Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kilon fazla oldugu için kacamak yapmamaya dikkat et canım..daha şimdi cizelgenden baktım da kilona kacamak yapma hiç ok..
biz sana destek oluruz inşallah..asla ac kalma yani sofradan ac kalkma..yediklerinin kalorisini hesaplama doyana kadar ye..bide menulerini liste halinde paylaş canım heç bişe anlamıyom walla..
bundan sonra takibimdesin ok..

canım yazıyım ozaman dinle beni
sabah kahvaltısında yediklerim şunlar
1- 5 çatal var yok melemen
2- 5 kuru kayısı
3-5 ceviz
4-bir diyet çay

öylen yedikelrimde şunlar
1- 6 kayısı
2- 3 erik irii kara eriklerden ekşide
arası kahvaltıyla 4 saat

akşam yediklerimde şunlar
1- bol göbek salata içine az peynir bir dilim kadar kaşar az ceviz limon suyu hakiki seytin yagı baden domates koydum yedim
2 litrede su
oldumu canvazım bu arada saprina dedigim bu karatayın kurucusu ilk sayfaya git bak görürüsün sabrina kim editör oluyor kendisi 7 zayıflama takımının kaptanı bebem benimde porofum işşallah güzel payalşımlar yaparız bu arada neden zayıoflama çaylarını önermiyosun :44::44:

ben erkek olsam kacırmazdım seni..çıtır,entel,sosyal...
Allahım köpişleri bile süslü kızımızın
kuruyemiş sıcakta gitmiyo demi..bende kahvaltıda 1 ince belliyi bitiremiyorum eskiden olsa 1 bucuk ince belli yerdim..
senin staj hala bitmedi demi..bu arada projeler nası gidiyo bidenem..satıs yapıyomusun..

canım istesemde kaçamak yapamıyorum kocaman kavun duruyor mesela dolapta kendi resmimi koydum dolaba koca abir resmimionu gördükçe zaten iştah kalmıyor birde doktorum 75 düşmeden bebek yok dediya annelik özlemim agır bastıgından yemiyorum ama şimdiden söylüyüm 80 düşüyüm magnım yicem sonra demedi demeyim hesep ettim 34 kiilo verdim canım 118 kiloydum azimin zaferi buna diyorlar

canım annem okudu yazdıklarını, çok çok selamı var sana diş protez uzmanı kendisi yani takma diş yapıyor.hacettepe mezunu senle aynı üniversite yani
sen o kadar kiloyu rahatça verirsin sende bu azim varken hiç dert etme ama bak dikkat et yine eskisi gibi bi deri bi kemik kalma hem sen sporu çok yaptığın için kas kütlen artmış olmasın sakın belki ihtiyacın yoktur kilo vermeye

annemden hemen tarif geliyor
Kabak çorbası tarifi:
1 tencerede 1 parça tavuk haşlanır.haşlanan tavuk küçük küçük parçalara ayrılır.
1 başka tencerede küçük bir soğan, bir diş sarımsak küçük küçük doğranır ve zeytinyağında sotelenir.
kabak ve küçük bir biber küp küp küçük küçük doğranır ve tencereye ilave edilir.
hepsi sotelenir.
tencereye yarı yarıya su ve tavuk suyu eklenir.
kabaklar yumuşayınca bir yumurta sarısı, 2 kaşık yoğurt ve yarım limonun suyu ile terbiye yapılıp çorbaya ilave edilir.5 dk kaynamaya bırakılır.
servis edilirken arzuya göre maydanoz ve karabiber eklenir.
isteğe bağlı olarak çorbaya kabak ile birlikte pırasa da eklenebilir.

