Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Liste sonuncusuyum ben kilo veremiyorum artık sanırım.. Kilo korumaya geçiyorum ve listeden çıkıyorum

Böyle stres oluyorum çünkü

Haftaya da listeyi yapamayacağım buna da üzüldüm. Çünkü haftaya çarşamba tercihler bittiğinde Perşembe günü izmire gideceğim ailemle sonra da yapabilirim liste kızlar bu şekilde hiç hoşlanmıyorum ama İzmirde internetim yok

bir kere kaçamak yaptımı insan bi daha yapası geliyo.en iyisi cısslara hiç dokunmamak:106::106:en iyisini yapıyosun canımcım.sakın yime o dondurmalardan
evet canım çizelge yok artık.arada1-2 kg almış görünüyorum ama hemen gidiyo onlarda.sanırım arada ödem oluyo,özellikle de ekmek yiyince

gülcüm sanırım vucudun artık korumaya geciyor
ama masallah sana cok cok iyi kilo verdin ablacım

merhaba bende bildirim yapayim ben gecen hafta basladim 100 kilo ile ama bu hafta 101 kiloyum maalesef almisim 2 gundur reglim ondanda olabilir bilmiyorum uzgunum ama herseye ragmen devam

regl döneminde 1-2 kg artabiliyor ödem

aahah papadiya yaa

Iyiniyetlim hic kendini uzme canim,sen cok guzel kilo verdin ve bence kesinlikle ideal kilondasin,arti cikmanda odem falandir,ya da dedigin gibi stres yapiyorsundur,ben de sali gunu kusadasina gidicem insallah Allahtan birsey cikmazsa

pepeticim çok geçmiş olsun allahım dermansız dert vermesin şifalar versin yavrularımıza ve tüm hastalara.....

çok geç kaldım biliyorum ama ancak girebildim
herneyse bildirimi mi yapayım ben yinede:44:
listedeki herkesi kutluyorum.
rumuz:almira42
başlangıç tarihi:30 nisan 2012
başlangıç kilo:70
geçen hafta:63.5
bu hafta:62.9
fark:600 gr
toplam fark:7.1 kg
verilen kilo yüzdesi:%0.944

arkadaşlar kusura bakmayın ancak girebildim.
geçen hafta:84,6kg
bu hafta:84,5
fark:-100gr
evde odaşarda değişiklikler yapıyoruz, haliyle ramazanda zor oluyor,bu yüzden giremedim .fırsat buldukça girmeye çalışacağım.ramazanda kilomu korumayı hedefliyorum,veremeyeceğimi düşünüyorum.
kilo veren arkadaşları kutluyorum,veremeyenler üzülmesin ,bu ayda zor oluyor...hoşçakalın

dün akşam iftardan sonra gece 12 den sonra çıldırmış gibi yemek yedim..5 tane hurma, 1 koca kase kabuklu fındık, 5 tane light mısır pirinç patlağı ve sahurda da kocaman 2 dilim börek yedim offf 8 aydır diyetteyim ilk kez böyle bişey yaptım:26:

evet hatırladım canım ama malesef işlerim vardı giremedim aylardır buraya ama diyetimi hiç bırakmadım yalnızca dün akşam çıldırmış gibi yemek yedim evet kabuklu fındık çok severim kırıp da yemeyi..34 kilo verdim diyetisyen kontrolünde ama malum onlar kuruyemiş vermiyolar ve ben de fındık ceviz çok severim bu yüzden bundan sonra karatayla devam edeceğim.kilo vermem durdu çok üzülüyorum ve sanırım umudumu kaybedip dün akşam bunun için çok yedim

Merhaba kızlar..

Herkezde iftar hazırlıkları var herkezciklere kolay gelsin .. Allah şimdiden kabul etsin insallah
Yürüyüşden yeni geldim. 2 saat tempolu yürüyüşüm.. Oruç sıcak .. Fena oldum.. Neyse kızlar optum sizleri .. İyi iftarlar .. Sofralarımız bereketli olsun

aynen katılıyorum canım,yasaklara hiç bulaşmamak lazım,sonra durduramıyor insan kendini ve emekler boşa gidiyor...
leylakcım şu an BMI in ne,ne kadar zamanda kaç kilo verdin,mahzuru yoksa söylermisin canım

Ayyyy, kuzucuk, kıyamam ona yaaa, canim benim. Walla iyi dayanıyo yavrucuklar bu hastalıklara. Çok geçmiş olsun canım

Walla ben günde bir kaç kere dua ediyorum. Zaten bizlerin hayır dualarıyla Hocamızın sırtı yere gelmez diye düşünüyorum. Çevremdekilere anlattıkça da diyorum ki Hocamıza sağlık bakanlığının madalya takması lazım. Di mi ama?

Aman şimdi yeni kıyafet alma. 3-4 hafta sabrettikten sonra görüceksin farkı, özellikle de göbek ve basenlerde. Karatayla kilo verince olduğu kilodan bile daha imce görünüyo insan. Sabrın sonu selamet

kızlar azevvel uyandım yetişemedim bildirime dün arabanın kliması çarptı beni galiba çok kötüyümumarım açılırım

Hay allah, çok çok geçmiş olsun. Bu klimalar iyi hoş ama işte böyle hasta ediveriyo insanı

Leylakçım çok güzel kilo verdin, sana kocaman bi tebrik koydum. Şimdi kaç kilosun ve ne kadar zamanda verdin bu kiloları canım?

Vardır bunun da bi sebebi. Bunu çok düşünüp stres yaparsan vücut kendini iyice tutar, aman stres yapma. Nasıl olsa gidicek bu kilolar. Eminim bi kerelik bi şeydi. Zaten 8 aydır ilk defa yapıyprum diyosun. Bu bile başlı başına büyük bi başarı.

Vardır bunun da bi sebebi. Bunu çok düşünüp stres yaparsan vücut kendini iyice tutar, aman stres yapma. Nasıl olsa gidicek bu kilolar. Eminim bi kerelik bi şeydi. Zaten 8 aydır ilk defa yapıyprum diyosun. Bu bile başlı başına büyük bi başarı.[/QUOTE]

kafama çok taktım bunu ama toparlarım bir kaç güne çok teşekkür ederim desteğiniz için

maşallah canım sana,bu sıcakta oruçlu oruçlu yürüyüşünü ihmal etmiyorsun demek ki bunu yaşam biçimi olarak görüyor ve yüksünmüyorsun...ne güzel.....,bir yolu varsa bana da bulaştırır mısın

Kanel harikasın bu ne tempo bu sıcakta nasıl tempolu yürüdün:44::44:
Sahurda az yiyorsun acıkmıyor musun ?

Sağol canım..
açlık duygusu aklıma bile gelmiyor .. Bu aralar cok iştahsızlık problemim var.. Su cok iciyorum iftar ve sahur arasında .. Karnımı sisiriyor yiyecek yer kalmıyor ... Bu azim , iştahsızlık azcik ucundan kilocuklarada yansısa pek bı Eyi olacak

Eline , yüreğine saglik canım.
Cok guzel bir liste olmuş .. Sağol , Varo
l

Sağol canım..
Ben cok seviyorum yürümeyi .. Evde kapalı duramıyorum .. Yemeğimi , temizliğimi yapıp cikiyorum dışarı .. Tabi cocuğum da yok .. O nedenle rahat rahat yapıyorum yürüyüşümü gece-gündüz ..

Esimde benimle birlikte uyguluyor bu yasan biçimini .. Kâh o beni sıkıştırıyor kâh ben onu .. Yürüyoruz beraber onunda faydasını görmedim değil..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…