Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Liste sonuncusuyum:KK14: ben kilo veremiyorum artık sanırım.. Kilo korumaya geçiyorum ve listeden çıkıyorum:KK14::KK14:

Böyle stres oluyorum çünkü:KK43::KK43:

Haftaya da listeyi yapamayacağım :KK14::KK14: buna da üzüldüm. Çünkü haftaya çarşamba tercihler bittiğinde Perşembe günü izmire gideceğim ailemle sonra da yapabilirim liste kızlar bu şekilde hiç hoşlanmıyorum ama İzmirde internetim yok:KK50::KK50:

leylakcım cünkü gercekten alıp vermekten cok bıktım
su artıları vermekle ugrastıgım kilolar normal kilolar olsaydı suan da 50 bile olmustum yane :KK37::KK37::KK37:
vede agır tahrik altındayım esim aksamları :emir_bebek: beraber götürüyorlar dondurmaları
bende kitap okuyorum :KK53::KK53:
30 dk pedal cevirdim buarada ama evin içinde yapmak ölüm yahu
banyoya da dusakabin takıldı bugün 24 saat su degmeyecek nerde banyo yapicim bilemiyorum:KK43::KK43::KK43::KK43:

sen kilo cizelgesi kullanmıyorsun artık ne güzel :KK16::KK16::KK16:

bir kere kaçamak yaptımı insan bi daha yapası geliyo.en iyisi cısslara hiç dokunmamak:106::106:en iyisini yapıyosun canımcım.sakın yime o dondurmalardan:KK1::KK1:
evet canım çizelge yok artık.arada1-2 kg almış görünüyorum ama hemen gidiyo onlarda.sanırım arada ödem oluyo,özellikle de ekmek yiyince:KK53::KK53:

Bildirim:03/08/2012
Rumuz:Gul63 Başlangıç tarihi:11/04/2011
Başlangıç kg:120
Geçen hafta: 59kg Bu hafta:59kg
Fark: 0 kg
Toplam fark:61kg
Beden:40-38
Spor: Gunde ortalama 30dak ev ısı ve ortalama 30 dakıka yuruyus ve ortalama 8 saat bılgısayar basında calısma.
Boy:165 cm
Yuzde: %0 Hedef:.47Kg olmak....ve fondoten kullanmayan bır cılde sahıp olmak(karacıger dostu bu dıyetle)......ve teyp gıbı her duydugunu ezberleyen guclu bır hafıza(seker tuketmek benı bunak yapıyordu az kalsın(her ay tukettıgım 90 cıkolata ve 30 tabak pılav benden uzak olun canlarım))....ve saglıklı bır ruh halıne sahıp olmak.(Her ay 45 ekmek buna yardım edıyor ama benı sısırıyordu)cevız,fındık,fıstık vb hosgeldınız hayatıma :KK66:,cok ıyı hıssedıyor ınsan bu dıyetle artık cok mutluyum
.....Bunlara ılaveten bu dıyetle ıstenmeyen tuy oranım da azalıyor daha ne ısterım?:KK66: :KK19:

gülcüm sanırım vucudun artık korumaya geciyor
ama masallah sana cok cok iyi kilo verdin ablacım :nazar::nazar:

merhaba bende bildirim yapayim ben gecen hafta basladim 100 kilo ile ama bu hafta 101 kiloyum maalesef almisim 2 gundur reglim ondanda olabilir bilmiyorum uzgunum ama herseye ragmen devam

regl döneminde 1-2 kg artabiliyor ödem

canım çok geçmiş olsun inşallah biran önce iyileşir ve bida hastalanmaz.allah tüm yavrularımızı korusun tüm hastalara şifalar versin...

hayırlı olsun canım tayinin,yeni okulunda başarılar dilerim ve taşınma işindede kolaylıklar dilerim....

afiyet olsun canım da o tutku bisküvi zaten kremalı değilmi neden bide nutella sürüyon üstüne kız :KK1::KK1:

aahah papadiya yaa:KK53::KK53::KK52::KK1:

Liste sonuncusuyum:KK14: ben kilo veremiyorum artık sanırım.. Kilo korumaya geçiyorum ve listeden çıkıyorum:KK14::KK14:

Haftaya da listeyi yapamayacağım :KK14::KK14: buna da üzüldüm. Çünkü haftaya çarşamba tercihler bittiğinde Perşembe günü izmire gideceğim ailemle sonra da yapabilirim liste kızlar bu şekilde hiç hoşlanmıyorum ama İzmirde internetim yok:KK50::KK50:

Iyiniyetlim hic kendini uzme canim,sen cok guzel kilo verdin ve bence kesinlikle ideal kilondasin,arti cikmanda odem falandir,ya da dedigin gibi stres yapiyorsundur,ben de sali gunu kusadasina gidicem insallah Allahtan birsey cikmazsa

gecmiş olsun canım ...

benım kıızmda 2 hafta önce hastalandı aynı dedıgın gıbı doktora gıttık doktor salgın var dedı agızda aft ve elde ayakta noktlar vardı ve tam 4 gun hiçbirsey yemedı meyve suyu sut su içti . benım kızda yemeyı cok sever yemek ıstıyor yıyemıyor . tv ızlerken reklamlarda köfte pilav falan görüp anne bana bi daha pilav yapmıycakmısın gecmıcekmı dıye acitasyon yapıyordu . cok kötü ya biz bır afta dayanamazken kıızmın agzında gördugum 6-7 tane aft vardı ve bırı yesılmercımek buyuklugundeydı cok acı cektı gecelerı bıle uyuyamadı . doktor sulu seyler yemezse serum takılması gerekır hastaneye alırız dedı . insallh gecer canımm sabır :KK16::KK16::KK16:

pepeticim çok geçmiş olsun allahım dermansız dert vermesin şifalar versin yavrularımıza ve tüm hastalara.....

çok geç kaldım biliyorum ama ancak girebildim:KK14:
herneyse bildirimi mi yapayım ben yinede:44:
listedeki herkesi kutluyorum.:nazar:
rumuz:almira42
başlangıç tarihi:30 nisan 2012
başlangıç kilo:70
geçen hafta:63.5
bu hafta:62.9
fark:600 gr
toplam fark:7.1 kg
verilen kilo yüzdesi:%0.944

arkadaşlar kusura bakmayın ancak girebildim.
geçen hafta:84,6kg
bu hafta:84,5
fark:-100gr
evde odaşarda değişiklikler yapıyoruz, haliyle ramazanda zor oluyor,bu yüzden giremedim .fırsat buldukça girmeye çalışacağım.ramazanda kilomu korumayı hedefliyorum,veremeyeceğimi düşünüyorum.
kilo veren arkadaşları kutluyorum,veremeyenler üzülmesin ,bu ayda zor oluyor...hoşçakalın

dün akşam iftardan sonra gece 12 den sonra çıldırmış gibi yemek yedim..5 tane hurma, 1 koca kase kabuklu fındık, 5 tane light mısır pirinç patlağı ve sahurda da kocaman 2 dilim börek yedim offf 8 aydır diyetteyim ilk kez böyle bişey yaptım:26::KK20:

meraba likapcım..beni hatırladınmı...
hosgeldin aramıza....papadiyacım sana yardımcı olmak istemişti ama sen gitmiştin..
ama olsun işin wardı belki de..:KK9::KK9:
sahurunu güçlü yap canım..3 yumurta bile yiyebilirsin..zeytin miktarını arttırırsan kabızlık cekmezsin..kuruyemişi başlarda her öğününle yiyebilirsin..sonra kendiliğinden azalıyo zaten..kabuklu fındıgın warmıs ne güzel..zaten makbul olan kuruyemişlerin yeni kırılmış olması..sewgiler..:KK16::KK16:

evet hatırladım canım ama malesef işlerim vardı giremedim aylardır buraya ama diyetimi hiç bırakmadım yalnızca dün akşam çıldırmış gibi yemek yedim :KK43: evet kabuklu fındık çok severim kırıp da yemeyi..34 kilo verdim diyetisyen kontrolünde ama malum onlar kuruyemiş vermiyolar ve ben de fındık ceviz çok severim bu yüzden bundan sonra karatayla devam edeceğim.kilo vermem durdu çok üzülüyorum ve sanırım umudumu kaybedip dün akşam bunun için çok yedim :KK43:

Merhaba kızlar..

