Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Selam kizlar.Ben 30 dk öncesine kadar orucluydum ama regl oldum.

Su an ki menüm: 1 tas ayranli corba. 5 kasik Yesil fasulye. 3 kasik Bulgur pilavi tereyagli.
Tartimi saklamistim hala bulamadim.

Evet canım bayağı hamaratmışsın yaw.. Bana çok sıcak geliyor su içemediğimden belki de kurudum resmen:KK16:
çok güzel bir menü var iftara ama ev toparlamak yarına kıpırdayacak halim kalmadı:KK9::KK9::KK9: Sıcaklarda + oruçla Rabbimin verdiği nimetlerin önemini bi kat daha fark ediyoruz.. Şükürler olsun Rabbime suyun yeri de bi başka:KK60: ilk gün susuzluk zor geldi..

Allah'ım oruç tutan arkadaşlarımın hepimizin orucunu kabul etsin inş.
Ramazanımız hayırlı bereketli olsun inş.

Ben de oturdugum yerde sizmisim 1 saat kadar,kalkinca da bayagi bir gozum karardi,Allah disardakilere yardim etsin,herseye cok sukurler olsun,dedigin gibi canim suyun yeri baska,Allah kabul etsin.

Ben de oturdugum yerde sizmisim 1 saat kadar,kalkinca da bayagi bir gozum karardi,Allah disardakilere yardim etsin,herseye cok sukurler olsun,dedigin gibi canim suyun yeri baska,Allah kabul etsin.

:84::111: gündüz hiç uyuyamam yaaaaa ben de sızmak istiyorum:84:
Sabah mutfakta yoğurt filan yaptım hızlıca sarma filan az mutfağı topladımmmm vee benim de gözün karardı hafiften başım ağrıyor dinleniyorum ben de :112:
Evet canım AMİN

Son düzenleme:
:84::111: gündüz hiç uyuyamam yaaaaa ben de sızmak istiyorum:84:
Sabah mutfakta yoğurt filan yaptım hızlıca sarma filan az mutfağı topladımmmm vee benim de gözün karardı hafiften başım ağrıyor dinleniyorum ben de :112:
Evet canım AMİN

Aslinda 1 saat kadar bir sekerleme yapinca iyi geliyor vucuda,sen de dinlen canim,oructa vucudu cok yormaya gelmiyor

kızlar iftar menüm

yayla çorbası
karnıyarık
dolma biber(piriniçli yptım yemiycem)

sizce nasıl biraz çorba ve karnıyarığı yiycem inş en az zararla atlatırım

kızlar iftar menüm

yayla çorbası
karnıyarık
dolma biber(piriniçli yptım yemiycem)

sizce nasıl biraz çorba ve karnıyarığı yiycem inş en az zararla atlatırım

afiyet olsun canım patlıcanları yağda kızartmak yerine fırında yapmışsındır umarım:26:
akşam ben de karnıyarık yiycem büyük ihtimalle:KK1:

1. Veren arkadaşları kutluyorum. :KK9: Veremeyenler üzülmesinler, haftaya inşallah:KK43:Size birde haberim var. Oğlum lgs Türkiye 3375'incisi oldu. :KK16::KK16:

1. Sevgicim elerine saglik liste icin, pek neseli olmus:KK9:

Ama oglunun basarisi icin ayrica tebrik ediyorum. Bravvo ona ve de onun bu basarisindaki en onemli etken olan annesine tabii ki:KK9::KK9::KK9::KK9:

evlendigimde 94 kiloydum bebem sonra pko çıktı panik atak oldum depresyon ilaçları hormon bozuklugu derken 118 çıktım sonra 103 kadar düştüm kendi doktoruma gittigimde paşacım 75 düşmen lazım dedi eve geldik bende bir aglama varmış :KK14::KK14:ben bu kiloları nasıl vericem dedim sonra eşim sag olsun des
    tek verdi 3 yavrumu kaybettim evi toplarken bazanın altında ömürümün baddaniyesini buldum ne heves edipte almıştım kzıma ömürümü sarıcaktım sallanan sandalyede hayaller kurucaktım sonra bir aglama varmış bende o gün karar verdim artık evlatlarımı kaybetmicektim doktorum herşeyi harfi harfine uy dedi sonrası malum az yemeye başladım aglama sesime eşim geldi paşa gene ne oldu baddaniyesini zor aldı elimden yapam paşa günaha giriyorsun dedi dedim doktor nede kolay deid ben nasıl vericem okadar kiloyu dedim eşimde insan istedikten sonra herşeyi yapar paşam dedi sonra bende bir hırs başladı dedim 90 göremem iste yeterki dedi bir baktım 90 düşmüşüm dedim acaba 80 görürümüyüm eşim dedi azim ben azıttıkça eşim paşa :KK20::KK20:demeye başladı sonra bir resmimi buldum dolaba koydum kilolu halimbirde bebek resmim var her niyeti bozdugumda bakıyorum resime hayde bırakıyorum :KK9::KK9::KK9:şimdi annemler burda diye 2 kilo almıştım hiç yemek yemedim sinirimden şimdi 85 düşöüşüm dünde karataya başladım bakalım cuma kaç kilo çıkıcem:KK30::KK30::KK30:eger bu diyet hızlı verdirise bırakmam bugün facede diyet bölümüne yadık kadın zararlı 1600 kalorikl çok iyi ona devam edim karatay yapmayın dedi :44::44::44:kafam karıştı birde 2 yumurta yiyoruzya kızlar kolestrolümüz çıkmaz degilmi :44::44:etle aram yok balık tavuk seviyorum birde köfte oda binde bir :KK19::KK19:beni aydınlatın ne yapayım ben yumurtayı 1 düşürsem olurmu 2 devammı ediyim :44::44:

Yazdiklarini gercekten cok uzulerek okudum Pasa. Ne kadar zor seyler yasamassin, gercekten hic kolay degil. Ama Allah gercekten dagina gore kar veriyor ve de hikmetinden sual olunmuyor. Mutlaka zamani geldiginde sen de cektiklerinin mukafatin goruceksin. Salikla yavrunun da kucagina alicaksin insallah.:nazar:

Ramazanda daha cok gırerım Allah ın ıznıyle. Vucudum resmen
    huzur buldu bu dıyetle. Bol bol paylasım yapın kı bılıncaltı daha cok sartlansın.Olmak ıstedıgınız kıloda bırını gorunce yerı musaıtse kutlayın onu.Bılıncaltına talımat vermenın en kolay yolu bu.Inanın burada paylasırken ınsan en ıyı kendıne anlatıyor. Yolculuk gıbı dusunun bu surecı tabıkı sızı zorlayan gunler olacaktır tıpkı vırajlı yollar gıbı.Ama o anlıktır.Ac olan beynımdı benım.Tatlı ıstedıgınızde kendınıze sut ıcmeyı teklıf edın eger kabul etmıyorsa ıstahınız o zaman ac olan beynınızdır.

Gul'cum gercekten cok dogru seyler soylemissin. Sen buradaki pek cok insana ilham kaynagisin. Tecrubelerini daha cok paylasir ve yorumlarda blunursan cok sevinirm ben kendi adima.

arkadasim senle cok ortak noktamiz varmis :KK43:, beden kilo boy... ah ah nerde o eski kilom

Hosgeldin Raffaello. Bakarsin bir gun bi yerde tanisiriz:KK52: Ortak noktalarimizi konusur ve Karatayla vedigimiz kilolarin esliginde cay iceriz:KK52: ben Istanbulda yasiyorum, sen nerdesin?