mecburi süs onların ki her yerimi çiziyorlar oynarken yoksa
haklısın canım hiç gitmiyor sıcakta kuruyemiş valla.
senin menülerin de azaldı zaten sıcaktan herhalde:26: yoksa miden mi küçüldü
Stajımda 6 hafta bitti son 3.5 hafta canım 15 ağustostan sonra hürüm resmen
Bu arada yaprak kayısı sana feda olsun canım ne kadar istersen veririm ben sana

kız delüüü...saphira desene...saphirayı bilmemmi hiç...editörümüz o bizim..
ewet yorumlarım geliyo hemen:
menemeni neden az yiyosun az yeme..
peynirin nerde bakıym senin..ve en onemlisi zeytin yok..zeytinin tuzunu al..hatta içi su dolu bi kaba koy ırda beklesin hep..10-15 tane zeytin ye her sabah..
5 kayısı cok..kayısı şişkinlik yapar..2 den fazla yeme ve hatta hergun de yeme..arada 4 saat gecmiş hemen acıkmıssın cunku kahvaltın yeterince guclu değil..meyveyi sabah yemeye bak..
aksam yemeğinde ana yemek yok..etli bi yemek yap aksamları..etin yerini yumurta da tutar..ama dogal yumurta olacak ona gore..tavuklu yemekler de yapabilirsin..hemen hemen her ogunde yogurt yemeye calış ki yaglarını yaksın..
bu arada diyet caylar bi sure sonra bagırsak tembelliği yapıyo ve onları içtiğin halde bile wc ye cıkamıyosun dikkat et oyuzden cok içme..yeşil cay iç onun yerine..118 kilodan iyi dusmussun bu arada tebrik ederim...

canım bugün canım istemedi canım sıkkındıda birazyoksa iyi kahvaltı yapıyorum eşimden kaldı melemen sahurdan yane bugün canım birşey istemediginden bilgilerin için sag ol bebem eşim hizmet bekliyor çayı demledimbekliyor yarım görüşrüz işşallah k.i.b

aaa hakkaten aynı okuldan mezunmuşuz...tarifi hemmen aldım bu arada..elleri dert gormesin onun..operim ellerinden..
bi deri bi kemik kalacagımı hiç sanmıyom canım tiroid ilaclarına başlayana kadar(levotron) almaya dewam etcem..spordan dolayı sıkılastım biraz ama dogru soyluyosun..ben atom tedavisi gorcem gözden sonra..oyuzden tiroidimi cok dusurdu doktorlar..halen de dusmeye diwam ediyo..

az kalmıs ozgurlugune bidenem..calısmak zor demi..
ewet ya midem kuculdu ama hissedebiliyorum..senin de kuculdu ama haaaa..artık eskisi kadar cok meyve yemiyomusun..
yaprak kayısı için coook tesekkur edrim bidenem..bende sana gelirken satır bıcakla bile kesemiyeceğin maraş dondurması getirecem...

hadibakalım
nazfiliz
nerelerdesiniz kıslar kac gundur..
oruc wurdumu yoksa sizi de..
asyacım cok optum bidenem..anneni de cok optum..
acil cıkmam lazım yuruyuse gitcem...
propicil kaçar..

İyi akşamlar kızlar,

Tebrikler canım. Darısı başımıza. Ayrıca oğlunun doğum gününü kutlarım. Nice sağlıklı, mutlu yıllara inaşallah.

..bugun sallanmısız 5 şiddetinde..ama Allahtan haberim olmadı..cok korkardım yoksam..:26::26::26:[/SIZE][/COLOR][/B]

Geçmiş olsun bacım.

Tarif çok güzel duruyor, teşekkürler Asya'cığım.

Öglen ki menüm. 2 tas mercimekli bulgur corbasi,
2 dilim ince pide, salata 2 bardak ayran. 1 erik

Aksam ki menüm
bir tabak kuru fasulye salata. 2 incir. salata.

hadibakalım
nazfiliz
nerelerdesiniz kıslar kac gundur..
oruc wurdumu yoksa sizi de..
asyacım cok optum bidenem..anneni de cok optum..
acil cıkmam lazım yuruyuse gitcem...
propicil kaçar..

Sersum, Leylak84 de yoktu bugün, nerelerdesiniz kızlar özledik sizi.

