimde azcık işe yarasın...görüşürüz kızlar

merak etme canım yalnız değilsin bende çalışıyorum bugün bu kadar kendini harap etme bak yemeye
vermişsin kendini zararı sana oluyor canım :KK50:

aklımda olsun anne olduğum zaman lazım olur teşekkürler canım :KK16:

merak etme canım yalnız değilsin bende çalışıyorum bugün bu kadar kendini harap etme bak yemeye
vermişsin kendini zararı sana oluyor canım :KK50:

haklısın canım .boş boş oturunca napcağımı şaşırdım.neyse telafi edecem şimdi su içiyorum bol bol.akşamada hafif bişeyler yerim.

arkadaşlar bugun omega 3 hapından alıcam ama hangi markayı kullanıyorsunuz bende ondan almak istiyorum yardımcı olurmusunuz
mari...cap 500 lük alabilirsin canım..onun da fiyatı uygun..:KK34::KK34:
Allh razı olsun bu kocıslerden ya valla benımkıde öle gecen pazartesı ve bu gunlerde gnelde mıgrenım tutuyordu cok kotu ayaga bıle kalkamaıyordum eşim herseyımı yapıyordu sagolsunn:KK16::KK16:
evet canım Allah bin kere razı olsun:KK16::KK16:..bari maşallah diyelim de nazar deymesin canımcım:KK9::KK9:.:nazar::nazar::nazar:.Allah herkese nasip etsin..
Günaydın kızlar:KK52::KK52::KK52:
Zafer bayramımız kutlu olsun:KK16: Atamızın ve şehitlerimizin ruhları şad olsun:KK16:

oda birşey mi kokoreçi yedikten 5 dk sonra bir dürümcünün önünden geçiyorduk, dursak oradan da bir dürüm yerdim:KK1:
arkadaşım vardı yanımda sordu: doydun mu, dürüm alalım mı üzerine diye yok dedim size ayıp olmasın yazarken diye:KK1:
yer var hala midede yerim demedim:KK1:
hızlı yiyorum o zamanda çok yiyorum, yavaş yersen gerçekten doyuyorsun ve az yiyorsun:KK34:
canavar çıtırımız bizim...:nazar::KK53::KK53::KK53: şaka yaptım haaa :KK34::KK34::KK19:

ah kıyamam yaa.:26::26::26::KK19: neyse az kalmış canım benim..:KK34:

kısslar çok komik bişey oldu..
geçen hafta yan apartmandaki eşimin arkadaşlarıyla karşılaşmıştık onlar mangal yapıyordu..biz de sonra beraber yaparız 29-30 ağustos gibi demiştik..ama bu saat oldu aramamışlardı :26::26:
biz de unuttular zannettik 1 saat önce 2. öğünümüzü bi güzel yedik:KK56::KK56:
güzel bi güveç yapmıştım..yanında da cacık..:KK56::KK56:
15 dk önce aradılar mangal yapıyor muyuz diye:KK37::KK37:
mecburen yaparız dedik :KK37::KK37::KK35::KK35::KK35:
offf 1 saat sonra buluşucaz eh mangalın yanması falan yaklaşık 2 saat sonra bidaha yemek yiycez :KK36::KK36::KK36::KK36:
insan bu saate kadar bekler mi yavvv:KK37::KK37:
işte böyle :KK60::KK60::KK60:

yarın tartılıp sonucu göreceğiz diye güya bu gün 2 öğün yapacaktım ama öğlen tarhana çorbası ve elma yiyince şimdi midem kazındı cevizle ayranı götürdüm:KK43:

ohh afiyet olsun canım:KK16: leptin olsun:KK1: keşke gelsem de birlikte yesek yemeklerimizi ben de yanına salatamızı hazırlardım:KK34:

rica ederim burada kal zamanla güzel kilolar vereceksin:KK34:

evet canım gitti sayılır aman zaten giderler ne de olsa karatay yaşam biçimimiz olacak artık dimi:KK34:
desteğin için sağol ficansım:KK19:
sen de başla artık yürüyüşlere kızını da al yanına tatlı tatlı yürüyün hatta :KK52: :KK52:
inş ailende anlar karatayın güzelliklerini tez zamanda:KK16: sen vazgeçme, uyma onlara :KK34:

Sagol canim destegin icin,karatayi birakip zararli seyleri vucuduma sokmak istemem,insallah birakmayacagim da ,bir de su yuruyuslere baslasam,canim sen ne icin kan verdin,rutin kontroller icin mi,onemli birsey degildir insallah

kısslar çok komik bişey oldu..
geçen hafta yan apartmandaki eşimin arkadaşlarıyla karşılaşmıştık onlar mangal yapıyordu..biz de sonra beraber yaparız 29-30 ağustos gibi demiştik..ama bu saat oldu aramamışlardı :26::26:
biz de unuttular zannettik 1 saat önce 2. öğünümüzü bi güzel yedik:KK56::KK56:
güzel bi güveç yapmıştım..yanında da cacık..:KK56::KK56:
15 dk önce aradılar mangal yapıyor muyuz diye:KK37::KK37:
mecburen yaparız dedik :KK37::KK37::KK35::KK35::KK35:
offf 1 saat sonra buluşucaz eh mangalın yanması falan yaklaşık 2 saat sonra bidaha yemek yiycez :KK36::KK36::KK36::KK36:
insan bu saate kadar bekler mi yavvv:KK37::KK37:
işte böyle :KK60::KK60::KK60:

Canim benim,tok agirlamasi da zor olur,neyse gi si 0 olan seyler ne de olsa,sana cok zarari olmaz,bir de yurursun esinle,eritirsin sen onlari

X