Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Teşekkürler.Liste yapma olayı falan değişmiş anladığım kadarıyla.Bende katılmak isterim aranıza.Eskiden iki hafta bildirimden sonra listeye girilebiliyordu şimdi nasıl acaba???

bende yeni başladım canım bu hafta ikinci haftam 2. defa tartılıp bildirim yapıp listeye

gireceğim.Arkadaşlar her hafta cuma günü sabah tartılıyorlar ve listede o gün yayınlanıyordu

şimdi ramazanda perşembe günü akşam yani bugün iftardan önce açken tartılıp bugün akşam

veya yarın sabah bildirim yapacağız yarın da liste hazırlanmış olacak :KK34:

kilo bildirimi
başlangıç :3 Haziran 2012
başlangıç kilom : 73
geçen hafta : 72.4
bu hafta :71.9 kg

Dugunum dolayisiyla ara vermistim yazmaya. Cok sukur kilo almadim aslinda aldimda nasil olduysa verdim.simdi baska bir sehirde evli olarak devam edicem diyetime yarinda itibaren baslicam beni tek mutlu eden diyet bu :) reglim yeni bitti orucada yeni baslicam bakalim nasil olcak karatayla :KK66:

Teşekkür ederim canım senin mezuniyetine de çok az kalmış senide kutlayacağız yakında bence

Evet canim ben de mezun sayilirim,hedefimin altindayim su anda,ama buradan ayrilmak istemiyorum

kızlar tartılıyoruz galiba
ben tartıldım veee 73.8 amaaan nasıl sevindim anlatamam hani ben geçenlerde keşkek yemiştim ya korkuyodum alıcam diye dün de oruç tutmamıştım tartı anlamsız anlamsız konuşuyodu bugün liste bana kalıcak diyodum amma sadece verememiş değil almamışım da sevindim işte :KK53:bugün orucun ilk günü gibi yine sersem tavuk gibiyim yatarak geçti şimdi kalktım başım bi hoş ....umarım tartı hepinizin yüzünü güldürür..

hipotroit ilacımı iftardan önce içicem yarım saat bekliycem yemek yemek için Irmak arkadaşımız geçen yoğurt yemememiz gerekiyo dediydi galiba hapın etkisi için bilen anlayan varsa beni aydınlatsın ben bilmiyodum ....ırmakkk burdaysan duy beni

başlangıç tarihim 7 mayıs 2012
geçen hafta 73.8
bu hafta 73.8
tartıya 3 kez çıktım doğrumu diye :KK9:

Kilo almamissin canim,haftaya da ust siralarda olursun insallah

26.07.2012 Bildirim tarihim

Başlangıç tarihi:15.02.2012
Başlangıç kilom: 64.5
Geçen hafta : 55.4
Bu hafta : 54.9
Verilen kilo yüzdesi: 0.902
Kilo vermişimmm oley oley oley:KK24::KK24::KK24:

Dugunum dolayisiyla ara vermistim yazmaya. Cok sukur kilo almadim aslinda aldimda nasil olduysa verdim.simdi baska bir sehirde evli olarak devam edicem diyetime yarinda itibaren baslicam beni tek mutlu eden diyet bu :) reglim yeni bitti orucada yeni baslicam bakalim nasil olcak karatayla :KK66:
Allah mesut etsin canım. HOŞGELDİN aramıza:KK34:
Evet canim ben de mezun sayilirim,hedefimin altindayim su anda,ama buradan ayrilmak istemiyorum

Kilo almamissin canim,haftaya da ust siralarda olursun insallah

Tebrik ederim ficans istersen hedefini de değiştirebilirsin kal bizimle:KK34:

26.07.2012 Bildirim tarihim

Başlangıç tarihi:15.02.2012
Başlangıç kilom: 64.5
Geçen hafta : 55.4
Bu hafta : 54.9
Verilen kilo yüzdesi: 0.902
Kilo vermişimmm oley oley oley:KK24::KK24::KK24:

Tebrik ederim iyiniyetlim. Her zamanki gibi süper bi sonuç :KK9:

Allah mesut etsin, hayırlı olsun evliliğin :KK16:

başlangıç tarihi : 09/06/2012
başlangıç kilosu :85,5
geçen haftaki kilo: 75,5
bugünkü kilo :75
fark :-0,500
Toplam fark:10,5 kg
spor: bu hafta hiç yok

Bir yıldan sonra tekrar aranızdayım,gittiğim kilodan 10 kilo fazla olarak:KK43:( Görüyorum ki eskilerden pek fazla kişi kalmamış.Ben geçen yıl ağustos ayında başlamıştım karataya.Bu diyeti uygularken tüp bebek tedavisi gördüm,hamile kaldım ve bunu da Karatay diyetine bağladım.Allahıma çok şükür bebeğime kavuştum.Bir buçuk aylık tatlı mı tatlı bir kızım var.Aynı zamanda da vermem gereken nerdeyse 50 kilo var.Gül gibi,Papadiya gibi bende verebilirim umarım.Şu an emziriyorum bebeğimi ve bu diyetle çok daha güzel bir emziklilik dönemi geçireceğimi düşünüyorum.Aylardır evdeyim,hareketsizim ve 2 gündür artık yürüyüşe gitmek istediğimi söyledğimde baya tapki aldım ama yine de sabah kızım uyurken anneme emanet edip yürüdüm iki sabahtır.Şimdi kilo verme zamanı ve sizin desteğinize gerçekten çok ihtiyacım var.Herkese hayırlı ramazanlar...

