Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlar kafama birşey takıldı :44::44:şimdi çorbanın hepsi serbest olmasına serbestte şimdi yayla tarahana çorbasına un konuluyo tel ara yıldız vs onlarda hamur oluyorlar makarnaya giriyor şimdi biz bunları yapıp içebilirmiyiz yoksa içemezmiyiz biz ne yicez

ben içiyorum sonuçta kaynatılıyor unluğu ne kadar etki ederki içinde bir sürü baharat sıcak su çorba yani :S ona bakarsanız mercimek çorbası feci derecede kalorili ama yeniyorr

kizlar bir sey soracagim,
ben saphiranin takimi 7. takimdan gamze.
bu topigi de okumaya basladim ama daha cok yeni 20. sayfadayim.

simdi ben kristal kaya tuzu siparis vericem ama hangisi bilemiyorum.
ben amerikada yasiyorum, burda ne diye geciyor hangisi dogru olan bilen var mi?
mesela sunlardan hangisine benziyor?

http://www.amazon.com/The-Spice-Lab...1_33?s=grocery&ie=UTF8&qid=1342800891&sr=1-33

http://www.amazon.com/The-Spice-Labs-Himalayan-Crystal/dp/B001O1Q0NA/ref=pd_sim_gro_1

http://www.amazon.com/The-Spice-Lab...=1342801028&sr=1-7&keywords=crystal+rock+salt

bi de dondurma yapiminda kullanilani var.
bilgilendirebilirseniz coook sevinirim, tesekkurler :)

iftar menüm

1 bardak su ve 1 hurma ile açtım
1 kepçe tarhana çorba
çok az kuru fasulye yanına erişte
sadece 2 tane minik lahana sarması
bezelye kızartması
2 dilim kavun
3-4 tane yeşil üzüm
1 mısır

1,5 saat sonra oryantal aerobik ve bel hareketleriyle eritmeye baslıcam yediklerimii oh miss

ben içiyorum sonuçta kaynatılıyor unluğu ne kadar etki ederki içinde bir sürü baharat sıcak su çorba yani :s ona bakarsanız mercimek çorbası feci derecede kalorili ama yeniyorr
canım kafam inan karıştı evde kepek unum var oda yemniyo krep yapsam olmazmı yazık ben o onu ne yapıyım

bezelya kızartması derken:44::44:kavun yasak degilmi bu diyette erişte derken üzm yasak şeker varmışlahana sarmasının içinde pirinç varmı:44::44:ay çok soru sordum kanımca pardonşöyle iyice bir anlıyayım ne yeniyo ne içiliyo ne yasak :26::26:

kızlar iftar menüm

yayla çorbası
karnıyarık
dolma biber(piriniçli yptım yemiycem)

sizce nasıl biraz çorba ve karnıyarığı yiycem inş en az zararla atlatırım

Menun gayet guzel canim ,afiyet olsun

afiyet olsun canım patlıcanları yağda kızartmak yerine fırında yapmışsındır umarım:26:
akşam ben de karnıyarık yiycem büyük ihtimalle

Afiyet olsun canim,bende de karniyarik vardi
herkese hayırlı ramazanlar
allah oruçlarımızı kabul etsin
rahat rahat tutalım oruçlarımızı inşallah

Amin canim,insallah

Iftar menum

Yarim litre su

1 karniyarik,zor bitirdim o kadar suyun ustune

Salata,yogurt

Kiraz,yarim muz

ıftar menum

yarim litre su

1 karniyarik,zor bitirdim o kadar suyun ustune

salata,yogurt

kiraz,yarim muz

canım karnıyarıgın üstüne çok az sıvı yag döküyoruz içini hazırlıyorum içini koyuyoruz veriyoruz fırına kızartıyoruz inanın hafif oluyor deneyin ve görün

canım karnıyarıgın üstüne çok az sıvı yag döküyoruz içini hazırlıyorum içini koyuyoruz veriyoruz fırına kızartıyoruz inanın hafif oluyor deneyin ve görün

Ben de firinda yapiyorum normalde,bugun kizarttim,ama 3 sefer kaynar sudan gecirdim,yagi gitsin diye,sonra icini koyup pisirdim

Selam Kizlar eger benim tartim dogruysa az önce tartildim. 81.600.Kg
Elbiselermi tartiliyoruz.?

Yeni katilan arkadaslar hgz aramiza.

Son düzenleme:
arkadaşlar ben 1 ay karatay diyeti yaptım 5 kilo verdim. 3 ay da karatay tipi beslendim. protein ağırlıklı beslendiğim için süt ürünleri ve kuruyemişe duyarlı hale geldim. alerji oldum ve ellerim ayaklarım yara bere içinde. sizde de bu tarz bir etki oluştu mu diyetten dolayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…