Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

geçmiş olsun canım..

iyi akşamlar kızlar...

bugün sabah karatay kahvaltısı her zaman ki gibi.
öğlen köfte-ayran ve salata
akşam taze fasülye ve haydari yedim

bol yürüyüş ve jillian yaptım.

iyi geceler arkadaşlar , bugünkü menüm
SAHUR : yarım h. mısır, ve bol su(iftarda kaçırınca sahurda sadece mısır yedim)
İFTAR : 1 kepçe tarhana çorbası, 3 kaşık pazı kavurma , 5-6 çatal ev yapımı iskender (pidesiz), avuç içi kadar pide,yarım armut, yarım şeftali,bol su
SPOR : 2 saat dışarda alışveriş için dolaştım

sabah: 1 yumurta 1 peynir 1 salatalık
öğlen: 4 köfte 1 cacık
akşam: az çorba karışık kebap tabağı patlıcan kızartması 3 sarma 1 karnıyarık 1 tatlı meyve 2 soda zayıflama çayı 2 top dondurma
KENDİMDEN ÇOK UTANIYORUM ...

Canımmm inş. hastalıklarından bir an önce kurtulursun.. Allah şifa versin..

Kendine iyi bak canım

Cok saolasin bidenem..bu sefer saglam yere kaydettm tarifi..kisin yerken bol bol kulaklarini cinlatcam ve Allah razi olsun diycem..gecmis olsun dilegin icin de saolasin bidenem..
Ben de seni sewiyom bidenem..hakkaten ya,ameliyattan sonra korkun benden..

Fzgunum cok incesun herzamanki gibi..Rabbim fizigini de ince etsin ruhun gibi..opuyorum bidenem..

Kusur ne demek canımcım. Hele ki sevdiğin birine benzetmişsin, mutlu oldum. Çok seviyorum ben seni

Hayırlısıyla hem ameliyatını ol, hem de atom tedavini tamamla inş. Senin için dua ediyorum inan ki...
Cok tesekkur ederim caniminici..ben de seni sewiyom gercekten..Allah razi olsun senden..

Saolasin reyhanim canim benim..insallah dedigin gibi olur..bu arada bende sana aynisini diliyorum..bi kucuk reyhan..

sabah: 1 yumurta 1 peynir 1 salatalık
öğlen: 4 köfte 1 cacık
akşam: az çorba karışık kebap tabağı patlıcan kızartması 3 sarma 1 karnıyarık 1 tatlı meyve 2 soda zayıflama çayı 2 top dondurma
KENDİMDEN ÇOK UTANIYORUM ...

Iftar menüm. 1 tas mercimek corbasi. 2 tane hurma, 2 tane firinda kizarmis balik,
Coban salata, 1 tabak ispanak. 1 kücük armut.
Su, Cay..

Son düzenleme:
Hosgeldin bidenem..bakiyorum da tatil havasina girilmis hanfendi..12 bucukta kahvalti etmeler filan..
Sabah peynir aksam peynir,noolcak bizim halimiz boyle ya..
Sen listeyi dert etme bidenem,ben yaparim senin yerine..sen rahat rahat git gel doktoruna ok..bide su tartilarimiz konusunda sonuna kadar haklisin..fazla oynaklar hakkaten yaw..bigun pencereden assagi atcam az kaldi..bugun yemediklerin icinde prawo diyorum sana ve baska bisi demiyorum..beni de kontrol et azcik yaw..4-5 gundur ziwanadan ciktim resmen..menude yamiyom dayak yemiym diye..yarindan itibaren yaziym da kontol et yaw..olmuyo boyle..zaten zipor da yok..

hadibakalim iltifatlarin icin cok saol canim..cok sewiyom seni..annene de cok buyuk gecmis olsun bu arada..Rabbim sana da sabir wersin,topicte biri hindistan cevizi yagi diye bise paylasmisti,onu bi arastir istersen bidenem..opuyorum seni..

merabalar,ewlilik yildonumunuz kutlu olsun,Allah bi yastikda yaslandirsin..kacamak konusunu gelince bu ozel gunde yemiyceksin de ne zaman yiyceksin ay..yarin kaldigin yerden hicbise olmamis gibi dewam et,biseycik olmaz..

Canım ben de geçen sefer not almayı unutmuşum hatta bu yöntem aklımdan bile çıkmış
Tarif için teşekkürler

Biz de eski oturanların bahçeyi yapması sayesinde o meyveleri yiyoruz ve her seferinde böyle ağaçlar diktikleri için minnet duyuyoruz. Senin bahçeye yeni gelenler de sana minnet duyuyordur canım

Kız et beni sen hayal çok güzel yol arkadaşı olur benden Bol bol konuşurum enerjiğimdir hiç uyumam uyutmamda
Güle güle git canım benim. Ben de bu akşam annemi yolculadım İzmir'e. Salı sabahı dönecek Allah kısmet ederse, şimdiden özledik

Iyı Geceler Karatay Dıyetı yapan kızlar ...... 1.ogun(sahur): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao .......2. Öğün(ıftar) ıclı kofte,salata,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:2.5 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…