Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Ben de anneme söylemiştim geleceğini, meraklanmıştı oda nasıl birisin diye
Annemde karataycı bu arada(ben annemden duyup başladım zaten) 59.6 kilodan 54 kiloya düştü 08.04.2012 tarihinden beri yapıyor. son 1-2 aydır kaçamaklı olarak yapıyor ama. Forumdaki herkesi merak ediyor benim gibi
Kaçamakları biran önce eritirsin sen canım zaten hızlı alınan kilo hızlı veriliyor Hem birazcık kalsın kız kemiklerin belli oluyordu en son, o duruma gelme yine dikkat et canım

Merhaba kızlar..... Nasilsiniz??

Dun yediklerimi yazıp sizleri okuyacağım..

İftar;
Dunden kalan yarımdan az tavuk göğüsü,
Dunden kalan az pilaki,
Kiymali karnibahar yemegi
ve yogurtlu kabak

Kahve
cay

Sahur;
Cok toktum. Biraz kuru yemiş bir hurma bir ince dilim peynir ve cay ..

spor;ırgum icinde 1 saat tempolu,
iftardan hemen sinra yine 1 saat tempolu yürüdüm.

başın sağolsun canım allah sabır versin sanada

duyarlılığın için
Allah kabul etsin

sagol canım cümlemizin başı sagolsun ne var ne yok kızlar hayat nasıl geçiyorum benim eşim gene işe gitti sıkıldım ya 11 senedir tek kalmaktambir ugraşım bile yok

yazmayı unutmuşum sahurda kayısı kıvamında 2 tane bazan 1 tane yumurta yiyorum
arkadaşlar sizler ne kadar kilolar verdiniz ne kadar zamanda yazarsanaız gerçekten çok sevinirim

Ben göremeyeceğim asyam seni süslen bakalım sen
Sağol asyam ben de ööle düşündüm ama kilo almazsam iyi dur gidem bi tartılam bakiyim1 kilo fazla görünüyom Allah'ımmm waffle dan mıdır kine 2.5 tane yidim ohhh klasik karatayımı da yaptım.. Heman 1 kilo almış olamam di mi?

Merhabaa guzel karataycilar.,
Cok mutluyum ve sizlerle paylasmak istedim.En sonunda hamile kaldigim kiloma dondum.70,5kiloya geldim.Hedefim 5 kilo daha vermek.Bugun oglumun dogum gunuydu.Goren herkes kilo vermek bir insana bu kadar mi yakisir dedi.
Bugun benimde gunum

rabbim ömrünüze ömür katsın nice senelere diyelim

Harikasin canim tebrik ederim.

afiyet olsun leptin olsun canım benim
canım seninle de görüşürüz bir gün inş
tartıdaki 1 kg şişkinliktir canım. hem oruca alışmaya çalışıyor bünyen hem de kaçamağa zaman ver biraz kendine.hem çabuk alırsan çabuk verirsin korkma
Sende o bıcır bıcır oğluş varken yağ kalır mı canım benim

senin adına ben de sevindim canım başkalarından iltifat almak insanı mutlu ediyor nasıl moral olmuştur şimdi
oğlunun doğum günü kutlu olsun yeni yaşı şans getirsin

kızlar akşam menümde bol göbek salata içine badem domates az ceviz bir çatal kaşar limon suyu sızma zeytin yagı koydum yanınada cacık oh mis gibisizlerin menüsünde ne var bu arada 2 litre suyumu içtim 6 kaysı 3 erik yedim 3 gibi sabah melemen 5 çatal 5 kuru kayısı 5 ceviz 1 bardak diyet çay sizce listem nasıl:44::44: umud varmı bende

kızlar ben geldim yeniden
bahçe ve köpişlerle ilgilendim ohhh bütün negatif enerjimi attım
bahçeden meyve toplarken 1 kayısı, 2 kara erik, 3-4 vişne ve 1 küçücük arap kızı elması yedim üzerine de 1 kupa süt içtim.
Bu sene bir sürü kayısı kurutuyoruz annemle köpişlerde akıllı maşallah dokunmuyorlar kayısılara, bol bol yaprak kayısımız olacak.
Bu arada semizotu dikti annem bir saksıya umarım olur da yeriz
iyiniyetlim bahçedeyken aklıma geldin. İzmir'e annene gittiğinde görüşebiliriz belki senle dedim kendi kendime.Bende yılda 3-4 kere giderim İzmir'e çünkü
Bizim evde tek oruç tutan babam ve kendisi ile sadece pazar akşamları birlikte yemek yiyoruz bu yüzden akşama iftar saatinde bende yemek yiyeceğim.
annem biraz önce kabak çorbası yaptı değişiklik olsun diye, güzel kokuyor deneyin bence içinde kabak, tavuk suyu ve tavuk eti,1 yumurta sarısı,2 kaşık yoğurt,soğan,sarımsak var

iftarimi ettim daha şindik:
4 adet bulgurlu dolma
1 kase mercimek corbasi
1 kase daha bugun aldigim tas gibi koyun yogurdu
Bir kac catal zeytinyagli fasulye..

