Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

sahur menum:

2 yumurtadan kasap sucuklu omlet
7 adet yesil Zeytin
peynir cesitleri--beyaz,keci,eski kasar
domates,salatalik,roka
yarim kase yogurt
yarim kase salata
1-2 catal et tava
2 adet omega
1 ince belliye yakin ceviz
ve boool bol cay...

Son düzenleme:
Kizlar ben geldim. Pek yazamasam da karataya devam. Ustelik hala bir gram dahi veremedim olsun moral bozmak yok. Sahurda klasik karatay kahvaltisi yaptim. İftarda hic kacamak yapmiyrum ama hareket sifir cok dusuyi tansiyinum

Dun cumartesi kaçamağı yaptım :KK17:

Börek ve dondurma, affedin :KK56: cok güzeldiiii

Ama spor da yaptım hemen suçumu telafi etmek için :KK16:

Sahur
- 1 yumurtali, domatesli omlet
- Yesillik, domates, salatalik, havuc
- Sut, peynir
- 2 ceviz
- Omega-3, vitamin ve mineraller

Iftar
- Karisik salata ve patlican salata
- Mercimek corba
- Z. Yagli taze fasulye
- Soganli, domatesli karides
- 2 ceviz
- Yesil cay

[papadiya]

tsk canım neden ıftarı az mı yedın acıktıysan koca bır bardak tarcınlı sut onerebılırım

Canim ben oruclu degilim.Regl olmustum iftara 4 saat kala dün.
Tarcinli sütü gec gördüm yani daha yeni.

Son düzenleme:
merhabalar....
sahur:2 tereyağlı yumurta,peynir,5 zeytin,2 hurma,omega 3
iftar:mercimek çorbası,et,salata,yoğurt
1 saat yürüyüş...
sevgiler ...

Son düzenleme:
Sabah ki menüm. 2 yumurta tereyaginda omlet yaptim.
10 tane zeytin. 3 tane gün kurusu kaysi, 3 tane ceviz.
3 bardak su. 4 kasik yogurt.

he ya sorma..uyanık esnaflar ekonomi derdinde..bizim saf insanımız da aldıkca alıyo..biyerden bişe alırken bana ısrarla şundan da almazmısınız herkes alıyo diyolar ama ben sewmem onu diyorum..:KK60::KK60: bu ozellikle meyvede ve hatta karpuzda oluyo...:KK60::KK60:
bide bu ramazan beni cok halsiz bırakıyo yaw...naapcam bilmiyom..sabaha kadar ayaktayım aksama kadar yataktayım..:KK60:gecmiş olsun dileklerin için de tesekkur ederim canım saolasın..
ah olsa ne gdier4 şimdi karpuz eşimde dün kavun almış kocaman dedi hanım kes dedim benim yanımda yemede nerde yersen ye:KK43::KK43:dedi neden karatay önermiyo kavunu dedim ne karataymış be kavun ban kaldı dedi:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:çok iyi niyetli kocam vardırda:KK9::KK9::KK9:
inan gözlerim dola dola izledim :KK14::KK14::KK14::KK14:allahım yardım etsin kardeşim ya evet bazen çok nankörüz bir yemek yapsak yemmese aman 2 gün geçti ne yicem diye atıyırum ondan ben az öz yapıyorum dün yaptım bitti mesela bugünede allah kerim :KK16::KK16:allahım addetsin yarattıgı kuluna laf diyecegim yok ama durumları biliyorlar çocuk yapıyoalr korunsalar keşke netten araştırıyımdabizde measj yolluyalım eşimle sag ol:KK48::KK48:
Yaaaaa:KK43::KK43::KK43::KK43:
Ama gene suslen..:KK5::KK5::KK5:
Ben de suslenirim bidenem insallah..buarada goruseceemizi esime soyledim..cok fenasiniz siz dedi..:KK9::KK9::KK9:
Ay sorma kacamaklari ya..kilo almisim zaten..yanaklarim toplanacak kadar almisim ama hic tartilmadim tabi..neyse artik bulusma gunune kadar hic kacamak yapmamam lazim..:KK52::KK52::KK52:
Cok saolasin canim benim..:KK16::KK16::KK16:

canım geçmiş olsun kayınpederine rabbim şifa versin ben babacıgımı kalp krizinden kaybettim 4 seneye geldi onu çok özledim kokusunukızım deyişini:KK14::KK14:

kızlar dünden kalan melemen vardı eşime yaptıgım sahurda 5 çatal yok onu yedim yanınada 5 kayısı kurusu 5 ceviz bir adette diyet çayımı aldım elime öyle sizleri okuyorum :KK24::KK24:4 gibide kayısı erigimi yerim akşamada düşünmedim ne yemek yapıcagımı bakıces:KK55::KK55:

ah olsa ne gdier4 şimdi karpuz eşimde dün kavun almış kocaman dedi hanım kes dedim benim yanımda yemede nerde yersen ye:KK43::KK43:dedi neden karatay önermiyo kavunu dedim ne karataymış be kavun ban kaldı dedi:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:çok iyi niyetli kocam vardırda:KK9::KK9::KK9:

inan gözlerim dola dola izledim :KK14::KK14::KK14::KK14:allahım yardım etsin kardeşim ya evet bazen çok nankörüz bir yemek yapsak yemmese aman 2 gün geçti ne yicem diye atıyırum ondan ben az öz yapıyorum dün yaptım bitti mesela bugünede allah kerim :KK16::KK16:allahım addetsin yarattıgı kuluna laf diyecegim yok ama durumları biliyorlar çocuk yapıyoalr korunsalar keşke netten araştırıyımdabizde measj yolluyalım eşimle sag ol:KK48::KK48:

canım geçmiş olsun kayınpederine rabbim şifa versin ben babacıgımı kalp krizinden kaybettim 4 seneye geldi onu çok özledim kokusunukızım deyişini:KK14::KK14:

başın sağolsun canım allah sabır versin sanada

duyarlılığın için:KK9::KK9:
allah kabul etsin

Merhaba kızlar:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
niyetli arkadaşların oruçlarını Allah kabul etsin, rahat bir gün geçirirler umarım:KK16:
Hepimiz için güzel bir pazar günü olsun:KK16:
kahvaltımı yazıyorum hemen::KK56: 12.00'da bitti
2 yumurtadan menemen
keçi,tulum ve kaşar peyniri
zeytin
domates
salatalık
kahvaltıdan öncede bahçeye çıkmıştım 3 kayısı yedim

sularımız kesikti bu yüzden bizim buraya yakın bir askeri tesis var, oraya gittim. önce wc yi kullanıp dişlerimi fırçaladım sonra kuaföre gittim saçımı yıkatmaya:KK1:

merhaba kızlar
sahurda yediklerim

10 tane yaprak sarma (bulgurlu) çok mu oldu kızlar
4 zeytin
4 ceviz
domates salatalık
2 çatal peynir
2 kayısı
2hurma

2 litre su iftar sahur arası

dün akşam call yapamadım bugün devam edicem inş

yayınladığın sitelere baktım hepsi himayala tuzu ama içinde deniz tuzu yazıyor tekrar bak istersen:)

kizlar bir sey soracagim,
ben saphiranin takimi 7. takimdan gamze.
bu topigi de okumaya basladim ama daha cok yeni 20. sayfadayim.

simdi ben kristal kaya tuzu siparis vericem ama hangisi bilemiyorum.
ben amerikada yasiyorum, burda ne diye geciyor hangisi dogru olan bilen var mi?
mesela sunlardan hangisine benziyor?

http://www.amazon.com/The-Spice-Lab...1_33?s=grocery&ie=UTF8&qid=1342800891&sr=1-33

http://www.amazon.com/The-Spice-Labs-Himalayan-Crystal/dp/B001O1Q0NA/ref=pd_sim_gro_1

http://www.amazon.com/The-Spice-Lab...=1342801028&sr=1-7&keywords=crystal+rock+salt

bi de dondurma yapiminda kullanilani var.
bilgilendirebilirseniz coook sevinirim, tesekkurler :)

:emir_bebek::emir_bebek:Seninki bayaa komik zaten..:KK9::KK9::KK9:
Onu banyo yaptirirken sen de serinlersin hem ne guZel..
bu arada annen geliyomus gozun aydin..sen izmire gidemeyince o gelmeye karar wwrmis anlasilan..

Yaaa herkesler uyurken kalktım 7:30 da 4-5 saat kadar uyuyabiliyorum procum:KK34:
Tercih döneminde gelecek annem :emir_bebek: hem ona bakacak ööle denk getirdik:112: İzmire gitmedim yaw çok sıcakmış burası bile yanıyor :emir_bebek: onunla perişan oluruz.. Hem buralar daha güzel annem bahçeyi de sever hasret gideririz toorunlarını da özlemiştir..
Sağol bidenem:KK9::KK9::KK16:

hayırlı ramazanlar arkadaşlar
uzun süredir bu diyeti araştırıyordum canan karatayım bütün programlarını seyrettim ayrıca kitaplarınıda okudum benim diyetisyenimin listesine uymasada merakımdan denemeye karar verdim ramazan boyunca deneyeceğim bugün 4. günüm sadece yarım kilo gitti ama harfiyen uyuyorum sahurda şekersiz çay, peynir, zeytin, domates, salatalık ve ceviz yiyorum iftardada az çorba, etli ne yemek varsa salata ve yoğurt tüketiyorum ekmek yok tatlı yok meyve yok ve iftarla sahur arasında 2 litreden fazla su içip 1 saat kondisyon bisikleti sürüyorum hepsi bu kadar şayet kilo verirsem yazarım burda sevgiyle kalın

Birsey merak ediyorum kizlar. Anladigim kadariyla burdaki bazi arkadaslar gecen ramazanda da burdaymis yani aramizda karatayla ramazan gecirmisler var. Bizimle paylasabilseler aslinda sonuclarini. Mesela kilo verebildiler mi ramazan basi ve sonu arasindaki fark ne oldu.bunlari paylasmak bizi gaza getirebilir:-)

X