Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Seninki bayaa komik zaten..
Onu banyo yaptirirken sen de serinlersin hem ne guZel..
bu arada annen geliyomus gozun aydin..sen izmire gidemeyince o gelmeye karar wwrmis anlasilan..

kaldıramıyorum ben böyle videolara resimlere bakınca sanki hepsinin bu durumda olmasının tek suçlusu benmisim gibi hissediyorum :/ yazık günah ya ilk fotoğraf gerçekten içler acısı diyorum ben burda yediğim önümde yemediğim arkamda bide fit olmak icin diyet yapıyorum onlar yemeye ekmek bulamazken falan üzülüyorum valla allah bu ramazan ayında muhtac insanlarımızı aç susuz bırakmasın insallah...

leylak 70 hosgeldin bidenem..hayirli ramazanlar olsun..
bu arada paylasimlar icin tesekkurler..yardim yapmami sart hakkaten..insan kendini kotu hissediyo..

Bugun 5:30 da yuruyecem insallah..sonrada gelip uyurum 4e 5e kadar..herkkese iyi aksamlar iyi sahurlar dileyerekten propycil kacar..

Merhabalar arkadaşlar
ben uzun uzun ilk sayfaları okudum motive olabilmek için.

2 doğumdan sonra kalan kilolarımı vermek ve kolesterolümü düşürebilmek için spora başladım. 1 ay oldu ama çok birşey değişmedi .haftada 3 gün gidiyorum, yediklerime de dikkat ediyorum ama 1 ayda 1-1.5 kg ancak verebildim .

Bu yüzden karatay diyetine başlamak istiyorum.
Tecrübeli kişiler olarak neler önerirsiniz??

Propycilim kayınbabana çok geçmiş olsun. tez zamanda sağlığına kavuşur inş
Senin ameliyatta ertelenmiş neyse vardır bir hayır canım:26:
Kız biz hani kaçamak yoktu iyice dibine vurmuşsun resmen

propycil kacar ve uyur....

aksam girerim inşallah..
asyaateş canımcım bu mesajı okudugunda bilki seni optm..mmmmuuaahhhhh
oyy canım benim bende seni öperim bol bol
Sen bu mesajı yazarken ben de kuafördeydim canım sen gelcen diye süsleniyordum Mavi siyah saçlarımla karşılayacaktım seni, bir dahakine artık Sen ve ailen iyi olun da görüşürüz nede olsa

canım hem waffle hem bal fazla gelmesin ama sen bilirssin gerçi çıtır annem atom karıncam benim
senin sayesinde bol hareket ediyorsun ramazanda bile maşallah

Arkadaşlar oruç tutan herkesin orucunu Allah kabul etsin, Allah yardımcıları olsun.
Ben dayanamadığım için tutamıyorum malesef

Öglen ki menüm. Mangalda bir fincan tabagi kadar et, salata, su
Toplam 2 litre su.

Aksam da 1 tas ev yapimi yogurt 4 kasim manti.1 kupa neskahve..

Hala da acim...

Son düzenleme:
Afiyet olsun papişim karizmam susamayan acıkmayanım

yerım senı ben

bu aksamkı ıftar tamda yazdıgım gıbı gectı

mercımek corba
yesıllık salatası
tavuk pırzola
1kucuk dılım t.gogsu
cay,omega3

baska seylerde vardı ama ben bunları yedım arkıdesler

leylak 70 hosgeldin bidenem..hayirli ramazanlar olsun..
bu arada paylasimlar icin tesekkurler..yardim yapmami sart hakkaten..insan kendini kotu hissediyo..

geçmiş olsun kayınpederine canım benim

Son düzenleme:
sahurda yemeyi planladıklarım
menemen
zeytin
peynir
salatalık-biber
badem
omega3lerim
cevizli sucuk
birazda pide yerim

çocuklar uyumuyor sahura kadar bende uyumuyorum yiyip yatıyoruz
kahvaltı falanda olmuyor çocuklarda oruç tutunca öğlene kadar uyuyoruz sonrada

Merhabalar

Karatay Diyeti ile bir ayda en az kaç kilo verilebilinir?

Birde acaba kısaca bu diyeti özetleyebilir misiniz?
Ne neler ne ölçüde serbest ve neler kesinlikle yasak? Sebze ve meyve ölçüsü nedir?

çok sevindim canım rahat bi ramazan geçirmene bizde yemekleri abartmamaya karar verdik.çorba+yemek+salata+yoğurt+biraz pide,pilav yada makarna veya börek yok yani 2 çeşit olacak çorba ve yemek sadece ama 2 gündür bende rahatım ve ilk defa bu ramzan kilo vereceğime inanıyorum.

amin canım amin...,

canım çok geçmiş olsun inşallah kısa zamanda iyileşir...,

Merhabalar

Karatay Diyeti ile bir ayda en az kaç kilo verilebilinir?

Birde acaba kısaca bu diyeti özetleyebilir misiniz?
Ne neler ne ölçüde serbest ve neler kesinlikle yasak? Sebze ve meyve ölçüsü nedir?

canım metobalizmana bağlı ,kişiden kişye değişir ama ortalama haftada 1 kg.verebilirisn..ilk sayfada örnek menüler var orayı okursan fayudalı olur...,

esasım nerelerdesin canım benim hayırlı ramazanlar

canım burdayım bikaç gündür giremedim.sanada hayırlı ramazanlar inşallah dualrımız ibadetlerimiz kabul olur...

gideyimde menemeni yapmaya başlayayım

kolay gelsin canım.bende birazdan hazırlayacam sofrayı.

Yaaaaa
Ama gene suslen..
Ben de suslenirim bidenem insallah..buarada goruseceemizi esime soyledim..cok fenasiniz siz dedi..
Ay sorma kacamaklari ya..kilo almisim zaten..yanaklarim toplanacak kadar almisim ama hic tartilmadim tabi..neyse artik bulusma gunune kadar hic kacamak yapmamam lazim..

geçmiş olsun kayınpederine canım benim
Cok saolasin canim benim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…