Cayimi icerken de gecmisi okuyum bakam neler olmis..

merhabalar....
sahur:2 tereyağlı yumurta,peynir,5 zeytin,2 hurma,omega 3
iftar:mercimek çorbası,et,salata,yoğurt
1 saat yürüyüş...
sevgiler ...
Dallidacım menulerin ve sporun cok super..pek kacamak yapmıyosun anlasılan..seni daha sık aramızda gormek ve feyz almak isteriz bidenem..sewgiler..

cok saolasın canım tesekkur ederim..senin de basın saolsun..
sen yeni geldin galiba hosgeldin aramıza...kavun karpuzun Gi si cok yuksek oldugu için yasak canım...tavsiye edilmiyo...eşin yesin artık onları..

süsünden püsünden de eksik kalmaz bizimki..
pıtırcıgım sen kuruyemiş yemiyomusun hiç???

cok az uyuyosun canımcım yaaa:26::26::26: gunluk uykunun 5 saatin altına dusmemesi lazım diyo Ahmet hocamız..aman dikkat et yaw..bu ramazan senin de benimde feleğimizi şaşırdı ama olsun artık naapalım..Allah sewabını werir inşallah...
e ozaman tercişh yapacan sen bu sene..hadi bakalım hayırlısı olsun bidenem..inşallah hayırlı bi yer olur..gerci sen balıkesiri sewiyosun demi...eşimle bizim hayalimiz de sizin o taraflar biliyomusun..ama eşim esnaf oldugu için biraz zor bizimkisi...
sıcakları sorma ya..40 dereceden fazla Maraş...zemin dayanmıyo artık sıcaga..bugun sallanmısız 5 şiddetinde..ama Allahtan haberim olmadı..cok korkardım yoksam..:26::26::26:

evet canım yeniyim ben saprinam önerdi katarayıdaişşallah güzel paylaşımlar yaparız burda ben kendimi tadıdıyım 3 bebegimi kaybettim doktrum 4 vesile olmam için kilo vericeksin dedi ona ugraşıyorum işte sizler sayesinde yanlışı dogruyu yapıcez bu arada kavun halen dolaptainan gözüm döndü ama yemedim artık eşim kessin yesin bir dilim bilemi yiyemiyoz kızlaar:82::82:

kızlar babamla yemeğimizi yedik:
1 kase kabak çorbası
3 küçük parça fırında tavuk
keten tohumlu salata

niyetli olanların oruçlarını Allah kabul etsin

Son düzenleme:
wayy be 54 kilo bi anne ha... bizimki mubarek 80 kilo..
annen doktor mu bidenem....oyle hayal ediyorum onu..
ben de onu merak ediyorum zaten..bak bugun cok cok selamımızı sole ona,hatta bi tane de mmmmuuuuaahhh diye öp oni..
asyacım 52 olmusum canım cizelgemi değiştircem hemen ve artık listedeyim tekrardan..

senin kilo alman mumkunmu hiç yaw..lutfen..
waffle dan dır o..şişkinlik yapmıstır..cok yimişsin yaw..

diyet cayları onemrmiyorum canım..bide menunden hiç bişe anlamıyorum..liste halinde yazsan daha anlasılr olabilir...ve daha rahat yorum yapabiliriz..

kabak corbası guzel olabilir...denemk lazım...dur tarifi alıym hemencecik..
yaprak kayısıdan bende istiyom baane baane..

aaa cok uzuldum canım..basın saolsun...inşallah 4. yu sag salim kucagına alırsın..dualarımız seninle...
saprina kim bu arada..
bide tabiki yiyebilirsin kavun karpuz ama sabah kahvaltıda 1 dilim sadece..aksam yemeni tavsiye etmem..bide her sabah değil tabi..arada sırada..

tabi tabi süsümden geri kalmam Eeee eş yok, sevgili yok bende kendime takıyorum işte.bol bol süslüyorum kendimi
yarında köğişleri götürcem veterinere tırnak kestirmeye,bugün oynarken her yerimi çizdiler. bak onları da süslüyorum
kuruyemiş konusunda haklısın, canım pek istemiyor. sofraya geliyor ama yemiyorum. ofiste de çekmecemde var ama çok nadir acıkırsam atıştırıyorum.
iş yerindeki yemek tek çeşit çıkıyor ve pişiren kişinin temizliğine güvenemediğim için yemiyorum, zaten karataya uymayan şeyler oluyor genelde. işte bu yüzden gündüz midem kazınırsa atıştırıyorm çekmeceden. son 1-2 haftadır kuruyemiş yemedm ama haklısın.dikkat edeceğim.
depremi duymamana sevindim, korkmanı istemezdim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…