Gidip gidip tartıldım akşam üstü fark 500 gr dı wafflee yedim bir de iftarı çok geç yapıyoruz erimiyor yediklerimiz:26: Rabbim kabul etsin hepimizin orucunu bu yıl eksik günüm kalsın istemiyorum hiç Sağol çıtırığım biraz alsam da oruca devam devam nasılsa veririz
Asyam sen çok ama çok şanslısın köpüşlerin bile tüm negatif enerjini attırıyordur kesinlikle Benim de evlenene kadar hep kediklerim emir_bebek: ööle diyodu) vardı stre filan kalmazdı hiç canlarımdı onlar benimm.. Kendi evime yerleşme hayalim gerçekleşirse köpüş de işstiyorum inş.
Ben de kayısı kurutuyorum bazen ağacı olanlar veriyor bolca ne yapacağımı şaşmış ve kurutmaya bırakmıştım Eşim kompostosunu çok seviyor. Bir de dün köylü teyzemden aldık onu da koyduk güneşe kuruyunca accık kalıyo
Benim de saksımın birinde kendiliğinden semizotu çıkmıştı.. Koparıp koparıp yiyoruz Bugün de toplayıp yoğurt ve salatalıkla karıştırıp salata yaptım. 2 kök var yetiyor siz de bolca yersiniz inş.
Canım beni düşündüğün için sağol.. En son eylülde gidebilmiştim güzel İzmirim'e gideceğim zaman denk gelir inş. canımmmm sağol
Köpüşlerini sev doya doya onlar da şanslı valla
Yapacak bişerim yok prom.. Benim gece ne kaa az uyusam da gündüz uyuduğum pekk nadirdir. gece uyudum uyudum yoksa uyuyamıyorum dinelenemiyorum da feleğim şaştı..
Bugün 7:30 da uyandırdı paşam beni.. Bi tanıdığımızın da bahçesi var bize biber getirmiş ee bahçemde de vardı bi sürü oldu.. onları kış için buzluğa hazırladık yaptık koyduk birlikte.. Yıkadım içlerini aldım eşim de minik minik doğradı. sonra bahçemdeki dolmalık biberlerimden ipe dizip kurutmak için astım.. Evi biraz toparladım.. Allah'tan yemeğim vardı.. Yoksa iyice yoruluyorum..
Sonra bütün ev ahalisi uyudu ben cin gibiydim 4 saat uyudular yaw.. Ben de yattım bi umut ama uyuymadım.Bugün erken yatmayı deneyeceğim canımcım sağol..

Son düzenleme:
iyiniyetlim

kis hazirliklarina simdiden baslamissin bidenem ne guzel..
bise sorcam..sen sahurdan once uyuyomusun???bide sahurdan hemen sonra mi uyuyosun,yoksa biraz zaman geciyomu??
ya ben sahura kadar uyumuyorum da sahurdan da 1 saat sonra filan uyuyorum..acaba yanlis mi yapiyorum??dogrusu nedir ki acep??
:26::26::26:

fıstıklar..anca girdim bugün hiç fırsat bulamadım..bi kitaba daldım..oku oku..sonra da kardeşim ve ailesi geldi..onlarla deniz macerası,yemek anca geldim..ama sizinle olamamak çok büyük bi eksiklik bunu anladım..kendimi huzursuz hissediyorum burada olmayınca..size ne çok alışmışım ben yavvvv
hemen dün akşamdan başliimm..
dün balık var demiştim ama değişti..balıklar dere balığı çıkınca(buzlukta annem istavrit diye çıkarmıştı )çok kılçıklı olduğundan yiyemedim..yerine
bulgurlu kabak yemeği
yoğurt salata
bu sabah
omlet
zeytin,peynir
ceviz
salata

ikindi de maalesef baklava ve şekerpare babam almış dayanamadım kızlar yavv..ben tatlıya hiç dayanamıyorum:26::26:
offf evime gidene kadar beni dövün ama napiimm..hakediyom..orda düzene girecem söz..zaten burdaki tartılar da beni çok gösteriyo:18::18::18:

akşam
mangalda
2 parça tavuk
3 köfte
köz biber ve patlıcan
salata yoğurt
ben kesin +++ çıkıcam yavvv..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…