Herkese sevgiler, niyetli olanlara kolayliklar:KK3:

afiyet olsun canım patlıcanları yağda kızartmak yerine fırında yapmışsındır umarım:26:
akşam ben de karnıyarık yiycem büyük ihtimalle:KK1:

aynen dediğin gibi yaptım canım önce kızartmayı düşündüm ama sonra vazgeçtim
bu arada kızlar meyveyi sahurda mı yiyeceğiz nedense benim canım çok tatlı istedi

herkese hayırlı ramazanlar
allah oruçlarımızı kabul etsin
rahat rahat tutalım oruçlarımızı inşallah

bugün kilo bildirimi vardı ben giremedim kilom aynı 59,5
hafta içi 58,3ü gördüm ama bugün 59,5
ben kendimi mezun olmuş sayıyorum arasıra girmeye çalışırım kendinize iyi bakın kızlar

aynen dediğin gibi yaptım canım önce kızartmayı düşündüm ama sonra vazgeçtim
bu arada kızlar meyveyi sahurda mı yiyeceğiz nedense benim canım çok tatlı istedi
afiyet olsun canım
meyveyi sahurda yemen daha iyi olur pek etkilemez kilo vermeni.akşamları daha az hareket ettiğin için bu tarz şeyleri gündüz yemek daha iyi oluyor.
tatlı isteğin için tarçın çayı, tarçınlı veya kakaolu süt iyi geliyor bana dene istersen

kızlar ben kaçar mesai bitti.
akşam evden devam ederim.:KK1:
bu arada propycil dün akşam gelecekti foruma ama yok daha:26:

Sevgicim elerine saglik liste icin, pek neseli olmus:KK9:

Ama oglunun basarisi icin ayrica tebrik ediyorum. Bravvo ona ve de onun bu basarisindaki en onemli etken olan annesine tabii ki:KK9::KK9::KK9::KK9:

Yazdiklarini gercekten cok uzulerek okudum Pasa. Ne kadar zor seyler yasamassin, gercekten hic kolay degil. Ama Allah gercekten dagina gore kar veriyor ve de hikmetinden sual olunmuyor. Mutlaka zamani geldiginde sen de cektiklerinin mukafatin goruceksin. Salikla yavrunun da kucagina alicaksin insallah.:nazar:

Gul'cum gercekten cok dogru seyler soylemissin. Sen buradaki pek cok insana ilham kaynagisin. Tecrubelerini daha cok paylasir ve yorumlarda blunursan cok sevinirm ben kendi adima.

Hosgeldin Raffaello. Bakarsin bir gun bi yerde tanisiriz:KK52: Ortak noktalarimizi konusur ve Karatayla vedigimiz kilolarin esliginde cay iceriz:KK52: ben Istanbulda yasiyorum, sen nerdesin?

Hosbulduk

ben belcika dayim, ins tanisiriz, bu forum sayesinde guc aliyorum, bende acaba her hafta kilomu foruma yazabilirmiyim?

tr de kolay bulunan seyler bazen burda kolay olmuyo mahalesef alternatif buluyoruz, mesela saf sahlep siparis ettim tr den avuc ici kadar bisey getirmisler :KK53: cok mu pahali acaba.

bugün kilo bildirimi vardı ben giremedim kilom aynı 59,5
hafta içi 58,3ü gördüm ama bugün 59,5
ben kendimi mezun olmuş sayıyorum arasıra girmeye çalışırım kendinize iyi bakın kızlar

Tebrikler canim. Masallah diyorum & darisi basima ins.

