Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

gecmiş olsun canım ...

benım kıızmda 2 hafta önce hastalandı aynı dedıgın gıbı doktora gıttık doktor salgın var dedı agızda aft ve elde ayakta noktlar vardı ve tam 4 gun hiçbirsey yemedı meyve suyu sut su içti . benım kızda yemeyı cok sever yemek ıstıyor yıyemıyor . tv ızlerken reklamlarda köfte pilav falan görüp anne bana bi daha pilav yapmıycakmısın gecmıcekmı dıye acitasyon yapıyordu . cok kötü ya biz bır afta dayanamazken kıızmın agzında gördugum 6-7 tane aft vardı ve bırı yesılmercımek buyuklugundeydı cok acı cektı gecelerı bıle uyuyamadı . doktor sulu seyler yemezse serum takılması gerekır hastaneye alırız dedı . insallh gecer canımm sabır

Kilo veren vermek için mücadele eden arkadaşları tebrik ediyorum
Doğru yolda olduktan sonra+ 200 gr ya da - 200 gr vermek inanın önemli değil ..
Görüntünüzdeki değişikliklere şaşırıyorsanız demek ki her şey yolundadır
Lütfen siz de benim yaptığım gibi günde sadece 1 kere Karatay Hocamıza dua edin ilmi daha çok artsın diye
Allah onun ve sizlerin yolunu hep açık eylesin

Propcum ellerine saglik liste cok guzel olmus

tamam canım teşekkür ederim ilgin ve önerilerin için

zeytini senin tavsiyen üzerine arttırdım ve bugünlerde özellikle ayran ya da yoğurtlarıma
1 yemek kaşığı kadar da zeytinyağı koyuyorum özellikle faydası olur diye.

liste içinde ellerine sağlık

kilo veren arkadaşlarıma tebrikler veremeyenlerde haftaya inşalah

arkadaşlar listeye göre yine çoğunluk çeşitli oranlarda kilo vermiş,veremeyenler ve artıda olanlar çok az,herkesi tebrik ediyorum çabalarından ötürü nasılsa hafta hafta gidecek kilolar bi şekilde propicil ciim ellerine sağlık,liste ve verdiğin faydalı bilgiler için sanırım ben haftaya listeye gireceğim,heyecanlı bir bekleyiş olacak,bu yüzden önümüzdeki hafta işi daha sıkı tutmak lazım

kızlar bu haftada süpersiniz ya

canım çok geçmiş olsun.inşallah bir an önce geçer,kızın da rahat rahat yemek yer.arada bende de çıkar onlardan.çok zor,hele ki çocukların dayanması daha da zor:105::105::105:

merhabalar; çok tebrik ederim kızlar sizi ya azimli olmak ne güzel bende bayağı coştum listeyi görünce:) 2 hafta sonra gururla eksilmiş kilolarla listede olmak ümidiyleeee:) kahvaltımı ve öğlen yemeğimi yazıyorum:)))

kahvaltı: tereyağında pişmiş 2 yumurta
avuçiçi yarısı kadar köy peyniri
1 kupa çay
2 günkurusu kayısı

Öğlen: 2 3 yk. patlıcan salatası
1 kase yoğurt
y.ç.b. ceviz
2 günkurusu kayısı
akşama kayınvalidemlerdeyiz bakalım ne yapmış:) yalnız muhtemelen zeytinyağı ile pişmemiş bişeyler olucak umarım diyetimi kötü etkilemez... eylüle kadar enazından 6 7 kilo verebilsem keşke istanbula gidicem anneme.. hiçbir kıyafetim olmuyo vericem umuduyla bişeyde almak istemiyorum inş. başarılı olurum ilk etapta hızlı kilo veriliyo mu?

1.ögün
1 tane muz 5 tane ceviz
1 tane domates
2 minik catl irmik helvası (kacırdım ama zor tuttum bogazımı)
6-7 bardak cay
su

2.ögün
muhtemelen etli menemen olcek

lacey canım yeni okulun hayırlı olsun
amiboid canım oğluna çok geçmiş olsun,inşallah bir an önce iyileşir

Son düzenleme:
kızlar azevvel uyandım yetişemedim bildirime dün arabanın kliması çarptı beni galiba çok kötüyümumarım açılırım

asyam bu aralar çok iyi gidiyosunkaçamak da yok.65 i göreceksin yakında böyle gidersen

leylakcım cünkü gercekten alıp vermekten cok bıktım
su artıları vermekle ugrastıgım kilolar normal kilolar olsaydı suan da 50 bile olmustum yane
vede agır tahrik altındayım esim aksamları beraber götürüyorlar dondurmaları
bende kitap okuyorum
30 dk pedal cevirdim buarada ama evin içinde yapmak ölüm yahu
banyoya da dusakabin takıldı bugün 24 saat su degmeyecek nerde banyo yapicim bilemiyorum

sen kilo cizelgesi kullanmıyorsun artık ne güzel

HEPİNİZE İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER igneoyası. propycil. FZGUN. ficans. leylak84. ve pepeti. sanada geçmiş olsun pepeticim bizim oğlan 3.kez buna yakalandı o yüzden dikkat et. tekrarlamaz diyorlar ama tekrar edebiliyor.

tekrarlamasımı aman allhım korkunc ya cok zor gunlerdı . ne kadar surede tekrarladı canım geceli tam 10 gun oldu

evet canım cok zor gectı cok sukur sımdı ıyı sagol canımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…