Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Cok tesekkur ederim Oyacim. Gercekten bakana zor. Cok sukur henuz bizi tanimama asamasinda degil ama unutmasi o kadar artti ki normal bir sohbet artik imkansiz. 10sn once soyledigini unutuyo maalesef. Boyle olunca da normal bi iliski kurulamiyo. Allah hasta bakan herkesin yardimcisi olsun. İnsanin annesini bu halde gormesi cok uzucu gercekten.

evet canım bende dogumdan 11 ay sonra fark edıldı. yurume bandına bakıyorum canım. sanda cok gecmıs olsun sıfa versın rabbım ınsallh

Unutmadan yazayım:

Dün akşam 10:30-11.30 arası eşimle yürüdük..

Uğluş tüm gün uyumayınca 10:30 da uyuya kaldı ben de doğruuu yürüyüşe gittim
benım de kıızm 2 gundur 21 de uyuyor am malesef esımı cıkaramıyorum evde kardesı m var buarada . eşim ayagım agrıyor vs dıye bahane uretıyor ve ben yuruyemıyorummm

Allh kolaylık versın canım gecmıs olsun

arkadaşlar bana kulak verin kendimim bildim bileli diyet yaparımm başalılıda olduguz zamanlar vardır ama hep balık etlıyım dır 2 yıllık evlıyım evlılık cocuk derken cok kilo aldım doğum doğum sonrası cok uğrastım bu kılomdan cok sıkılıyordum karatay diyetine bsladım ve okadar memnundumkı herkese anlatiyordum ilk ay 5 kılo verdım 2 aydada 3 kılo verdım sonra sımardım yaz gelıyor bıraz hızlandırayım derken dengemı bozdum okadar pişmanım kı tartıda artıları görmeye basladım ama bugun itibarıyle karataya baslıyorum oruc tutuyorum ama olduugu kadarıyla yapacagım ramazandan sonrada eskı düzenime döneceyım insallah size deme şuki AMANN sakın bozmayınn bu zamana kadar yaptıgım en güzel diyet BAŞARILARRRR

canlarım merhaba iftara 1i15 kala cok susuzum gece oglumun korkacagı tuttu benımle yat dşye tutturdu sahuru nasıl yaptım anlamadım dogru duzgun bısey yıyemedım neyse ıftar ıcın dolma doldurdu corbam ve semızotu yemegım var bırazbıraz hepsınden yerım...sonrada kardesımle 1 saat yuruyuse cıkayım dıyorum opuyorum bu sabah tartıldım 67.7 cıktım ılk defa 68 ın altına dusmusum ınanamadım umarım gecıcı degıldır cumaya anlıycaz artık hepşnızı cooook sevıyorum allah hepımızın bu gunlerını aratmasın saglık huzur nese bereket versın ınsallah

canım benım ınsanın annesının hasta olması ne demek bılırım allahım sana ve yakınlarına sabır versın annene acıl sıfalar versın ınsallah hayırlı evlatsın nemutlu sana....

Ahmet AYDIN'ın linkte verdiğim makalesi faydalı olabilir.

Hindistancevizi yağı Alzheimer hastalığını tedavi edebilir mi?

Allahım sabır ve dayanma gücü versin canim sana ...

Kızlarr ben geldimmmm
Hemen menümü yazıyorum
Kahvaltı:12.30'da
2 haş yumurta
2 zeytin
keçi,tulum ve lor peyniri (2 avuç içi oldu sanırım)
domates
salatalık

2. öğün:acil bir şeye ihtiyacım oldu biraz gecikti yemekte sonuçta 21.00'da
ciğer sote
keten tohumlu ve peynirli salata
2 y. kaşığı yoğurt

Şimdi geçmişi okuyacağım, neler yazılmış meraktayım
Bir de kıslar bugün aklıma geldi, cuma liste bende ama 10.50'de doktor randevum var(reglim 3 hafta gecikti,biliyorsunuz önceden diane 35 kullanıyordum) kaça kadar sürer bilmiyorum. Listenin gecikmesi sorun olmaz umarım:26:

Canım bugünde salıyordum bir ara deli gibi tatlı özellikle çikolata soslu kremalı pasta veee dondurma istedi şöyle karadutlu dondurma ya da magnum yesem dedim Zor tuttum kendimi
Tartı konusunda da haklısın canım ama ben alıştım artık.Bir şeyi yerken kesin + çıkcam diyorum ve + çıkıyorum sabaha. Psikolojik sanırım:26:
Saldığımızda çok yiyoruz belki de eritemediğimiz için tartılar sürekli oynuyor
Tartının ibresi de bizim gibi deli dolu oynak bişi demek ki tartı sahibine çekiyor

amin canım..Allah yardımcın olsun

2. öğünüm iftar

2 parça ızgara tavuk(incik)
az zeytinyağlı taze fasulye
salata
2 lokma ekmek

çay çay

dondurma için

Allah annenize şifa versin,size de sabır....

Cok tesekkur ederim guzel dileklerin icin Dalidacim

canım benım ınsanın annesının hasta olması ne demek bılırım allahım sana ve yakınlarına sabır versın annene acıl sıfalar versın ınsallah hayırlı evlatsın nemutlu sana....

Ne kadar dusuncelisin. Cok tesekkur ederim ilgine.

Ahmet AYDIN'ın linkte verdiğim makalesi faydalı olabilir.

Hindistancevizi yağı Alzheimer hastalığını tedavi edebilir mi?

Tesekkurler canim. Hindistancevizi yagi ile ilgili soylenenlerden haberim vardi. Ama tabii ki guzel memleketimizdeki pek cok konuda olduu gibi bu konuda da bi takim uckagitlar donuyor ve gercekmhindistancevizi yagini bulmak zor. Ben aktarlara sordum ama bulamadim maalesef

Allahım sabır ve dayanma gücü versin canim sana ...

Cok tesekkurler Hulyacim.

Hadibakalım Allah yardımcın olsun.. Sana kolay gelsin hasta bakmak zor ama çok sevaptır.. Anneciğini böyle görmek zordur tabii..

Bugün sözde 2 öğün yapacaktım saat 3 gibi 2. öğünümü yidim ama iftarda bi daha yedim biri beni durdursuuunnn
Oğluş uyumadı yürüyemeyeceğim herhalde pepetim sabah yürü sen de olmaz mı

Herkese selamlarrr arkadaşlar hepiniz iyisinizdir umarım iftar menümü yazayım hemen

Tarhana çorbası,patlıcan kebabı,cevizli cacık

iftardan sonra hasta oldum oruç tutamicam herkese iyi akşamlar hepinizi öpüyorummmmmmmmmmmmm

geçmiş olsun canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…