Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

hoş geldin leylakcım kız herkesi kıskandırmışsın ohh ne güzel herkesin gözleri açılmış seni görünce özledik seni

hoşbulduk canım,valla öyle olduben de sizleri çok özledim bebişim

Hoşgeldin canım,kilo almadan geldiğin için seni

hoşbulduk ficanscım

Dün hatırlarsanız 55.8 çıkmıştım.. wc ye de çıkamamıştım.
Flaşh haber : bugün iseee 55.3 çıktımmm. Wc de olunca tartıda bööle oldu amanın Allah'ıımmm harikaaaa:13:

süper gidiyosun bebişimharikasın

merhaba kızlar benim soğumda aldığım kilolarımla başım dertte ilk etapta bi 10 kilo vermem lazım dukan diyetini denemeye çalıştım olmadı bunaldım karatayı araştıriim dedim ramazan geldi benim merak ettiğim bu diyette herşeyi yiyebiliyoruz unlu şekerl, gıdalar ve ayçiçek mısırözü hariç? şimdi ben bütün yemelerimi tereyağıyla mı yapıcam ölçüsü ne olmalı ya da bana örnek bi günlük beslenme planı yazar mısınız bu yolculuğa bende katılmak istiyorumm

hoşbulduk canım,valla öyle olduben de sizleri çok özledim bebişim

hoşbulduk ficanscım

süper gidiyosun bebişimharikasın
Canım modellerim süpperrr ondandır teşekkürler canıımmm

Bahçe işleri biraz azaldı canımcım ama yine de oyalıyor sulaması bile 1 saati buluyor bu aralar 3 günde 1 filan suluyorum.. Kendime arada iş çıkartıp çapa yapıyorum azar azar o ara yanımda olunca ıslanıyorus filan

Yürüyüş artık sabah yapamayız.. bugün de yattı İnş. iftardan sonra yürürüz eşimle callanı da bakam ne zaman yaparımm..
Bu arada herşeyimiz karman çorman oldu yavaş yavaş uyudukça iğne-ipliğe kaa topluyorum temizliyorum
Aslında çok hareket ediyormuşum yahu..
Günlük işler var bir de habire yıkanıyor Balık burcu ablası küvetinde suyla oynuyo sürekli tam wc alışkanlığı da kazanamadı onunla da uğraşıyorum..
Biz kadınlar çok dayanıklıyız yaw herkes yapıyo saydığım çoğu işi canımcım en rahat zamanların:112::112:

Son düzenleme:
kızlar bende kilo verdim dedim ama hiç kimse bana birşey dememiş birtek asyaateş alkışladı geçen haftaya göre 1,300gram gitti ama kimse görmedi beni :2::2::2::2::2:

neyse şaka yaptım öğlen yemeğimi yazayım

1 kase düğün çorbası
2 parça tavuk göğüs
1 kase cacık
1 tabak salata

kavunda vardı yemedim zaten bu hafta kaçamak çok oldu neyse ben kaçar

bende hemen öğle yemeği bildirimi yapayım
süt çorbası ve karışık salata

cok su içtim her an patlayacakmış gibi hissediyorum kendimi

hoşgeldin canım
Dün hatırlarsanız 55.8 çıkmıştım.. wc ye de çıkamamıştım.
Flaşh haber : bugün iseee 55.3 çıktımmm. Wc de olunca tartıda bööle oldu amanın Allah'ıımmm harikaaaa:13:
amanın neler görüyorum...çok sevindim bebeeemmm
Allah isteyen herkese nasip etsin canım..sen de en kısa süre de kavuşursun bebişine inşallah
Sersum nerelerdesin canımcım nasısın

bebeeemmm geldim ama kaçcam..
halasına geldim...bu akşamda burdayım.yarın tartıya yetişemezsem eski kilomu yazcam..annemde tartıldım çünkü.halamın ki farklı gösterdi
kafam karışmasın

selam kıssslar..
akşam giremedim ondan ötürü akşam ve sabah menümü birlikte yaziimm beyaaa
dün akşam
2 lahmacun
ayran
ipin ucunu biraz kaçırdım 2 lahmacun çok kaçtı:18:

bu sabah
sucuklu yumurta
salatalık domates
ceviz
peynir,zeytin
hepinizi öpüyom...

Merhaba kızlar, tatilden döndüm. Hepinizi çok özledim , inşallah herkes çok iyidir. Tatilde bol bol hareket vardı, ama Karatay biraz bozuldu. Bakalım, yarın tartıya nasıl yansıyacak? :26:

Bu arada Propcyil canımcım dönmüşsün, Ankara'da ameliyat olacakmışsın, şimdiden geçmiş olsun diyorum. Sen gelince gene neşelenmiş buralar.

Bu arada yeni gelen pek çok arkadaş var, hepinize hoş geldiniz diyorum.

Bugünden itibaren tam uyum içindeyim, ilk bildirimim:

Sabah: 2 yum., 1 ç.b. ceviz, salata, lor peyniri, 4 zeytin, 5 erik

Sevgiler

süpermiş tebrik ediyorum menünde harikaymış yemediğin kavun içinde

böyle yazınca ne kadar çok hareket ettiğini anlıyor insan, hareketin bol olsun canım hepsi leptin olsun

tartıda -- ler arttıkça kaçamak azaldı sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…