Herkezde iftar hazırlıkları var herkezciklere kolay gelsin .. Allah şimdiden kabul etsin insallah :nazar:
Yürüyüşden yeni geldim. 2 saat tempolu yürüyüşüm.. Oruç sıcak .. Fena oldum.. Neyse kızlar optum sizleri .. İyi iftarlar .. Sofralarımız bereketli olsun :nazar:

bir kere kaçamak yaptımı insan bi daha yapası geliyo.en iyisi cısslara hiç dokunmamak:106::106:en iyisini yapıyosun canımcım.sakın yime o dondurmalardan:KK1::KK1:
evet canım çizelge yok artık.arada1-2 kg almış görünüyorum ama hemen gidiyo onlarda.sanırım arada ödem oluyo,özellikle de ekmek yiyince:KK53::KK53:

aynen katılıyorum canım,yasaklara hiç bulaşmamak lazım,sonra durduramıyor insan kendini ve emekler boşa gidiyor...
leylakcım şu an BMI in ne,ne kadar zamanda kaç kilo verdin,mahzuru yoksa söylermisin canım

gecmiş olsun canım ...

benım kıızmda 2 hafta önce hastalandı aynı dedıgın gıbı doktora gıttık doktor salgın var dedı agızda aft ve elde ayakta noktlar vardı ve tam 4 gun hiçbirsey yemedı meyve suyu sut su içti . benım kızda yemeyı cok sever yemek ıstıyor yıyemıyor . tv ızlerken reklamlarda köfte pilav falan görüp anne bana bi daha pilav yapmıycakmısın gecmıcekmı dıye acitasyon yapıyordu . cok kötü ya biz bır afta dayanamazken kıızmın agzında gördugum 6-7 tane aft vardı ve bırı yesılmercımek buyuklugundeydı cok acı cektı gecelerı bıle uyuyamadı . doktor sulu seyler yemezse serum takılması gerekır hastaneye alırız dedı . insallh gecer canımm sabır :KK16::KK16::KK16:

Ayyyy, kuzucuk, kıyamam ona yaaa, canim benim. :KK30: Walla iyi dayanıyo yavrucuklar bu hastalıklara. Çok geçmiş olsun canım:nazar:

Kilo veren vermek için mücadele eden arkadaşları tebrik ediyorum:KK16::KK16:
Doğru yolda olduktan sonra+ 200 gr ya da - 200 gr vermek inanın önemli değil ..
Görüntünüzdeki değişikliklere şaşırıyorsanız demek ki her şey yolundadır
Lütfen siz de benim yaptığım gibi günde sadece 1 kere Karatay Hocamıza dua edin ilmi daha çok artsın diye
Allah onun ve sizlerin yolunu hep açık eylesin:KK16::KK16:

Walla ben günde bir kaç kere dua ediyorum. Zaten bizlerin hayır dualarıyla Hocamızın sırtı yere gelmez diye düşünüyorum. Çevremdekilere anlattıkça da diyorum ki Hocamıza sağlık bakanlığının madalya takması lazım. Di mi ama?En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

merhabalar; çok tebrik ederim kızlar sizi ya azimli olmak ne güzel bende bayağı coştum listeyi görünce:) 2 hafta sonra gururla eksilmiş kilolarla listede olmak ümidiyleeee:) kahvaltımı ve öğlen yemeğimi yazıyorum:)))
akşama kayınvalidemlerdeyiz bakalım ne yapmış:) yalnız muhtemelen zeytinyağı ile pişmemiş bişeyler olucak umarım diyetimi kötü etkilemez... eylüle kadar enazından 6 7 kilo verebilsem keşke istanbula gidicem anneme.. hiçbir kıyafetim olmuyo vericem umuduyla bişeyde almak istemiyorum inş. başarılı olurum ilk etapta hızlı kilo veriliyo mu?

Aman şimdi yeni kıyafet alma. 3-4 hafta sabrettikten sonra görüceksin farkı, özellikle de göbek ve basenlerde. Karatayla kilo verince olduğu kilodan bile daha imce görünüyo insan. Sabrın sonu selamet:KK34::KK34::KK34:

kızlar azevvel uyandım yetişemedim bildirime dün arabanın kliması çarptı beni galiba çok kötüyümumarım açılırım

Hay allah, çok çok geçmiş olsun. Bu klimalar iyi hoş ama işte böyle hasta ediveriyo insanı:KK34:

Leylakçım çok güzel kilo verdin, sana kocaman bi tebrik koydum. :KK9::KK9::KK9: Şimdi kaç kilosun ve ne kadar zamanda verdin bu kiloları canım?