Hoşgeldin :) Allah bebişinizi analı babalı büyütsün... :nazar:
Kilona hiiiççç takılma. Bebeğine sağlıkla kavuşmuşsun, en önemlisi bu. Ben geçen yıl 7 haftalık hamileyken bebeğimi kaybettim... Onun için herşeye değer, bebeğinin tadını çıkar:KK16: Karatayla kilon nasılsa gider :KK34:

Rumuz:eek:zlemkartal
Başlangıç tarihi:23.07.2012
Başlangıç kilo:82
Bu hafta:78.8
Verilen kilo:3.200:KK66:
Verilen kilo yüzdesi:nasıl olsa listede değilim diye hesaplamadım
Hedef:65
Spor:sadece bugün çarşıda 2 saat dolaştım

sanırım tatilde birden aldığım kiloları daha doğrusu ödemi attım,dün aynı saatte tartıldığımda 79.8 gelmiştim,bugün çok su kaybı yaşamış da olabilirim ama tartı ne diyorsa o...şaşırdım ama mutlu oldum,tartılar sevindirsin herkesi inşallah,hayırlı iftarlar olsun:KK16::KK16::KK16:

Rumuz:FİCANS
Başlangıç tarihi:19.03.2012

Başlangıç kg:75
Geçen hafta: 65.7
Bu hafta:64.3

Fark: 1.4
Toplam fark:10.7
Beden:38
Spor:YOK(RAMAZAN MOLASI)
Boy:170
Hedef: 65
Verılen kılo yuzdesı(bu hafta verılen kılo/gecen haftakı kılo *100) :% 2.131

leylakım ıftaras yarım saat var ve ben k.bandındayım:nazar::nazar::KK1::KK1:saka gıbıyım ya kendıme ınanamıyorum su an:KK9::KK9::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

Bildirim

Rumuz: Kaneel

Başlangıç tarihi: 2-4-2012
Başlangıç kg:81.00
Geçen hafta:70.3
Bu hafta:68.8
Fark: -1.4

Toplam fark:-12
Beden:40
Spor:hergün 2 saat yürüyüş
Boy:1.72

69 lari görebilmeyi dilerken 68 cikiverdi kilom :KK16: Cok mutluyum insallah Ramazan Bayramı'na 65 olarak girebilirim.

Bu günkü sporum;2 saat düşük tempolu yürüyüş yaptım... Çok susadım.. İftara dahaaaaaaaa çooook varr:KK31:

Bir yıldan sonra tekrar aranızdayım,gittiğim kilodan 10 kilo fazla olarak:KK43:( Görüyorum ki eskilerden pek fazla kişi kalmamış.Ben geçen yıl ağustos ayında başlamıştım karataya.Bu diyeti uygularken tüp bebek tedavisi gördüm,hamile kaldım ve bunu da Karatay diyetine bağladım.Allahıma çok şükür bebeğime kavuştum.Bir buçuk aylık tatlı mı tatlı bir kızım var.Aynı zamanda da vermem gereken nerdeyse 50 kilo var.Gül gibi,Papadiya gibi bende verebilirim umarım.Şu an emziriyorum bebeğimi ve bu diyetle çok daha güzel bir emziklilik dönemi geçireceğimi düşünüyorum.Aylardır evdeyim,hareketsizim ve 2 gündür artık yürüyüşe gitmek istediğimi söyledğimde baya tapki aldım ama yine de sabah kızım uyurken anneme emanet edip yürüdüm iki sabahtır.Şimdi kilo verme zamanı ve sizin desteğinize gerçekten çok ihtiyacım var.Herkese hayırlı ramazanlar...

biz aynı dönemde başlamıştık canım beni hatırlarmısın bilmiyorum ama...bebğin olmuş,allah analı babalı büyütsün,hayırlı bi evlat olsun inşallah.hoşgeldin aramıza yeniden:KK16::KK16:
leylakım ıftaras yarım saat var ve ben k.bandındayım:nazar::nazar::KK1::KK1:saka gıbıyım ya kendıme ınanamıyorum su an:KK9::KK9::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

valla ne diyim papişim süpersin:nazar::nazar::KK9::KK9::KK9:

kızlar ya bu hafta yediğim pideler beni mahvetti tutamıyorum kendimi.zaten tartıda da +ları gördüm.pöfff çok canım sıkıldı:KK37::KK37:yarından itibaren sıfır kaçamak ve eski yürüyüşlerimle devam edicim...belki 50 li rakamları da görürüm hem:KK76::KK76::KK76:

X