Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

herkese merhabalar...ama el insaf kızlar 2 haftada 214 sayfa yazı yazılmış..ben nasıl okuyacağım şimdi hepsini..

biriniz bana kısaca geçse ne güzel olur..listelere bakacağım ama merak etmeyin..ben yokken kim ne kadar vermiş bakalım..

herkese iyi ramazanlar diliyorum bu arada..ben henüz oruca başlayamadım..tatilden gelsin regl oldum..ramazanın ilk günü..bide üstüne üşütmekmi mikrop mu bilmem aşırı ishal ve kusma..dünü evde yatarak geçirdim..bugün iş başı yaptım..işler beni bekliyor bir yığın..ve hemen size yazayım istedim..

tatil biraz iyi biraz kötü geçti..ama gezdim dolaştım..denize girdim yüzdüm..yürüdüm bol bol..ama iştahım da yerindeydi..yedim de aynı zamanda..neyse ki kilo almamışım..ama vermemişim de..

kaldığım yerden devam yani..yarın veya öbür gün oruca da başlarsam inşallahh her şey normale dönmüş olacak..

sizleri çok özledim..ama nete giremedim maalesef..sabit bir yerde kalmadık hep başka başka yerlerdeydik..listeyi benim yerime esascım sağolsun yapmıştır..ona bir liste borcum var..

hoşgeldin canım tebrik ederim kilo almamışsın

günaydın karataycı güzeller

dün misafirim vardı, tamamen yememem gereken şeyleri yedim bugün sahurdan itibaren tekrar düzene sokmaya başladım kendimi
cuma cumartesi sahur ve iftar da baya iyiydim

herkese güzel bir hafta diliyorum, gönlünüzden geçenler gerçekleşsin
Rabbim oruçlarınızı kabul etsin

hoş geldin canım çok geçmiş olsun bir an önce iyileşirsin umarım

herkese günaydın
bende 5 gündür bu diyeti yapıyorum ne kadar sağlıklı bilmiyorum kitapları okuduğumda etkilenmedim desem yalan olur bu diyetle kim ne kadar verdi görmem yada bilmem mümkünmü ayrıca bu diyeti yapan arkadaşlar sağlşık konusunda bir sıkıntıları oldumu cevap v erirseniz çok memnun olurums ağlıkla kalın

Hoş buldum.
Cevaplarınız çok açıklayıcı. Çok teşekkür ederim.
Şimdi anladım. Balık yeyince tahin helvası ölçülü olarak yenilebilinir.
Bulgur ise yine çok ölçülü.
Kivi ve kayısının glisemik indeksi düşük diye biliyorum. Ben bir ara diyetisyene gitmiştim. Bana en güzel diyet meyveleri elma, kuru kayısı, kuru erik ve de kivi demişti.

aramıza hoş geldin
ben 10.04.2012 tarihinden beri yapıyorum çoğu kan değerim normale döndü.
cuma günübildirim günümüz geçmişe bakarsan kim ne kadar zamanda kaç kilo verdi görürsün

çok haklı canım karpuz ve kavun yemiyoruz ama meyvelerden bu önemli çok şekerli ve çabuk acıktırıyor.
genelde kuru çekirdekli üzüm, kuru kayısı ama günkurusu olan kahverengi yani yada yaprak kayısı,kuru incir,kuru erik yeniyordu ama yaz meyvesinde meyveler de değişti.

Diyetisyenim bana kesinlikle kuru incir, muz ve yaş üzüm yemeyeceksin demişti. Kavun ve karpuz çok şekerli.
Bağdat hurmasına izin var mı?

İyiniyetlim, nasılsın canım? Hava da çok sıcak ve nemli, bugün nasıl geçti?
Ca nımm yeni gördüm bizim burası da sıcak ama nem fazla değil sanırım susuzluk zor oluyor biraz:26:

Canım yavaş yavaş kışlıkları hazırlarım artık
12:00 gibi yattım 3 gibi kalkıp yiyip tekrar yatıyorum canımcım ben.. Sabah da 8:30 da uyandım.. sahura kadar beklemiyorum canım iyice metabolizmam kötü olur diğer türlü Ama sen istediğin zaman uyuyabiliyorsun bence senin yaptığın daha doğru.. Çünkü tok kaldığımız zaman benim için daha az oluyor ve tüm gün uyuyamıyorum da.. Sen akşama kaa uyuyorsun en akıllıcası senin yaptığın çocuğun da yok :112:

canim gecmis olsun,birkac gun gecince bunye alisir belki,call yapmana da cok sevindim,ben simdilik yapamiyorum,vucudumu fazla yormak istemiyorum,oruc oruc gunduz cocuklarin pesinde kosmak yetiyor,spora halim kalmiyor,ramazani hayirlisiyla bir atlatayim,baslayacagim

Diyetisyenim bana kesinlikle kuru incir, muz ve yaş üzüm yemeyeceksin demişti. Kavun ve karpuz çok şekerli.
Bağdat hurmasına izin var mı?
kuru incir çok kalorili bu yüzden izin vermemiştir.içine tarçın ve ceviz koyunca tatlı isteğine bire bir
muzu yumurta yerine yiyebilirsin. 1 yumurta 1 yerli muz demek
üzümü bilmiyorum:26: ama GI yüksek diye biliyorum
hurma serbest,meyve yerine geçiyor

Çok teşekkür ederim.

Bana çikolata isteğimi bastırmam için kuru kayısının arasına bir çay kaşığı kakao koy ve çikolata niyetine ye. Bu senin hem meyve hem de çikolata isteğini bastıracak diye öneride bulunmuştu. Hakikatten öyle oldu. Tavsiye ederim.

Merhabalar, ben kk'ya yeni katıldım ve bir süredir karatay diyeti yapıyorum şimdide ramazan geldi toplasan 5 saat uyku var yok. hareket edecek vakit kalmadı. iftarın geç olması benim metabolizmamı altüst etti. Diyete devam etsem bile bu yorgunlukla hareketsiz ne olur bilmiyorum.

paylaşımın için teşekkür ederim onu da yapıyorum ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…