dün akşam iftardan sonra gece 12 den sonra çıldırmış gibi yemek yedim..5 tane hurma, 1 koca kase kabuklu fındık, 5 tane light mısır pirinç patlağı ve sahurda da kocaman 2 dilim börek yedim offf 8 aydır diyetteyim ilk kez böyle bişey yaptım:26::KK20:

Vardır bunun da bi sebebi. Bunu çok düşünüp stres yaparsan vücut kendini iyice tutar, aman stres yapma. Nasıl olsa gidicek bu kilolar. Eminim bi kerelik bi şeydi. Zaten 8 aydır ilk defa yapıyprum diyosun. Bu bile başlı başına büyük bi başarı.:KK9::KK9::KK9:

Vardır bunun da bi sebebi. Bunu çok düşünüp stres yaparsan vücut kendini iyice tutar, aman stres yapma. Nasıl olsa gidicek bu kilolar. Eminim bi kerelik bi şeydi. Zaten 8 aydır ilk defa yapıyprum diyosun. Bu bile başlı başına büyük bi başarı.:KK9::KK9::KK9:[/QUOTE]

kafama çok taktım bunu ama toparlarım bir kaç güne çok teşekkür ederim desteğiniz için:KK1:

Merhaba kızlar..

Herkezde iftar hazırlıkları var herkezciklere kolay gelsin .. Allah şimdiden kabul etsin insallah :nazar:
Yürüyüşden yeni geldim. 2 saat tempolu yürüyüşüm.. Oruç sıcak .. Fena oldum.. Neyse kızlar optum sizleri .. İyi iftarlar .. Sofralarımız bereketli olsun :nazar:

maşallah canım sana:nazar:,bu sıcakta oruçlu oruçlu yürüyüşünü ihmal etmiyorsun:KK9: demek ki bunu yaşam biçimi olarak görüyor ve yüksünmüyorsun...ne güzel.....,bir yolu varsa bana da bulaştırır mısın:KK52::KK52::KK52:

Kanel harikasın:KK16::KK16: bu ne tempo bu sıcakta nasıl tempolu yürüdün:44::44:
Sahurda az yiyorsun acıkmıyor musun ?

Sağol canım..
açlık duygusu aklıma bile gelmiyor .. Bu aralar cok iştahsızlık problemim var.. Su cok iciyorum iftar ve sahur arasında .. Karnımı sisiriyor yiyecek yer kalmıyor ... Bu azim , iştahsızlık azcik ucundan kilocuklarada yansısa :KK66: pek bı Eyi olacak :KK66:
:KK9:

Eline , yüreğine saglik canım.
Cok guzel bir liste olmuş .. Sağol , Varo
l :nazar:

1. reyhan55 % 1,85:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

2. iğneoyası % 1,63 :KK9::KK9::KK9::KK9:

3. esas2006 % 1,30:KK9::KK9::KK9:

4. hadibakalım % 1,22:KK9::KK9:

5. okyanussuda % 0,86:KK9::KK9:

6. aydın-didem % 0,86:KK9::KK9:

7. asyaateş % 0,80:KK9::KK9:

8. fzgün % 0,64:KK9::KK9:

9. menevşehülya % 0,62

10. propycil % 0,58

11. goncagülce % 0,49

12. ficans % 0,31

13. kanael % 0,14

14. gül63 % 0:44::44::44:
15. emeluludaş % 0:44::44::44:

16. lacey % 0,41 +++++ :KK4::KK4::KK4:

17. iyiniyetli % 0,91 +++++:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

maşallah canım sana:nazar:,bu sıcakta oruçlu oruçlu yürüyüşünü ihmal etmiyorsun:KK9: demek ki bunu yaşam biçimi olarak görüyor ve yüksünmüyorsun...ne güzel.....,bir yolu varsa bana da bulaştırır mısın:KK52::KK52::KK52:

Sağol canım..
Ben cok seviyorum yürümeyi .. Evde kapalı duramıyorum .. Yemeğimi , temizliğimi yapıp cikiyorum dışarı .. Tabi cocuğum da yok .. O nedenle rahat rahat yapıyorum yürüyüşümü gece-gündüz ..

Esimde benimle birlikte uyguluyor bu yasan biçimini .. Kâh o beni sıkıştırıyor kâh ben onu .. Yürüyoruz beraber onunda faydasını görmedim değil.. :nazar:

X