118tv.jpg

umarım arada atladığım olmamıştır. hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.iyi ki varsınız ve üzüntümü ve neşemi sizlerle paylaşıyorum. yüzlerini görmediğim, sokakta görsem tanımayacağım insanlar benim adıma seviniyorlar, ne büyük mutluluk.inanın beni paylaşımlarınız daha çok mutlu etti.Allah hepinizin evladına en güzel yerleri nasip etsin, bahtları açık olsun. Paşam iki gündür yazılarına rastlıyorum fakat cevap yazacak vaktım oldu.yazılarını okurken çok hüzünlendim.Allah kullarını farklı farklı imtihan ediyor.inş.her şey gönlünce olsun.unutma Allah sevdiği kullarının imtihanını uzun tutar,çünkü onların duası hoşuna gider. O'na zor hiç bir şey yok duaya devam. hatta hepimiz şu mübarek günlerde orucu açarken hepimiz senin için dua edelim.toplu duamız kabul olur inş. sağlıklı istediğin gibi bir evladın olur.unutma her gün geçer, sabırlı ol.Allah dağına göre kar verir.sen kuvvetli bir kulsun ki zorlu imtihana tabii tutulmuşsun.Allahgönlüne göre versin.sadece biraz sabır unutma vakti gelince olur.sevgilerimle.....:KK16::KK16::KK16::KK16:
eger rumuzun gerçek isminse sen benim adaşımsın:KK16::KK16::KK16:güzel dileklerin için sagol kardeşim bende öyle diliyorum tek acım yavrularım canlı dogup vefat ettiler elimden birşey gelmedi:KK14::KK14:tek temennim ise yaradan cennete 3 evladımı yanına almış işşallah günahlarımın kefareti olaraktan yavrularımı bana bagışlar işşallah hep dedim rabbim sabrini ver diye inan ben bile şaşıyorum nasıl ayakta kalıyorum diye insanlar ben agladıkça aglama isyana giriyor diyolar ama haşa anne kalbim acıyor:KK14::KK14:herkez okadar kırıcı konuşuyorki bazen canım acıyor allahım bir daha evlatlarımla imtihan etmesin beni düşmenımın başına bile vermesin çok zor 3 kere yaşadım 3 kere öldüm dirildim tek tememnim sebebi bulundu 4 bebegime hazırlık yapmam lazımki bebegim saglıklı bedeninde yaşasın :KK16::KK16::KK16::KK16:bu arada listeryi sen yapıyorsun galiba :kk77::kk77::kk77:benide alırmısın listere ama ben yüzde yapmayı bilmiyorum kim bana yardım etmek ister :101::101::101:ne kadar şirinim ama bana kimse hayır diyemez allah için söyleyin çok şirinim degilmi:90::90:
Sevgicim elerine saglik liste icin, pek neseli olmus:KK9:

ben herzamanbir lafım vardır bunu çok kullanırım yaradanı sevdim yaradandan ötürü derim hep ben biliyorumki rabbimin bildigi birşey varki ban bu imtaanı veriyo dilerim rabbimden allahın izniyle bu imtaanı başarısıyla geçiyim tek temennim o:KK16::KK16::KK16:

bugün annem iftara çağırdı kızkardeşim falan bayağı kalabalık aile olarak yapacağız iftarı
ramazanda iftar davetlerimiz çok olur inşallah kilo almam

şimdi 2 litre suyumu içtim bitti:111::111:sonracıma 5 kayısı ve 2 erik yedim erikler ekşiydi ay aklıma geldikçe :KK9::KK9:neyse deminde göbek salatasını bol dogradım bir adet badem 2 adet minnacık domates dogradım bir kimrit kutusu büyüklügünde peynir 5 kadar yok ceviz kırdım üstüne az sızma zeytin yagı limon suyu çok az tuz :KK17::KK17:ta olaraktan azcık vallahi çok degil :KK53::KK53:koca bir tabak zeytin yaglı barbunya koydum öylen yemegi yemedim öylen akşam bir oldu yane sizce menüm nasıl çokmu yemişim :18::18:birde nedense karnım doyunca tekir kedileri gibi mırıldıyasım geliyor iyimi:KK60::KK60::KK60::KK60:sizler akşam manüsünde ne yediniz bebeler:KK24::KK24:diyet çayımıda içicem birazdan beni bekliyor bir küçük kase yogurt yedim

Son düzenleme:
Herkese iyi akşamlar hayırlı iftarlar Allahım tuttuğumuz oruçlarımızı
ettiğimiz dularımızı kabul etsin inşallah :KK3:

X